Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

marta124,

w ciągu 72 godzin. Może to być wcześniej, ale maksymalny czas jaki ma system, to 72 godziny :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asotek
PlusManiak
Posty: 52
Rejestracja: 22 lip 2012, o 16:02

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: asotek »

Może wypowiem się na temat mi zaoferowanej oferty - dla mnie telefony nieakceptowalne w mixplusie bo mimo iż mój obecny telefon pojawił się na rynku w 2015 jest mocniejszy od każdego z mi zaoferowanych, a nie jest to nawet exflagowiec, ot średnia półka ówczesnych czasów.

W abonamencie telefon na raty, oczywiście już lepiej iść do jakiegokolwiek stacjonarnego sklepu i kupić go tam na raty, bo wychodzi taniej, że o sklepach internetowych gdzie też jest możliwość ratalna nie będe wspominał.

I owszem można marudzić, można gdybać... jednak niesmak pozostaje... czas zakończyć wieloletnią przygodę z umowami w plusie :)
marta124
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2014, o 17:27

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marta124 »

Joanna_Plus pisze:marta124,

w ciągu 72 godzin. Może to być wcześniej, ale maksymalny czas jaki ma system, to 72 godziny :-).

Dokładnie w tym temacie : http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=7701 okazuje się że przyśpiesza Pani pojawienie się oferty dla tych którym pozostało 7 doładowań... Mi też pozostało i dlaczego nie chce pani przyśpieszyć tego? Skoro innym Pani pomagała w ten sposób...

Edycja:
asotek pisze:Może wypowiem się na temat mi zaoferowanej oferty - dla mnie telefony nieakceptowalne w mixplusie bo mimo iż mój obecny telefon pojawił się na rynku w 2015 jest mocniejszy od każdego z mi zaoferowanych, a nie jest to nawet exflagowiec, ot średnia półka ówczesnych czasów.

W abonamencie telefon na raty, oczywiście już lepiej iść do jakiegokolwiek stacjonarnego sklepu i kupić go tam na raty, bo wychodzi taniej, że o sklepach internetowych gdzie też jest możliwość ratalna nie będe wspominał.

I owszem można marudzić, można gdybać... jednak niesmak pozostaje... czas zakończyć wieloletnią przygodę z umowami w plusie :)

Dokładnie zastanawiam się nad tym samym czy czasem nie zakończyć przygody z plusem... u mnie najpierw namawiali żeby doładować z 2 razy jeszcze żeby móc przedłużyć umowę a teraz albo każą czekać 24 godziny albo 72 albo nawet do tygodnia... Tylko do tego czasu może już nie być na co czekać... Po co tak robić ludzi w bambuko...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, o 14:42 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

asotek,

przykro mi, że oferta nie spełniła Twoich oczekiwań :-(.

marta124,
marta124 pisze:Dokładnie w tym temacie : viewtopic.php?f=99&t=7701 okazuje się że przyśpiesza Pani pojawienie się oferty dla tych którym pozostało 7 doładowań... Mi też pozostało i dlaczego nie chce pani przyśpieszyć tego?
Ten post jest z 2013 roku... Nie jest to kwestia braku moich chęci. Aktualnie nie mam możliwości przyśpieszenia wygenerowania takiej oferty :-(.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: ekdar »

marta124 pisze:Skoro pisze Pani że 72 godziny to dlaczego użytkownik Ekdar doładowując 18 kwietnia , 19 kwietnia miał już ofertę?
Skoro już jesteś taka skrupulatna jak gdzie niby widzisz że miałem oferte 19ego??? Bo ja mialem ja 20ego...
marta124
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2014, o 17:27

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marta124 »

ekdar pisze:
marta124 pisze:Skoro pisze Pani że 72 godziny to dlaczego użytkownik Ekdar doładowując 18 kwietnia , 19 kwietnia miał już ofertę?
Skoro już jesteś taka skrupulatna jak gdzie niby widzisz że miałem oferte 19ego??? Bo ja mialem ja 20ego...
Ale miałeś po wypełnieniu formularza i przesłaniu tutaj na forum komu trzeba miałeś od razu od ręki ofertę za kilkanaście godzin... a ja nie mam takiej oferty mimo ze namawiali mnie bym jak najszybciej doładowała... bo oferta będzie dostępna... i co i nic... banda oszustów i tyle...
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: ekdar »

marta124 pisze:
ekdar pisze:
marta124 pisze:Skoro pisze Pani że 72 godziny to dlaczego użytkownik Ekdar doładowując 18 kwietnia , 19 kwietnia miał już ofertę?
Skoro już jesteś taka skrupulatna jak gdzie niby widzisz że miałem oferte 19ego??? Bo ja mialem ja 20ego...
Ale miałeś po wypełnieniu formularza i przesłaniu tutaj na forum komu trzeba miałeś od razu od ręki ofertę za kilkanaście godzin... a ja nie mam takiej oferty mimo ze namawiali mnie bym jak najszybciej doładowała... bo oferta będzie dostępna... i co i nic... banda oszustów i tyle...
Jak dla Ciebie dwie doby to kilkanascie godzin to wcale się nie dziwie ze wszędzie widzisz oszustów ;-)
To jak gratisowo mała lekcja:
1 doba = 24 godziny
Kilkanascie godzin to więcej niż 10, a mniej niż 20 :-D
marta124
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2014, o 17:27

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marta124 »

Jeżeli Twoją sprawę przekazano 19 kwietnia o 12.23
a Twoja odpowiedz była o 6.09 dnia 20 kwietnia i miałeś już jakąś ofertę...to gdzie Ty tu masz 2 dni albo powyżej jednej doby...
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: ekdar »

marta124 pisze:Jeżeli Twoją sprawę przekazano 19 kwietnia o 12.23
a Twoja odpowiedz była o 6.09 dnia 20 kwietnia i miałeś już jakąś ofertę...to gdzie Ty tu masz 2 dni albo powyżej jednej doby...
Od doładowania. I wiesz co? W salonie teź juz mialem oferte. I wiesz co? Jako dodatkowy telefon wziąłem Lenovo c2 power ;-)
Ale nie przejmuj się... ciągle jeszcze produkują telefony i dla Ciebie też jakieś chińskie dziecko poszło na nocke dodatkową żebyś nie musiała za dlugo czekać i też juz składa lenoviaczka ;-)
marta124
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2014, o 17:27

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marta124 »

ekdar pisze:
marta124 pisze:Jeżeli Twoją sprawę przekazano 19 kwietnia o 12.23
a Twoja odpowiedz była o 6.09 dnia 20 kwietnia i miałeś już jakąś ofertę...to gdzie Ty tu masz 2 dni albo powyżej jednej doby...
Od doładowania. I wiesz co? W salonie teź juz mialem oferte. I wiesz co? Jako dodatkowy telefon wziąłem Lenovo c2 power ;-)
Ale nie przejmuj się... ciągle jeszcze produkują telefony i dla Ciebie też jakieś chińskie dziecko poszło na nocke dodatkową żebyś nie musiała za dlugo czekać i też juz składa lenoviaczka ;-)

Ja się nie przejmuję tym wcale :) bo nie mam ochoty już ani dalej na przygodę z plusem ani na ten telefon. Wole kupić normalnie telefon dużo lepszy i bez zobowiązań a swoją przygodę z plusem po 7 doładowaniach zakończę definitywnie.

I forum brak słów za wyrażenie opinii oczywiście wam nie przychylnej dostaję ostrzeżenie... Ostrzegam innych nie piszcie nic negatywnego na tym forum na plusa bo was od razu zbanują... lepiej wychwalajcie nawet jak nie ma za co...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: sl@w_es »

marta124 pisze:(...) I forum brak słów za wyrażenie opinii oczywiście wam nie przychylnej dostaję ostrzeżenie... Ostrzegam innych nie piszcie nic negatywnego na tym forum na plusa bo was od razu zbanują... lepiej wychwalajcie nawet jak nie ma za co...
Jeśli już chcesz się chwalić swoimi osiągnięciami na FORUM to przedstawiaj je rzetelnie... No tak, ale wtedy wydźwięk Twoich słów wzbudziłby co najwyżej uśmiech politowania na twarzy, a zatem małe sprostowanie.

Dobrze wiesz, że nie zostałaś zbanowana tylko otrzymałaś ostrzeżenie i nie za negatywną wypowiedź, a za użycie słów niezgodnych z Regulaminem FORUM (cyt. "(...) banda oszustów i tyle..." - Reg. PF pkt 4.).
Za negatywne wypowiedzi, o ile nie naruszają Regulaminu Plus Forum jeszcze nikt ostrzeżenia nie otrzymał - to tyle w kwestii pisania nieprawdy.


Koniec dyskusji w temacie Ostrzeżenie.
Przepraszam za off-topic.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
marta124
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2014, o 17:27

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marta124 »

A jak inaczej nazwać to jak każdy gada co innego... na infolinii co innego ... na czacie co innego tutaj na forum co innego... a co się okazuje nic nie można zrobić... Bardzo rzetelna firma no tak wypowiadajmy w samych superlatywach...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

marta124,

o czasie udostępnienia oferty pisałam wielokrotnie:

- http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... in#p185194
- http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... in#p184996
- http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... in#p199781
- http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... in#p187503

Gdyby pojawiła się sytuacja, że ten czas upłyną (licząc od chwili wprowadzenia ostatniego zasilenia), a oferta w sklepie internetowym nie będzie widoczna - wówczas daj proszę znać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marta124
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 12 lut 2014, o 17:27

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marta124 »

Joanna_Plus pisze:marta124,

o czasie udostępnienia oferty pisałam wielokrotnie:

- http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... in#p185194
- http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... in#p184996
- http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... in#p199781
- http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... in#p187503

Gdyby pojawiła się sytuacja, że ten czas upłyną (licząc od chwili wprowadzenia ostatniego zasilenia), a oferta w sklepie internetowym nie będzie widoczna - wówczas daj proszę znać.
Ofertę to ja już ponoć mam. Telefonu nie ma. Więc co z tego że bym mogła przedłużyć jak nie ma telefonu. Więc tak czy siak po prostu nie macie nic do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

marta124,
marta124 pisze:Telefonu nie ma.
Przykro mi :-(.
Joanna_Plus pisze: Kolejnych dostaw tego modelu spodziewamy się również w drugim tygodniu maja.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ