Taryfa JA + Na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sapphire
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 mar 2016, o 16:06

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: sapphire »

Czy w związku z wyłączeniem pakietów 7-dniowych są planowane jakieś nowe alternatywne?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

Są przecież 30 dniowe.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

sapphire,

na tę chwilę nie posiadamy takich informacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adrian1
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2017, o 12:06

Nie działają kody w plusie

Post autor: Adrian1 »

Witam ma taryfe Ja+ Na karte i jedyna usluga właczona to rok waznosci konta - żadne kody na internet ani żadnych pakietów nie mogę właczyć, srodki są.
1. http://www.plus.pl/uslugi/pakiety-inter ... e-na-karte - niedostępny
2. http://www.plus.pl/internet-na-karte - tu ani po doładowaniu nie dostałem bonusu ani kody niżej na dodatkowy internet również nie działają i pisze nie dostępne
3. Obiecano mi włączyć w salonie bonus 50GB i 500zł ale również nie został włączony , pani rozkłąda ręce.

Moje pytanie mam pisac emaile i czekać, to już wole isć przeniesć numer, czy ktos mi pomoże wreszcie z Plusa ?
Dziękuje za przeczytanie
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, o 12:48 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Adrian1,

podaj proszę dokładne informacje zwrotne spod kodów: *147#, *121# i *136#.
Adrian1 pisze:ma taryfe Ja+ Na karte
Jeżeli posiadasz taryfę Ja + na Kartę, to z tej promocji
Adrian1 pisze:2. http://www.plus.pl/internet-na-karte - tu ani po doładowaniu nie dostałem bonusu ani kody niżej na dodatkowy internet również nie działają i pisze nie dostępne
nie skorzystasz, ponieważ jest ona przeznaczona dla taryfy Ja + internet na Kartę.
Adrian1 pisze:3. Obiecano mi włączyć w salonie bonus 50GB i 500zł ale również nie został włączony , pani rozkłąda ręce.
Napisz proszę o tym coś więcej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adrian1
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2017, o 12:06

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Adrian1 »

Kolejno :
Aktywna Taryfa ja + na karte
30 wizytówek
Rok ważnosci konta

Ok a czemu z tej na 0,5GB i 1 GB nie mogę ? *136*11*12# / #13
Pakiety internetowe w JA + NA KARTĘ więc zgadza się zmoją taryfą a otrzymuje komunikat że nie dostępna ?

Po jednej zrozmów z konsultantami w końcu pani mi podała jakas strone i stwierdziła że bonus 50GB powrócił, muszę isć tylko do salonu (gdzie też potwierdzili że taka oferta dalej jest) i mi ją włączyła pani i miało do 3 dni działać, minął miesiąc a wszyscy rozkłądają ręce z Plusa.

Proszę mi tez wymienić jakie pakiety mogę włączyć ?
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, o 13:58 przez Adrian1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Adrian1,
Adrian1 pisze:Ok a czemu z tej na 0,5GB i 1 GB nie mogę ? *136*11*12# / #13
Pakiety internetowe w JA + NA KARTĘ więc zgadza się zmoją taryfą a otrzymuje komunikat że nie dostępna ?
Promocje 7-dniowe zostały zamknięte. Informacje tutaj: https://www.plus.pl/aktualnosci-i-komun ... e-promocji.
Adrian1 pisze:mi ją włączyła pani i miało do 3 dni działać
Pracownik próbował aktywować usługę z pozycji telefonu czy systemu?
Adrian1 pisze:Proszę mi tez wymienić jakie pakiety mogę włączyć ?
Jeżeli chodzi o pakiety internetowe cykliczne, to aktualnie te będą dostępne:

• 1 GB (non stop), koszt: 10 zł / 30 dni, wł.: *136*11*15# / wył.: *136*00*15#: https://www.plus.pl/documents/16/2234a4 ... 30_dni.pdf
• 2 GB (non stop), koszt: 13 zł / 30 dni, wł.: *136*11*16# / wył.: *136*00*16#: https://www.plus.pl/documents/16/cfc7ec ... 30_dni.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adrian1
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2017, o 12:06

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Adrian1 »

1GB za 10 zł hehehe dobre :D Że też wam nie wstyd tak kpić z klientów

Z pozycji systemu to robiła pani. Można to włączyć czy nie, miesiąc już minął i dalej cisza a mi się juz nie chce czekać :)

są inne mniejsze pakiety niż 1 GB za 10 zł ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Adrian1,
Adrian1 pisze:są inne mniejsze pakiety niż 1 GB za 10 zł ?
Nie. Zestawienie wszystkich pakietów i promocji w przypadku tej taryfy, znajdziesz w naszym FAQ.
Czy wcześniej na koncie tego numeru były aktywowane pakiety za rejestrację numeru - 500 zł i 50 GB?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adrian1
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2017, o 12:06

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Adrian1 »

Ok będąc klientem Plusa i chcąc wejsć i zalogować się na jedną stronę www na smartfonie muszę albo 10 zł wydać ( bo tyle Plus pobiera za wejscie na jedną stronę www przez smartfon, jak w latach 90 ubiegłego wieku ) albo kupić zbędny pakiet 1 GB za 10 zł ( ceny jak dekada temu ) którego 99,9% nie wykorzystam ?

I to jest wasza jedyna propozycja a raczej brak dla klientów Plusa na kartę ? :shock:

Przepraszam ale jeleni kilkukrotnie przepłacających to sobie szukajcie w lesie.
Dziękuje uprzejmie za odpowiedźi i poswięcony czas, jak już wkroczycie w XXI wiek ze swoimi usługami dajcie znać, bo szkoda mi z was rezygnować przyznam szczerze , no ale nie dajecie wyjscia.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

A ty ile wydajesz miesięcznie na telefon skoro innych masz za jeleni kilkukrotnie przepłacających?
pozle94
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2017, o 00:55

Problem z dezaktywacją

Post autor: pozle94 »

Witam mam ja + na karte i chcialem sprawdzic ile internetu mi zostalo z tej promocjn 6gb smsy rozmowy bez limitu za 29 zl przyszedl sms- Aktywne promocje: UE DATA 21-08-2017 22:38, Ja+Rozmowy do wszystkich,SMS,MMS i 6GB (6198156) 21-08-2017 16:28, 29 gr do wszystkich duzych sieci 22-08-2017 16:27. Chcialbym dezaktywowac te 29 gr do wszystkich duzych ale nie znam kodu, dlugo szukalem ale nie doszukalem sie czy moze mi ktos go podać? Poza tym nie wiem co to jest to UE DATA to rowniez chcialbym dezaktywowac bo nwm nawet skad to mam i co to daje poza tym raczej poza Polske nie wyjezdzam. Prosze o podanie tych kodow dezaktywacyjnych i wyjasnienie co to UE DATA.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2017, o 10:56 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Road
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2017, o 11:01

Nowa taryfa, Ja+Internet 6gb

Post autor: Road »

Witam mam problem z moim internetem ,miałem aktywną promocję związana z Nowa taryfa Ja i Internet 6gb, i przez przypadek ja dezaktywowalem w aplikacji plus online, czy pakiet na nowo z nowym miesiącem sie aktywuje, bo nie mam nigdzie pod żadnym kodem żeby to aktywować.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2017, o 11:02 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pozle94,
pozle94 pisze:Chcialbym dezaktywowac te 29 gr do wszystkich duzych ale nie znam kodu
W jaki sposób ta promocja była aktywowana? Weryfikowałaś czy jest możliwość jej wyłączenia w webowej wersji Plus online?
pozle94 pisze:UE DATA
To jest promocja techniczna. Posiadanie jej na koncie numeru nie wiąże się z naliczeniem żadnych dodatkowych opłat.

Witaj Road,

podaj proszę jaką taryfę aktualnie posiadasz? Kod do weryfikacji to: 147#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Road
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2017, o 11:01

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Road »

Joanna_Plus pisze:
Witaj Road,

podaj proszę jaką taryfę aktualnie posiadasz? Kod do weryfikacji to: 147#.
JA+MIX
ODPOWIEDZ