Pakiet minut do wszystkich sieci w PnK

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
robertcb
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 mar 2015, o 20:51

Pakiet minut do wszystkich sieci w PnK

Post autor: robertcb »

Czy w taryfie Plus na kartę rok ważności konta mogę aktywować jakiś pakiet minut do wszystkich krajowych sieci?
Nie mam kodu puk, a tym samym dostepu do plus online by to sprawdzić.
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Pakiet minut do wszystkich sieci w PnK

Post autor: misiu-182 »

Dobry wieczór.
W Plusie i Plushu nie ma takiej taryfy. Co najwyżej można włączyć promocję RWK. Posiadaną taryfę można sprawdzić kodem *147#. W zależności od potrzebnych opcji (rozmowy, sms, Internet) i posiadanej taryfy ceny za "no limit" wąchają się od 20 do 29 zł. Kod PUK można uzyskać w BOK (601-102-601).
Pozdrawiam.

Edycja

Chyba że masz na myśli starszą taryfę "Plus na Kartę Więcej Przez Rok". W niej nie ma pakietów minut do wszystkich a jedynie można wybrać do 5 nr w Plusie (10 zł/30 dni) lub numer poza siecią (3 zł/nr).
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet minut do wszystkich sieci w PnK

Post autor: sl@w_es »

W uzupełnieniu wypowiedzi misiu-182 dodam, że w przypadku skorzystania z promocji WYBRANY NUMER Z DOWOLNEJ SIECI (taryfa PNK RWK lub jak ktoś woli PNK Więcej przez Rok) oprócz wspomnianych 3 zł za aktywację użytkownik ponosi opłatę 0,10 zł za każdą minutę połączenia.

@ robertcb,

jeśli Twoje wydatki na połączenia do wszystkich sieci w ciągu kolejnych 30 dni zbliżają się do kwoty 20 zł lub ją przekraczają to sugeruję zmianę taryfy np. na Nowy Plush lub Ja + Na kartę, gdzie rozmowy do wszystkich sieci (w tym stacjonarne) masz za 20 zł/30 dni.
Możesz również skorzystać z innych opcji dostępnych w tych taryfach.

Szczegóły obu taryf w wątku FAQ - zestawienie pakietów/promocji w ofercie Plus na Kartę
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ