Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: Ron »

witcher86 pisze:Czyli rozumiem, że po zakończeniu promocji będzie 30 GB ?
Tak, jeśli promocja nie zostanie przedłużona, to pozostanie 30 GB :->
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj witcher86,

potwierdzam, ten pakiet jest cykliczny i odnawia się co 30 dni. Promocja 2 x więcej GB w Plus na Kartę na tę chwilę trwa do 28.02.2018 r.

Ron,

dziękuję za pomoc :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
witcher86
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2014, o 09:18
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: witcher86 »

Dziękuję bardzo za rzeczowe odpowiedzi. Nie pozostaje mi nic innego jak stworzyć duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę.

Obecnie posiadam Mix i wkrótce chcę przejść na Ja+Na kartę i będę działał.

Dla uzupełnienia całości.
Przy stworzonym duecie w Ja+Na kartę będę posiadał rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS i MMS za Free i 6 GB Internetu za kwotę 25 zł zgadza się ?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Duet Ja+Na kartę i Ja+Internet na kartę

Post autor: Ron »

witcher86 pisze: Dla uzupełnienia całości.
Przy stworzonym duecie w Ja+Na kartę będę posiadał rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS i MMS za Free i 6 GB Internetu za kwotę 25 zł zgadza się ?
Tak, zgadza się. Normalnie pakiet kosztuje 29,00zł, ale w przypadku Promocji „DUETY w Plus na KARTĘ” udzielany jest rabat w kwocie 4,00zł i za pakiet pobierana jest opłata 25,00 zł
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

witcher86,
witcher86 pisze:Obecnie posiadam Mix i wkrótce chcę przejść na Ja+Na kartę i będę działał.
W przypadku przejścia z usług Plus Mix do oferty Plus na Kartę, aktualnie aktywowana jest taryfa Ja + na Kartę I - ale ona również bierze udział w promocji DUETY w Plus na KARTĘ :-).
witcher86 pisze:Przy stworzonym duecie w Ja+Na kartę będę posiadał rozmowy na komórki i stacjonarne, SMS i MMS za Free i 6 GB Internetu za kwotę 25 zł zgadza się ?
Potwierdzam.
witcher86 pisze:Chciałbym dokupić Ja+Internet na kartę i stworzyć Duet.
Pamiętaj proszę jeszcze o tej kwestii, aby nie było za późno ;-):
2. Przynajmniej jeden numer MSISDN zgłoszony do promocji DUET musi mieć maksymalny staż w sieci 15 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sale25
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 13:29

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: sale25 »

Czy obie osoby z duetu muszą mieć cały czas włączony ten pakiet bez limitu 25zł (29zł normalnie) aby rabat był aktywny, czy możliwe jest aby tylko jedna z osób korzystała z tego pakietu a inna nie? Np jedna osoba chce korzystać z pakietu za 25zł a druga z innego to pierwsza będzie miała ten rabat 4zł?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

sale25,
2. Promocja jest automatycznie deaktywowana w momencie gdy jeden z numerów stanowiących DUET przestanie utrzymywać aktywną promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” lub „Pakiet internetowy 30 GB”.
https://www.plus.pl/documents/16/109168 ... _KARTE.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sale25
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 13:29

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: sale25 »

Dziękuję za informację.

W takim razie rzeczywiście oferta ta nie ma najmniejszego sensu i nie jest adekwatna do zachodu o osobę do duetu, lepiej już wybrać plush na kartę i mieć 25zł bez kombinacji. W duecie pakiet powinien kosztować nie więcej jak 20zł (tak jak u konkurencji) wtedy miałoby to sens.
Awatar użytkownika
witcher86
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2014, o 09:18
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: witcher86 »

Można byłoby prosić o kody aby przejść z MIX na zwykłą kartę, a następnie do stworzenia duetu Telefon na kartę + Internet na kartę ?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Ron »

witcher86 pisze:Można byłoby prosić o kody aby przejść z MIX na zwykłą kartę, a następnie do stworzenia duetu Telefon na kartę + Internet na kartę ?
Możesz bezpłatnie przejść na taryfę JA + NA KARTĘ I wysyłając SMS o treści PNK na numer 2699.
- Zmiana taryfy nastąpi po 7 dniach od daty wysłania SMS. O zmianie zostaniesz powiadomiony SMS.
- Zmiana nie powoduje utraty dostępnych środków na Twoim koncie.
- Po zmianie taryfy wszelkie pakiety i usługi na Twoim koncie zostaną dezaktywowane.
- Okres ważności dla usług wychodzących, który posiadałeś przed rozwiązaniem dotychczasowej umowy przechodzi na nową umowę.
- Po zmianie taryfy zachowasz dotychczasowo zdobyty staż w sieci.
DUET mogą utworzyć:
a. dwa numery telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ;
b. dwa numery telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ I;
c. numer telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ z numerem telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ I;
d. numer telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ z numerem telefonu (MSISDN) w taryfie JA+ Internet na Kartę;
e. numer telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ I z numerem telefonu (MSISDN) w taryfie JA+ Internet na Kartę.
W celu utworzenia DUETu z innym numerem telefonu (MSISDN), Abonent wysyła bezpłatną wiadomość tekstową (SMS) w treści wpisując numer telefonu (MSISDN), z którym chce stworzyć DUET na numer 80012.

Zgłoszony numer telefonu (MSISDN) potwierdza w ciągu 24 godzin od momentu otrzymanej wiadomości tekstowej (SMS) z numeru 80014 przystąpienie do Promocji, odsyłając bezpłatną wiadomość tekstową (SMS) o treści „TAK”
http://www.plus.pl/duet-na-karte
Waldi77
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 20 lis 2015, o 10:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Waldi77 »

Witam
Posiadam numer w Plush na kartę z pewną ilością środków. Syn chce przenieść numer do Plusa i wybrać taryfę Ja+ Na Kartę I.
Chcemy stworzyć duet, tak aby płacić po 25 zł za no limit (bez promocji 29 zł)
W tym momencie moje pytania:
1) Czy przechodząc do taryfy Ja+ Na Kartę I zachowam środki na koncie?
2) Jaką kwotę będzie płacił syn przez pierwsze trzy miesiące, jeżeli dodatkowo skorzysta z promocji za przeniesienie numeru od innego operatora
3) Czy obostrzenie dotyczące 15 dni w sieci dotyczy 15 dni w sieci Plus, czy też w jakiejkolwiek innej.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Waldi77,
Waldi77 pisze:Posiadam numer w Plush na kartę z pewną ilością środków.
Waldi77 pisze:1) Czy przechodząc do taryfy Ja+ Na Kartę I zachowam środki na koncie?
Tak.
Ważne: wyłączeniu ulegną aktualnie aktywne pakiety/promocje.
Waldi77 pisze:2) Jaką kwotę będzie płacił syn przez pierwsze trzy miesiące, jeżeli dodatkowo skorzysta z promocji za przeniesienie numeru od innego operatora

Zweryfikuję tę kwestię i wrócę do Ciebie z odpowiedzią.
Edycja: wówczas koszt promocji to 12,50 zł.
Waldi77 pisze:3) Czy obostrzenie dotyczące 15 dni w sieci dotyczy 15 dni w sieci Plus, czy też w jakiejkolwiek innej.
Chodzi o staż w Plusie:
Przy zgłoszeniu do promocji oba numery muszą być aktywne i 1 z numerów musi być nowy (max 15 dni w sieci)
http://www.plus.pl/duet-na-karte
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ