sms

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
zuzia
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 sty 2013, o 12:23

sms

Post autor: zuzia »

Witam, mam taryfę mix V nie moge aktywowac sms pomimo tego, że na koncie posiadam środki. Dezaktywowałam pakiet 500sms nastepnie gdy próbuje aktywowac go dostaje taka wiadomosć : "?Usługa niedostępna. Sprawdź:1)czy masz wymagane środki 2) czy usługa nie wyklucza sie z inną usługa 3) czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji. Taka sytuacja zdarza mi sie niestety któryś raz z kolei... a możliwość ostatni aktywowania sms była dopiero po tygodniu. Proszę o pomoc i z góry dziękuje
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: sms

Post autor: Jrv »

Zapoznaj się więc z regulaminem pakietu bądź tematami już poruszanymi na tym forum - w skrócie max 5 pakietów na 31 dni.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
zuzia
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2013, o 12:23

Re: sms

Post autor: zuzia »

tylko że ja w ciągu 31dni wykorzystałam góra 2 pakiety
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: sms

Post autor: Jrv »

Wtedy mogłabyś włączyć kolejny pakiet. Wykorzystałaś 5 lub nie masz wyłączonego poprzedniego lub brak wystarczających środków na koncie. Dwie ostatnie rzeczy wyeliminowałaś - łatwo to sprawdzić kodami. 5 pakietów już tak nie sprawdzisz i prawdopodobnie mylisz się w swoich obliczeniach. 31 dni od kiedy liczysz?
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ