Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
matmadziaa
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 lut 2017, o 18:36

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: matmadziaa »

ok, wielkie dzięki!
Mic2
PlusManiak
Posty: 84
Rejestracja: 23 lut 2017, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Mic2 »

Chciałem zapytać czy bonus 50% więcej do 3 pierwszych zasileń za przedłużenie oferty Mix można zużyć na dodatkowe pakiety internetowe i pakiet 200 minut na stacjonarne? Czy mając dawniej Plush Mix ( bo tak to się wtedy nazywało ) również przysługiwałby mi bonus gdybym podpisał nową umowę, pomimo że to była taryfa Plush?
Czy jest jeszcze mix za 80 zł w salonie, bo na ulotkach jest tylko do 60 zł ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Mic2,
Mic2 pisze:Chciałem zapytać czy bonus 50% więcej do 3 pierwszych zasileń za przedłużenie oferty Mix można zużyć na dodatkowe pakiety internetowe i pakiet 200 minut na stacjonarne?
Nie. Kwoty z pakietu nie można przeznaczyć na aktywację pakietów czy promocji:
Bonus dla stałych Klientów
9. W ramach Promocji Abonent Mix będzie mógł korzystać z pakietu kwotowego w wysokości określonej w poniższej tabeli („Pakiet kwotowy”), przeznaczonego na krajowe połączenia głosowe, wiadomości SMS i MMS, transmisję danych (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, SMS i MMS międzynarodowych, połączeń i SMS odbieranych w roamingu, połączeń i SMS wykonywanych w roamingu, SMS Premium, MMS Premium, dostępu do serwisów rozrywkowych i informacyjnych, usług Zwrotny SMS i MMS WAP Push Premium), na zasadach określonych w Cenniku Taryfy, z której korzysta Abonent Mix. Aktywowanie i korzystanie z Pakietu kwotowego jest bezpłatne.
Mic2 pisze:Czy mając dawniej Plush Mix ( bo tak to się wtedy nazywało ) również przysługiwałby mi bonus gdybym podpisał nową umowę, pomimo że to była taryfa Plush?
Wcześniej posiadany plan cenowy, nie ma tutaj znaczenia. Jeżeli dana promocja taki bonus przewiduję i w niej nowy kontrakt zostanie zawarty, to go otrzymasz.
Mic2 pisze:Czy jest jeszcze mix za 80 zł w salonie, bo na ulotkach jest tylko do 60 zł ?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mic2
PlusManiak
Posty: 84
Rejestracja: 23 lut 2017, o 19:15

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Mic2 »

Dziękuję. A czy w niedługim czasie przewidywane są jakieś inne modele telefonów w ofercie Mix ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Mic2,

z nowości w najbliższym czasie spodziewamy się:
- Zestawu Maxcom MM238 3G + Maxcom Classic MM143 3G;
- Zestawu Huawei Y5 II + Maxcom Classic MM143 3G;
- Zestawu Samsung Galaxy J3 (2016) + Maxcom Classic MM143 3G.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andzelisia
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2013, o 12:35

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: andzelisia »

Witam mam pytanie.Wczoraj przedluzylam umowe w mix plus.Niestety pracownik nie poinformowal mnie ze musze poczekac az przyjdzie mi sms i dopiero wtedy mam doladowac konto i moge korzystac z pakietu internetowego.Sprawa wyglada tak przy przedluzeniu umowy na koncie mialam 50 zl oczywiscie to przeszlo na nowa umowe i doladowalam tel 40 zl tak jak w umowie.A wieczorem patrze na koncie mam 31 groszy z 90 zł. Moge wiedziec co sie stało z pieniedzmi ?? Dodam ze korzystalam z Facebooka i to tylko przez chwile czy too mozliwe zeby facebook "zjadł" tyle pieniedzy? Jest możliwosc jakos odzyskania pieniedzy? Z gory dziekuje za odp?
andzelisia
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2013, o 12:35

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: andzelisia »

andzelisia pisze:Witam mam pytanie.Wczoraj przedluzylam umowe w mix plus.Niestety pracownik nie poinformowal mnie ze musze poczekac az przyjdzie mi sms i dopiero wtedy mam doladowac konto i moge korzystac z pakietu internetowego.Sprawa wyglada tak przy przedluzeniu umowy na koncie mialam 50 zl oczywiscie to przeszlo na nowa umowe i doladowalam tel 40 zl tak jak w umowie.A wieczorem patrze na koncie mam 31 groszy z 90 zł. Moge wiedziec co sie stało z pieniedzmi ?? Dodam ze korzystalam z Facebooka i to tylko przez chwile czy too mozliwe zeby facebook "zjadł" tyle pieniedzy? Jest możliwosc jakos odzyskania pieniedzy? Z gory dziekuje za odp? I jeszcze jedno pytanie rozumiem ze pakiet internetowy sms i rozmowy beda darmowe jak poraz kolejny doladuje konto???
wlodarek1
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 gru 2013, o 18:54

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: wlodarek1 »

Mobilny internet zjadł kasę.
Oni tylko czekają na jakiś nasz błąd by nas oskubac....
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj andzelisia,

aneks do umowy zostaje wprowadzony w terminie 7 dni roboczych (taka informacja widnieje również na umowie). Jeżeli na koncie numeru nie było aktywnego pakietu internetowego, to wówczas wszelkie rozliczenia zostają dokonane z salda konta głównego.
andzelisia pisze:Jest możliwosc jakos odzyskania pieniedzy?
W tej kwestii możesz złożyć reklamację - natomiast decyzja w tej sprawie podejmą pracownicy tego departamentu.
andzelisia pisze:I jeszcze jedno pytanie rozumiem ze pakiet internetowy sms i rozmowy beda darmowe jak poraz kolejny doladuje konto???
Nie wiem w jakim wariancie zawarłaś umowę, natomiast standardowo pakiety kontraktowe i cykliczne uaktywniają się po zasileniu konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andzelisia
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2013, o 12:35

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: andzelisia »

dziekuje za odp.W takim razie złoże reklamacje, choc znajac zycie to i tak nic z tego i pieniedzy i tak nie wróca :-(.

Edycja:

i mam jeszcze jedno pytanie czy teraz nie dostaje sie faktury przy przedluzeniu umowy czy poprostu pracownik o tym zapomnial??
Ostatnio zmieniony 20 mar 2017, o 13:52 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

andzelisia,

jeżeli masz na myśli sprzęt to tak, fakturę powinnaś otrzymać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andzelisia
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2013, o 12:35

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: andzelisia »

Witam ponownie. Mam kolejne pytanie.Tydzien temu przedluzylam umowe .Wykorzystalam juz pakiet 20 zl ktory mam do 3 zasilen.I w tym momecie za sms bierze mi pieniadze z konta.Mimo iz mam nielimitowane sms do wszystkich.Prosze o wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj andzelisia,

podaj proszę co dokładnie dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodu *136# i *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andzelisia
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2013, o 12:35

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: andzelisia »

*136# - aktywne promocje: ja + internet 2GB 20.04.2017, promocja pakiet kwotowy do 3 zasilen 40, mix smsy bez limity do wszystkich do 40 19.04.2017,ja +internet 2 GB/15 zł do 40. Tutaj tez nie rozumiem czemu widnieje 2 razy ja + internet?? .A pod *121# - aktywne pakiety :200 minut na nr stacjonarne 20.04.2017, mix 300 minut do wszystkich_kon 20.04.2017, pakiet 4000 mms_kon 19.04.2017, mix 300 minut do wszystkich 8.04.2017.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

andzelisia,

czyli umowa była podpisywana 19/03 tak? A kiedy było realizowane kontraktowe zasilenie?
andzelisia pisze:I w tym momecie za sms bierze mi pieniadze z konta.
Za każdą wiadomość naliczana jest opłata?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ