50% więcej za doładowanie w Plus

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
trifek
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 paź 2017, o 10:12

50% więcej za doładowanie w Plus

Post autor: trifek »

Witam serdecznie,
Mam pytanie do tej promocji:
http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2 ... omocji.pdf

Mam ofertę Nowy Plush na kartę z aktywną usługą stażową (5 doładowanie gratis).

Czy jeśli dzisiaj zrobię 4 doładowania za 30 zł (czyli w sumie 120 zł) - to otrzymam w ramach tej promocji:
- 60 zł gratis (50% z 120)
- 5 doładowanie gratis?

Czy te 210 zł (120 zł doładowania + 30 zł za 5 doładowanie + 60 zł za promocję 50% gratis) będę mógł wykorzystać na comiesięczny "abonament" (usługę internet 10GB i wszystko bez limitu za 25 zł)? Starczyłoby mi to na prawie 9 miesięcy doładowań, zgadza się?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: 50% więcej za doładowanie w Plus

Post autor: Marta_Plus »

Witaj trifek,
trifek pisze:Czy jeśli dzisiaj zrobię 4 doładowania za 30 zł (czyli w sumie 120 zł) - to otrzymam w ramach tej promocji:
- 60 zł gratis (50% z 120)
- 5 doładowanie gratis?
tak - konto numeru zostanie zwiększone o te kwoty wynikające z wspomnianych promocji. Nagromadzone środki będziesz mógł wykorzystać na dowolne usługi. Pamiętaj, aby zachować ważność konta. Posiadasz aktywną promocję Rok Ważności Konta?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
trifek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2017, o 10:12

Re: 50% więcej za doładowanie w Plus

Post autor: trifek »

tak, posiadam :)

ps. jeśli kiedyś chciałbym zrobić migrację z karty PLUSH na PLUS (także kartę) - to czy te środki przepadną, czy można sobie te plany taryfowe zmieniać dowolnie?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: 50% więcej za doładowanie w Plus

Post autor: Marta_Plus »

trifek,

generalnie zmiana taryfy możliwa jest tylko na nowszą taryfę. Wykaz dostępnych taryf w Plus na Kartę i możliwości migrowania pomiędzy nimi możesz sprawdzić tutaj. W przypadku zmiany taryfy zostają zachowane środki zgromadzone na koncie oraz ważność dla połączeń wychodzących. To co możesz utracić, to na przykład dotychczasowe usługi, pakiety, czy promocje, które nie są dostępne już dla taryfy, na którą nastąpić ma zmiana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
trifek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2017, o 10:12

Re: 50% więcej za doładowanie w Plus

Post autor: trifek »

Czyli zmiana na taryfę: https://www.plus.pl/na-karte i/lub potem znowu do Plusha nie jest możliwe?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: 50% więcej za doładowanie w Plus

Post autor: Joanna_Plus »

trifek,

to są nasze najnowsze taryfy, zatem jest możliwość migracji z oferty Nowy Plush do Ja+ na Kartę I, jak i później z Ja + na Kartę I do Nowy Plush. Pamiętaj tylko o tym co pisała Marta:
Marta_Plus pisze:W przypadku zmiany taryfy zostają zachowane środki zgromadzone na koncie oraz ważność dla połączeń wychodzących. To co możesz utracić, to na przykład dotychczasowe usługi, pakiety, czy promocje, które nie są dostępne już dla taryfy, na którą nastąpić ma zmiana.
Ponadto zmiana na taryfę Nowy Plush to każdorazowo koszt 5 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ