Pakiet 60 minut do sieci stacjonarnych

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet 60 minut do sieci stacjonarnych

Post autor: sl@w_es »

Lenny pisze:(...) jest jakiś kod sprawdzający aktywne pakiety w tym TWÓJ PROFIL. No bo mam ten pakiet za 5 zł dla bliskich, ale nie wiem czy jest jakiś kod który mi pokaże do jakich numerów i do kiedy :)
Jasne że są kody sprawdzające; znajdziesz je na stronie z ofertą, w Regulaminach. W ramach bonusu ;-) podam Ci kod, którym można sprawdzić listę oraz okresy ważności ustawionych Bliskich Numerów: *104*51#.
Dodam jeszcze, że w taryfie Twój Profil możesz korzystać z czterech dostępnych profili, jednak w danej chwili można mieć uruchomiony tylko jeden profil. Przed uruchomieniem nowego profilu trzeba zdezaktywować poprzedni. Można również nie wybrać żadnego profilu i pozostać przy standardzie tylko, że wtedy taryfa jest mało atrakcyjna.
Pamiętać należy również o tym, że okres ważności wybranego profilu jest nieograniczony pod warunkiem, że konto pozostanie cały czas aktywne oraz posiada dodatnią wartość (w przypadku Bliskich Numerów jest to minimum 5 zł z VAT dla każdego wybranego Bliskiego Numeru).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ