Ja + Rozmowy do wszystkich 2 - czy sms w Plus darmowe?

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
zbiggy
PlusManiak
Posty: 58
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 lut 2014, o 17:02

Ja + Rozmowy do wszystkich 2 - czy sms w Plus darmowe?

Post autor: zbiggy »

Witajcie,

Przeszedłem przed chwilą na taryfę 'JA + NA KARTE I', zamierzam skorzystać z promocji: 'Ja + Rozmowy do wszystkich 2' - prośba o informację czy ta promocja oprócz darmowych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych zawiera też darmowe smsy w sieci Plus?
W regulaminie promocji opisane są tylko darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. O sms nic nie piszą. Natomiast w sieci znalazłem dopisek, że promocja obejmuje też darmowe sms ale tylko wewnątrz sieci Plus.
Najtańszy zestaw za 20 zł na 30 dni obejmuje rozmowy bez limitu na komórki i w numery stacjonarne oraz rozmowy i SMS-y w sieci Plus za darmo.
źródło: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pl ... ez-limitow
Podobnie opisali w Telepolis tylko tym razem w tabelce:http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nowa ... 38473.html

Prośba o informację czy w regulaminie promocji zapomniano wspomnieć o sms w sieci Plus za darmo czy materiały prasowe okazały się zbyt optymistyczne i trzeba będzie wystąpić o ich poprawienie.
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Ja + Rozmowy do wszystkich 2 - czy sms w Plus darmowe?

Post autor: Daniel_Plus »

Witaj zbiggy, promocja Ja + Rozmowy do wszystkich 2 zgodnie z informacją w regulaminie obejmuje:
1) wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
2) Pakiet internetowy 5 MB na krajową transmisję danych („Pakiet internetowy”).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zbiggy
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 2 lut 2014, o 17:02

Re: Ja + Rozmowy do wszystkich 2 - czy sms w Plus darmowe?

Post autor: zbiggy »

@Daniel_Plus ja regulamin przeczytałem. Problem jest z brakiem informacji w regulaminie co Plus rozumie pod pojęciem 'połączenie' - czy krajowe połączenia głosowe czy też połączenia sms.
Widząc, że oferta droższa o 5 zł ma krajowe sms za 0 zł do wszystkich sieci oznacza, że słowo połączenie w regulaminie dotyczy tylko głosowych. Więc wniosek jest taki, że ta oferta nie ma darmowych sms do sieci Plus. Prośba o bardziej precyzyjne tworzenie regulaminów aby nie było wątpliwości.
Napiszę sprostowanie do tych portali co wskazałem, że nie ma w tej ofercie darmowych sms w sieci Plus.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Ja + Rozmowy do wszystkich 2 - czy sms w Plus darmowe?

Post autor: Joanna_Plus »

zbiggy,
zbiggy pisze:Widząc, że oferta droższa o 5 zł ma krajowe sms za 0 zł do wszystkich sieci oznacza, że słowo połączenie w regulaminie dotyczy tylko głosowych.
Zgadza się. Jeżeli dana promocja obejmuje również wiadomości tekstowe (czy też np. MMS-y), to w regulaminie będzie taki zapis oraz informacja o ilości SMS-ów dostępnych w usłudze (bez limitu czy też w ilości np. 600 sztuk).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ