Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Już 4 września dostępny będzie pierwszy na polskim rynku Duet Na Kartę! To nowe rozwiązanie dla użytkowników usług prepaid, którzy mogą bez zobowiązań łączyć się w pary i korzystać z rabatów z tego tytułu.

Nowa oferta Plusa to pierwszy Duet na Kartę bez zobowiązań i kompleksowa oferta za 25 zł za osobę. Mogą z niej skorzystać użytkownicy ofert JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę W ramach promocji otrzymują NA ZAWSZE:
• rabat 4 zł za pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę,
• rabat 5 zł za pakiet 30 GB na 30 dni w JA+ Internet Na Kartę,

wystarczy tylko utrzymywać ważność konta i promocji.

Pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę to rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu, dostęp do Facebooka z wyzerowanym transferem danych, możliwość korzystania z IPLA Sport lub IPLA Filmy i Seriale na 30 dni za darmo, pakiet internetowy 6 GB i rok ważności konta za 0 zł. Natomiast według „Badania Internetu LTE PLUS 2017" przeprowadzonego przez Streetcom aż 90% testujących uważa, że Internet LTE Plus jest super do korzystania z portali społecznościowych, słuchania muzyki, oglądania wideo, grania w sieci i poleciłoby go znajomemu lub rodzinie.

Zasady aktywacji promocji Duety w Plus na Kartę:
• Pierwszy numer może być zarówno numerem dotychczasowego użytkownika, jak i całkowicie nowym. Numer drugi zawsze musi być nowym, funkcjonującym w sieci nie dłużej niż 15 dni. Oba numery muszą mieć aktywne konto.
• Na obu kartach klienci otrzymują możliwość włączenia pakietu za 25 zł, bowiem do standardowej ceny pakietu przyznawany jest rabat.
• Promocja trwa do momentu utrzymania ważności konta oraz aktywnych pakietów na obu kartach. W przypadku nie spełnienia warunków rabaty wynikające z promocji nie zostaną przyznane.
• Jeden numer może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie w trzech Duetach i w każdym momencie może się wypisać z poszczególnych zestawów.
• Przystąpienie do promocji odbywa się poprzez SMS.

Promocję Duety w Plus na Kartę wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć na https://www.youtube.com/watch?v=3r5zW_r ... e=youtu.be.

Biuro prasowe: http://www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1408.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry.
Moim zdaniem to jest dziwna oferta. Dla tych co chcą "no limit" to jest Plush za 25 zł, w którym bez żadnych dodatkowych warunków mamy nawet więcej Internetu. Ci co chcą za darmo tylko w sieci zostają w ja+. Nie rozumiem tego pomysłu. Może gdyby cena była niższa (20 zł ? od numeru) i możliwość łączenia "starych" użytkowników. Ale to żadna rewolucja. W samym Plusie są lepsze oferty, o konkurencji nie mówiąc. Widział bym bardziej jakieś pakiety typu 3w1. Może cos w stylu 50 min. do wszystkich (w tym stacjonarne) + 0,5 GB + 50 sms za 10 zł, 100 + 1 + 100 za 15 zł. To, przynajmniej dla mnie, miało by sens.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Gżegżółka
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 08:32

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Gżegżółka »

Witam.
Dla mnie największy minus to brak możliwości łączenia dwóch dotychczasowych numerów (oba ze stażem powyżej 15 dni) :-(
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: sl@w_es »

misiu-182 pisze:(...) Dla tych co chcą "no limit" to jest Plush za 25 zł, w którym bez żadnych dodatkowych warunków mamy nawet więcej Internetu. (...) Może gdyby cena była niższa (20 zł ? od numeru) i możliwość łączenia "starych" użytkowników. (...)
Gżegżółka pisze:(...) największy minus to brak możliwości łączenia dwóch dotychczasowych numerów (oba ze stażem powyżej 15 dni) :-(
W pełni zgadzam się z powyższymi wypowiedziami.
Po co kolejny raz spełniać wymogi określone w Regulaminie Promocji DUETY w Plus na KARTĘ jeśli tak naprawdę z tego wszystkiego można już korzystać w Plusie z nawiązką, ponosząc takie same koszty.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
and22
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2017, o 15:19

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: and22 »

Idea dobra ale wykonanie słabe. Jest dokładnie tak jak napisali inni. Oferta w takim kształcie nie ma sensu.
Plusie po co szukać i zabiegać o duet skoro Plush na kartę za 25 zł daje to samo (a nawet więcej bo 10GB a nie 6GB)???

Gdyby cena pakietu w duecie wynosiła 20 zł (a nie 25 zł) to miałoby to sens, a tak to oferta kompletnie nie ma sensu.

Rozważcie obniżenie ceny pakietu w duecie do 20 zł wtedy byłaby to jeszcze oferta przyzwoita.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

and22,
and22 pisze:Rozważcie obniżenie ceny pakietu w duecie do 20 zł wtedy byłaby to jeszcze oferta przyzwoita.
Przekazałam już tę sugestię dalej:
misiu-182 pisze:Może gdyby cena była niższa (20 zł ? od numeru)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
and22
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 lip 2017, o 15:19

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: and22 »

misiu-182 pisze:Może gdyby cena była niższa (20 zł ? od numeru)
[/quote]

Tak 20 zł od numeru w takiej ofercie to maksymalna cena jaka była by akceptowalna.

W innym przypadku po co szukać, męczyć się i zabiegać o duet i 25 zł od numeru.
Nawet Plus nie jest w stanie tutaj na forum napisać po co szukać duetu skoro od ręki w Plushu można mieć wszystko za 25 zł.

Dziękuję za przekazanie sugestii :)
wiesiorek
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 5 lis 2017, o 20:25

Duet/Abonament

Post autor: wiesiorek »

Witam.
Mam pytanko odnośnie duetów,
Czy jak jeden z duetów na kartę przejdzie na abonament , to czy pozostały numer będzie dalej duetem czy traci ten status i jednocześnie udzielony rabat.
i drugie pytanko
Czy duet można stworzyć z numerem na abonament tzn pierwszy numer jest abonamentowy , a drugi na kartę.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, o 11:49 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Duet/Abonament

Post autor: Ron »

Rozumiem, że chodzi o DUET w ramach oferty na kartę "Ja+ Pierwszy DUET bez umowy".
Zgodnie z Regulaminem:

1. DUET mogą utworzyć:
a. dwa numery telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ;
b. dwa numery telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ I;
c. numer telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ z numerem telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ I;
d. numer telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ z numerem telefonu (MSISDN) w taryfie JA+ Internet na Kartę;
e. numer telefonu (MSISDN) w taryfie JA + NA KARTĘ I z numerem telefonu (MSISDN) w taryfie JA+ Internet na Kartę.


Promocja jest automatycznie dezaktywowana w momencie gdy jeden z numerów stanowiących DUET przestanie utrzymywać aktywną promocję „Ja + Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” lub „Pakiet internetowy 30 GB”.
wiesiorek
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 5 lis 2017, o 20:25

Re: Duet/Abonament

Post autor: wiesiorek »

Dokładnie o to chodzi.
Widzę , że jeżeli przejdę z karty na abonament , to drugi numer automatycznie straci rabat, ponieważ wszędzie w regulaminie jest mowa o numerach na kartę.
To raczej nie będzie duetu , ponieważ drugi numer miał przejść do plusa od konkurencji , a ja ze swoim mam zamiar przejść od kwietnia na abonament.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Duet/Abonament

Post autor: Ron »

Możesz skorzystać z oferty DUET (z rabatem) w ramach Abonamentu. Można uzyskać Abonament za 0zł przez 4 miesięce w zależności czy z urządzeniem lub tylko SIM. Szczegóły na Plus.pl
Ostatnio zmieniony 19 lis 2017, o 18:16 przez Ron, łącznie zmieniany 1 raz.
wiesiorek
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 5 lis 2017, o 20:25

Re: Duet/Abonament

Post autor: wiesiorek »

Tak , ale to kosztuje dwa razy tyle co na kartę
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Duet/Abonament

Post autor: habish »

Plush Abo w Duecie.
Pełny No Limit + Socjal Media + 10GB na start które z czasem rośnie do 20GB.
W Duecie wychodzi 20zł za numer czyli łącznie 40zł.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj wiesiorek,
wiesiorek pisze:Czy jak jeden z duetów na kartę przejdzie na abonament , to czy pozostały numer będzie dalej duetem czy traci ten status i jednocześnie udzielony rabat.
Traci.
wiesiorek pisze:Czy duet można stworzyć z numerem na abonament tzn pierwszy numer jest abonamentowy , a drugi na kartę.
Nie.
patryk7588 pisze:Plush Abo w Duecie.
Pełny No Limit + Socjal Media + 10GB na start które z czasem rośnie do 20GB.
W Duecie wychodzi 20zł za numer czyli łącznie 40zł.
To jest fajna opcja :-). Duet w Plush ABO czyli zniżka na abonament za zakup kolejnej aktywacji. Upust to 4,99 zł z VAT/m-c na każdą kartę. Dotyczy oferty na czas określony i/lub na czas nieokreślony; w taryfie 24,99 zł (z e-fakturą)- PLUSH ABO L i PLUSH ABO L+.

Ważne: umowy muszą być zawarte na ten sam PESEL/NIP. Szczegóły w regulaminie: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 0d59533b1a.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Post autor: Ron »

No nie chciałem o tym głośno pisać, ponieważ oferta Plus DUET mija się z celem przy Plush DUET :-D
ODPOWIEDZ