Pakiety sms - stare vs nowe

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
MrGh0st
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sty 2013, o 13:07

Pakiety sms - stare vs nowe

Post autor: MrGh0st »

Witam,
Kiedyś korzystałem z pakietu sms za 8 zł który miał nielimitowane sms'y w sieci Plus'a.
Dlaczego teraz zmieniliście to na pakiet za 10 zł + dodatkowe opłaty na dzień 39 gr na dzień kiedy się pisze sms'y? Wychodzi to drożej, gołym okiem to widać że nawet obliczać tego chyba nie muszę. I pytanie czy kiedyś będzie tylko te 10 czy nadal będzie ta dopłata 39 gr? Bo jednak Ci którzy nie mają wyższego doładowania niż 30 zł to pakiet internet(7 zł) + smsy(10zł + 39 gr za dzień, a napewno każdy pisze codziennie więc jakieś 11,70) to zostaje około 11 zł, a ja sam jeszcze mam uruchomione do 5 w plusie rozmowy za darmo to i tak jeszcze mniej zostaje... Kiedyś miałem muzodajnie ale z powodu sms'ów zrezygnowałem.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiety sms - stare vs nowe

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj MrGh0st,

A jak dużo tych SMS-ów wysyłasz miesięcznie? Jest ich więcej niż 600?

Jak na razie koszt wysłania wiadomości to 39 groszy, jak będzie w przyszłości? Trudno mi powiedzieć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Pakiety sms - stare vs nowe

Post autor: mariusz9a »

Opłata 10 zł za pakiet nielimitowanych SMSow do Plusa to opłata jednorazowa a nie miesięczna. Możesz wykupywać jeszcze pakiet nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci za 5 zł + 3 gr za SMS - zyskujesz to, że za dobę pisania wewnątrz sieci plus zapłacisz 3 gr a nie 39 gr. Wychodzi więc 5 zł + 30*0,03 zł = 5,9 zł. Czyli chyba taniej niż 8 zł, prawda? ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ