rejestracja karty

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ylam
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sty 2013, o 10:26

rejestracja karty

Post autor: ylam »

Witam,
Mam pytanie apropo rejestracji numeru na swoje dane. Otóż sytuacja przedstawia się następująco.
Inny członek rodziny ma numer w mixplus tego numeru używam ja , skończyły się doładowania i obecnie został wysłany sms żeby przejść na PNK. I teraz po przejściu numer ten będzie zarejestrowany na daną osobe z rodziny co był mixplus czy będzie jako wolny i mogę zarejestrować go na siebie gdyż dostaję sprzeczne informacje w salonie a na infolinii.
Co muszę zrobić jak numer będzie już w PNK żebym mógł zarejestrować go na siebie ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: rejestracja karty

Post autor: Joanna_Plus »

Witam ylam,

Jeżeli numer jest w Plus Mix, to po zmianie taryfy na Plus na Kartę, dane dotychczasowego użytkownika są przenoszone.

Ale jak najbardziej numer możesz przerejestrować na siebie.
W tym celu obecny i przyszły właściciel powinni udać się do dowolnego punktu Plusa. Tam dokonujecie wszystkich czynności.

Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą kartę SIM i dokumenty tożsamości.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ylam
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2013, o 10:26

Re: rejestracja karty

Post autor: ylam »

ok , dziękuje ale teraz pojawia się pewien problem bo nie mam możliwości pójścia razem do salonu Plusa z byłym właścicielem ze względu na różne miejsce zamieszkania i co w takiej sytuacji? jak to mogę zrobić ? czy poprzedni właściciel koniecznie musi być skoro numer jest w PNK ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: rejestracja karty

Post autor: Joanna_Plus »

ylam, niestety tak :-( . Dotychczasowy właściciel musi zrzec się praw do powyższego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ylam
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2013, o 10:26

Re: rejestracja karty

Post autor: ylam »

ok, ale można zrobić tak że poprzedni właściciel idzie w mieście X do salonu wyrejestrowuje numer a ja w tym samy dniu idę w mieście Y i rejestruje kartę na siebie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: rejestracja karty

Post autor: Joanna_Plus »

ylam, można. Właściciel składa taki wniosek w punkcie, ale nie jest to czynione od ręki na miejscu. Taki wniosek jest przesyłany dalej z prośbą o usunięcie danych z systemu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ