Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj szybkilopez,

przykro mi, że przedstawiona oferta nie spełniła Twoich oczekiwań.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Agnessj
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:27

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Agnessj »

Niestety mam problem jak inni . Telefonicznie dostałam ofertę na przedłużenie umowy , umowa kończy się w kwietniu. Jako że ostatnia przedłużałam przez internet i sklep plusa to teraz też chciałam tak zrobić. Umowa na firmę.... i dostaję informację "w sklepie znajduje się już zamówienie na podany numer" . Dodam że chce umowę zawrzeć poprzez sklep nie telefonicznie co mam dalej zrobić ?
Decyma
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2014, o 08:50

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Decyma »

Witam!

A ja napiszę tak.. zdenerwowałem się i już żałuję, że przedłużyłem umowę w mix. Miałem inne propozycje, ale nie chciałem przenosić nr do innej sieci (i to był mój błąd). Promocja przy mix50, trzykrotne możliwości wykorzystania 25zł na rozmowy i SMS - jaki to ma sens, jeżeli od razu po zasileniu zostało mi ściągnięte pakiety za rozmowy, sms i Internet? Czyli wpłaciłem 50 i zaraz je straciłem. W dodatku zaraz pakiety wyłączyłem i co się dowiedziałem, że pieniądze nie zostaną zwrócone, a za ponowne włączenie muszę jeszcze raz zapłacić. Miałem ten nr w plusie od początku, to już jakieś 20 lat, ale jak widać niepotrzebnie. W dodatku nowa umowa została u mnie przełączona szybciej, niż ja ją podpisałem.

Już stwierdziłem, że czas na zmiany, te 24 zasilenia (już tylko 22) przecierpię i jak najszybciej przenoszę się do innej sieci. Mam nauczkę..
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Agnessj,

prześlij mi proszę numer tego telefonu przez ten formularz.

Witaj Decyma,

pakiet kwotowy można wykorzystać na:
Bonus dla stałych Klientów
9. W ramach Promocji Abonent Mix będzie mógł korzystać z pakietu kwotowego w wysokości określonej w poniższej tabeli („Pakiet kwotowy”), przeznaczonego na krajowe połączenia głosowe, wiadomości SMS i MMS, transmisję danych (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, SMS i MMS międzynarodowych, połączeń i SMS odbieranych w roamingu, połączeń i SMS wykonywanych w roamingu, SMS Premium, MMS Premium, dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych, usług Zwrotny SMS i MMS WAP Push Premium), na zasadach określonych w Cenniku Taryfy, z której korzysta Abonent Mix.
Decyma pisze:W dodatku zaraz pakiety wyłączyłem i co się dowiedziałem, że pieniądze nie zostaną zwrócone, a za ponowne włączenie muszę jeszcze raz zapłacić.
Środki nie są zwracane za coś co już zostało aktywowane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Decyma
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2014, o 08:50

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Decyma »

Joanna_Plus pisze:Agnessj,

prześlij mi proszę numer tego telefonu przez ten formularz.

Witaj Decyma,

pakiet kwotowy można wykorzystać na:
Bonus dla stałych Klientów
9. W ramach Promocji Abonent Mix będzie mógł korzystać z pakietu kwotowego w wysokości określonej w poniższej tabeli („Pakiet kwotowy”), przeznaczonego na krajowe połączenia głosowe, wiadomości SMS i MMS, transmisję danych (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, SMS i MMS międzynarodowych, połączeń i SMS odbieranych w roamingu, połączeń i SMS wykonywanych w roamingu, SMS Premium, MMS Premium, dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych, usług Zwrotny SMS i MMS WAP Push Premium), na zasadach określonych w Cenniku Taryfy, z której korzysta Abonent Mix.
Decyma pisze:W dodatku zaraz pakiety wyłączyłem i co się dowiedziałem, że pieniądze nie zostaną zwrócone, a za ponowne włączenie muszę jeszcze raz zapłacić.
Środki nie są zwracane za coś co już zostało aktywowane.

Wszystko to prawda, ale jako stały klient dostałem pakiet kwotowy w wysokości 25zł na rozmowy, sms i transmisję danych, a i tak automatycznie włączyliście mi dodatkowe pakiety na rozmowy, SMS oraz transmisję danych (Internet), które to automatycznie pobrały mi z konta 50zł (po zasileniu). Jaki to ma sens, to po co ten pakiet kwotowy dla stałych klientów (w tym przypadku nie do wykorzystania, no chyba, że jak ja już po fakcie wyłączyłem dodatkowe pakiety, które za każdym zasileniem pobierają z mojego konta pieniądze - ale 50zł przepadło - chociaż ich nie wykorzystałem)?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Decyma,
7. Pakiet 200 minut, Pakiet 300 minut, Pakiet 500 minut i Pakiet minut bez limitu do wszystkich krajowych sieci komórkowych („Pakiet 200 minut”, „Pakiet 300 minut”, „Pakiet 500 minut” „Pakiet minut”) są pakietami kontraktowymi, które odnawiają się automatycznie przy doładowaniu Kwotą minimalną lub wyższą na 720 godzin, co odpowiada 30-stu dobom („Okres Ważności Pakietu”). Pakiet kontraktowy jest uruchamiany automatycznie przy pierwszym doładowaniu Kwotą minimalną lub wyższą. Opłata za pakiet kontraktowy jest pobierana z każdego doładowania Kwotą minimalną lub wyższą.
Przykładowy regulamin promocji: http://www.plus.pl/documents/16/6157f5b ... 63f1d65a77.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Decyma
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2014, o 08:50

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Decyma »

Joanna_Plus

"Pakiet kontraktowy jest uruchamiany automatycznie przy pierwszym doładowaniu Kwotą minimalną lub wyższą. Opłata za pakiet kontraktowy jest pobierana z każdego doładowania Kwotą minimalną lub wyższą."

Rozumiem, moje niedopatrzenie - chociaż nie rozumiem dlaczego jest uruchamiany automatycznie - skoro go nie chcę.

"Bonus dla stałych Klientów
9. W ramach Promocji Abonent Mix będzie mógł korzystać z pakietu kwotowego w wysokości określonej w poniższej tabeli („Pakiet kwotowy”), przeznaczonego na krajowe połączenia głosowe, wiadomości SMS i MMS, transmisję danych (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, SMS i MMS międzynarodowych, połączeń i SMS odbieranych w roamingu, połączeń i SMS wykonywanych w roamingu, SMS Premium, MMS Premium, dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych, usług Zwrotny SMS i MMS WAP Push Premium), na zasadach określonych w Cenniku Taryfy, z której korzysta Abonent Mix "

Proszę mi odpowiedzieć jak można wykorzystać pakiet kwotowy/bonus dla stałych klientów skoro automatycznie uruchomiony jest "Pakiet kontraktowy" - Czyli jedna wielka ściema, przecież to dotyczy tego samego i tak co miesiąc (3 miesiące), chyba, że w końcu się wyłączy "pakiet kontraktowy"
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Decyma,

te kwestie reguluje podpisana przez Ciebie umowa.
Decyma pisze:Proszę mi odpowiedzieć jak można wykorzystać pakiet kwotowy/bonus dla stałych klientów skoro automatycznie uruchomiony jest "Pakiet kontraktowy" - Czyli jedna wielka ściema, przecież to dotyczy tego samego i tak co miesiąc (3 miesiące), chyba, że w końcu się wyłączy "pakiet kontraktowy"
Można wyłączyć pakiet lub pakiety kontraktowe.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wiewior991
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2015, o 19:58

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: wiewior991 »

Witam
Chciałbym przedłużyć umowę, lub przejść z mixplus na abonament. A że konczy mi sie umowa chciałbym prosić o kontakt kogoś z działu utrzymania klienta.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj wiewior991,

prześlij mi proszę numer, na którym kończy się kontrakt + ewentualny numer kontaktowy przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kazia_
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2016, o 13:20

Przedłużenie umowy po przerwie

Post autor: kazia_ »

Witam,
już sporo czasu temu miałam mix plusa na kartę na 24 doładowania. Wszystkie wykorzystałam, od tego czasu minęło już dość dużo czasu. Ostatnio bardzo spodobała mi się oferta przedłużenia umowy bez telefonu, ale nie wiem, czy jest ona dla mnie dostępna, ponieważ, jeśli dobrze rozumiem, moja umowa się już zakonczyła, ale gdy sprawdzałam taryfę, pokazało mi, że mam mix6, stąd moje wątpliwości. Czy w takim wypadku możliwe jest przedłuzenie umowy? I jeśli nie, jakie oferty będą mnie dotyczyć, bo od czasu zakończenia poprzedniej umowy nie zmieniałam taryfy, nie przechodziłam na kartę itd.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2016, o 11:29 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy po przerwie

Post autor: habish »

Chcesz przedłużyć w MIX czy abonament?
kazia_
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2016, o 13:20

Re: Przedłużenie umowy po przerwie

Post autor: kazia_ »

w MIXie
Nie jestem teraz pewna, które oferty mnie dotyczą. Np. przedłużenie umowy czy też może ta http://www.plus.pl/mix/nowy-numer#bez-telefonu ?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kazia_,
kazia_ pisze:Czy w takim wypadku możliwe jest przedłuzenie umowy? I jeśli nie, jakie oferty będą mnie dotyczyć, bo od czasu zakończenia poprzedniej umowy nie zmieniałam taryfy, nie przechodziłam na kartę itd.
Tak. Możesz skorzystać z przedłużenia umowy, jeżeli posiadasz aktywny numer w usługach Plus Mix.
kazia_ pisze:Ostatnio bardzo spodobała mi się oferta przedłużenia umowy bez telefonu
kazia_ pisze:Nie jestem teraz pewna, które oferty mnie dotyczą.
W sklepie internetowym ofertę znajdziesz tutaj: http://www.plus.pl/mix/przedluz-umowe#tabs-2 - zakładka "Bez telefonu".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adistm96
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 gru 2016, o 19:20

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: adistm96 »

Witam, mam problem z przedłużeniem umowy w mixi. Problem polega na tym, gdy próbuję potwierdzić numer telefonu, wyskakuje komuniat "w sklepie znajduje sie juz zamówienie z podanym numerem" oczywiście nie składałem żadnego zamówienia i przez to nie mogę przedłużyć umowy.
ODPOWIEDZ