Problem z zasięgiem.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: borsuk_20 »

Ja tak z ciekawości zapytam: Czy jest planowane polepszenie zasięgu 3G? Meszkam w woj. Świętokrzyskim, powiat Staszów, miejscowość Łubnice. W tym momencie muszę być cały czas tylko na GSM bo telefon wyszukuje sieć najlepszą, a 3G jest delikatnie mówiąc mierne.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: Krzysiek_Plus »

borsuk_20 zapytanie wysłane dam znać jak będzie odp :)

EDIT
odp:
Obecny sygnał 3g pochodzi od oddalonej stacji i poprawa jego jest nie możliwa. Jednakże stacja bazowa w łubnicy jest planowana do moderniazacji o sytem 3g 900 w planie na rok 2013 co zapewni bardzo dobry zasięg w miejscowości.

Pozdrawiam
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk_20
PlusManiak
Posty: 135
Rejestracja: 8 sty 2013, o 10:13

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: borsuk_20 »

OK to czekam na odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: Krzysiek_Plus »

Małgorzata Mazurczak pisze:Witam


Pisze z tym samym problemem ktory zostal przedstawiony wyżej.
Od pewnego czasu mam straszne problemy z zasiegiem otoz nie mam go wcale albo mam na max tylko ze to w niczym nie pomaga gdyz nie moge nigdzie zadzwonic ciagle jestem odrzucana albo wyskakuje błąd w połączeniu, mało tego nikt także nie moze sie dodzwonic do mnie.posiadam NOKIE C3-00 w sieci Plus wszystkie ustawienia co do sieci są tak jak być powinny i obecnie mam zasieg 3g sieci plus.Mieszkam w województwie Świętokrzyskim. Proszę o jakieś wskazówki odnośnie rozwiązania tego problemu..
Proszę o pomoc.
Prosze podaj jeszcze powiat i miejscowość. Próbowałaś przestawić w aparacie na tylko GSM/2g ?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ciquita1992
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 8 sty 2013, o 12:15

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: Ciquita1992 »

Problem z siecią jak był tak jest! od połowy listopada. Przecież tego nie da się normalnie wytłumaczyć, awarią nie nazywa się awarii, która tyle trwa. Tak, wiemy już wszyscy o nadajniku, który został usunięty, bo nie macie placu, ale o czymś takim zapewne nie dowiedzieliście się państwo z dnia na dzień. Umowa - wywiązujcie się z umowy. My ludzie mamy płacić - o już doładowywać - a sieci brak. Jest to przegięcie. Pisałam w styczniu - jest marzec - to samo. Jestem kolejną osobą która zwątpiła i podpisała pozew do Plusa. Prawa konsumenta nie ma co. Zróbcie coś z tą siecią, bo to naprawdę skończy się czymś niemiłym. Nie jestem sama - jest nas mnóstwo. Jak długo ma jeszcze trwać ta "awaria" ?
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: Dominik_Plus »

Ciquita1992, nie porzuciliśmy tematu. Cały czas zależy nam na odbudowie stacji w tej lokalizacji. W planach mamy sfinalizowanie tej inwestycji jeszcze w tym roku.

Jak już napisałem kilka postów wcześniej, termin postawienia nowego nadajnika nie jest uzależniony wyłącznie od nas.
Cały czas nad tym pracujemy.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
gorska123
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 mar 2013, o 16:31

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: gorska123 »

Ja mam podobny problem. Od dzisiaj mam problem z zasięgiem. Niby pokazuje mi na telefonie że mam pełny zasięg, ale nie moge nigdzie zadzwonić, wysłać smsa, ani nikt ze mną nie może się skontaktować. Co sie dzieje? Mieszkam w Szadku, gmina Ceków-Kolonia, powiat kaliski, województwo wielkopolskie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: Joanna_Plus »

gorska123,

czy ta sytuacja nadal występuje?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ilona0485
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2013, o 13:20

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: ilona0485 »

Witam dlaczego nie mam zasięgu ?? Mieszkam w Łodzi ?? Prosze o szybka odpowiedź !
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: sl@w_es »

"ilona0485", zapoznaj się z tym wątkiem: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=8005
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ilona0485
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2013, o 13:20

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: ilona0485 »

"sl@w_es" dziękuję :)
anetkan89
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2013, o 13:33

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: anetkan89 »

witam, dzisiaj po raz pierwszy pojawił się u mnie problem z zasięgiem, od ponad godziny nie mam zasięgu, na komórce wyświetla się informacja " brak dostępu do sieci", dlaczego tak jest? bardzo proszę o jak najszybsze naprawienie problemu, ponieważ nikt się do mnie nie może dodzwonić, ani ja nie moge do nikogo zadzwonić, mieszkam w Rawie Mazowieckiej, po raz pierwszy mam taką sytuację, proszę o odpowiedź
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: Joanna_Plus »

anetkan89,

sytuacja jest nam znana. Już technicy pracują nad jej rozwiązaniem. Postaramy się te utrudniania, usunąć najszybciej jak to tylko możliwe.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KarolinaJ4
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:25

Re: Problem z zasięgiem.

Post autor: KarolinaJ4 »

Witam. Ja znajduję się teraz niedaleko Pabianic woj. łódzkie i sytuacja jest identyczna. Od godz ok 12 nie mam zasięgu w tel. Kiedy konkretnie usterka zostanie usunięta?
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, o 14:43 przez KarolinaJ4, łącznie zmieniany 1 raz.
madzialena2804
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2013, o 14:28

Brak zasiegu

Post autor: madzialena2804 »

Dlaczego nie ma zasięgu w telefonie... nie mogę nigdzie dzwonić, ani nikt do mnie.
Proszę o wyjaśnienie.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, o 14:54 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie postu
ODPOWIEDZ