MIX V i SMSy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
adrian18lasak
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sty 2013, o 13:23
Lokalizacja: Brodnica

MIX V i SMSy

Post autor: adrian18lasak »

Witam. Będzie w MIX V jakiś pakiet na nielimitowane sms'y? W MIX IV bardzo był mi na rękę pakiet nielimitowanych smsów w Plusie a tu teraz trochę lipa. Zwłaszcza że wysyłam ogrom smsów co zmusza do kupowania kilku kart, gdyż pakiety 500 sms idą w błyskawicznym tępie. 2-3 dni i po pakiecie.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MIX V i SMSy

Post autor: mariusz9a »

Na pewno masz taryfę mixplus 5?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
adrian18lasak
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 sty 2013, o 13:23
Lokalizacja: Brodnica

Re: MIX V i SMSy

Post autor: adrian18lasak »

Wpisując kod na sprawdzenie taryfy, dostaje sms'a zwrotnego: "Aktywna taryfa to MixV". Jeśli dobrze pamiętam po przedłużeniu umowy została zmieniona taryfa z MixIV na obecny MixV gdzie są pakiety 500 sms za 5 zł. Co nie ukrywam mało i czekam z nadzieja na pakiet nielimitowanych sms w plusie. Ciągłe kupowanie kart za 5 czy 10 zł tylko by dokupić kolejny pakiet jest udręką, a do końca umowy jeszcze trochę czasu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: MIX V i SMSy

Post autor: Joanna_Plus »

adrian18lasak, w taryfie Plus Mix V, jeżeli chodzi o SMS-y to są do wyboru: 500 SMS w Plusie i 250 SMS do wszystkich. Czy będzie usługa Nielimitowanych SMS-ów, trudno mi powiedzieć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adrian18lasak
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 sty 2013, o 13:23
Lokalizacja: Brodnica

Re: MIX V i SMSy

Post autor: adrian18lasak »

No niestety, żałuje że nie wiedziałem że po przedłużeniu zmienia mi taryfę, MixIV była dla mnie korzysta. Zwłaszcza że wysyłam ok 2500-3000 sms'ów w miesiącu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: MIX V i SMSy

Post autor: Joanna_Plus »

Przy przedłużeniu umowy, zawsze taryfa ulega zmianie na najnowszą.

A jak dużo doładowań masz jeszcze do końca kontraktu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adrian18lasak
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 sty 2013, o 13:23
Lokalizacja: Brodnica

Re: MIX V i SMSy

Post autor: adrian18lasak »

22 doładowania jeszcze.
kicursnk
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 sty 2013, o 20:48

Re: MIX V i SMSy

Post autor: kicursnk »

Mam to samo pytanie .... Ta taryfa MixV jest beznadziejna ... Musze placic za smsy po 25 zl miesiecznie ... 5 x 500 smsow .... Tylko na tym trace ... Prosze cos z tym zrobic ...
krzysztof851
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2011, o 17:21

Re: MIX V i SMSy

Post autor: krzysztof851 »

kicursnk pisze:Mam to samo pytanie .... Ta taryfa MixV jest beznadziejna ... Musze placic za smsy po 25 zl miesiecznie ... 5 x 500 smsow .... Tylko na tym trace ... Prosze cos z tym zrobic ...
Ty tracisz a plus zarabia, a to o to chyba chodziło przy likwidowaniu nielimitowanych smsów.
Specjalistą niestety nie jestem ale wydaje mi się że marne szanse aby można było coś z tym zrobić dopóki nie wywiążesz sie z umowy.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: MIX V i SMSy

Post autor: Joanna_Plus »

adrian18lasak, kicursnk, takie na chwilę obecną pakiety SMS, są dostępne w taryfie Plus Mix V. Niemniej jednak, przekażemy Wasze sugestie dalej.

adrian18lasak piszesz:
adrian18lasak pisze: Ciągłe kupowanie kart za 5 czy 10 zł tylko by dokupić kolejny pakiet jest udręką, a do końca umowy jeszcze trochę czasu.
Jeżeli mogę zasugerować w tym przypadku, zamiast wprowadzania kart o nominale 5 czy 10 zł, zasilenie kwotą wynikającą z umowy, albowiem każde takie doładowanie zmniejsza liczbę zakontraktowanych doładowań.
Tak, dodajesz tylko środki na konto.
Kwestia oczywiście w tym, czy w danym momencie masz możliwość, wprowadzenia wyższej kwoty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adrian18lasak
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 sty 2013, o 13:23
Lokalizacja: Brodnica

Re: MIX V i SMSy

Post autor: adrian18lasak »

Doładowywuję za 30 zł jak jest w umowie, ale ciągłe wykupowanie sms'ów wiąże się z szybką utratą środków . Więc trzeba dokupić chodź za 5 by starczyło na te sms'y które i tak uciekają w szybkim tempie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: MIX V i SMSy

Post autor: Joanna_Plus »

adrian18lasak, tak, ale każda kwota z umowy, skraca Twój kontrakt. Wpłacasz więcej, masz więcej do wykorzystania (również na aktywację wspomnianych pakietów) a dodatkowo minus 1 zasilenie z kontraktu :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adrian18lasak
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 sty 2013, o 13:23
Lokalizacja: Brodnica

Re: MIX V i SMSy

Post autor: adrian18lasak »

Minus jak minus. Gdybym był w stanie doładowywać po 2x30 zł byłoby fajnie. Nadal czekam na pakiet nielimitowanych sms'ów. Nic innego mi nie potrzeba ^^
ODPOWIEDZ