nowy telefon

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
roots
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 sty 2013, o 16:06

nowy telefon

Post autor: roots »

Witam!
Otóż moje pytanie jest takie:
posiadam jeszcze 23 doładowania do końca umowy i czy bym mogła teraz pójść np. do salonu PLUS i wymienić telefon na nowy?
Jakie są tego konsekwencję jeśli jest taka możliwość?
Awatar użytkownika
root
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 7 sty 2013, o 11:07

Re: nowy telefon

Post autor: root »

Łady nick :)

Ja swój telefon który otrzymałem w ramach przedłużenia umowy sprzedałem po miesiącu, nie wiem czy tak wolno czy nie, ale tak zrobiłem, jego miejsce zastąpił aparat zakupiony na Allegro i przez te dwa czy trzy lata, nie pamiętam nikt mi krzywdy nie zrobił, umowa zobowiązuje do comiesięcznego doładowywania konta określoną w umowie kwotą, a nie przymusowego korzystania z telefonu który jak np. w moim przypadku nie miał WiFi, posiadał zwykły soft i ogólnie nie nadawał się nawet do robienia zdjęć pomimo aparatu 5Mpix :)
To miłe ze strony Plusa, że abonenci z długim stażem mają teraz miejsce do wyrzucenia z siebie tego co im leżało na wątrobie przez te 10+ lat korzystania z ich sieci :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: nowy telefon

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj roots,

Wymienić telefon na nowy, możesz po wywiązaniu się z dotychczasowej umowy. Jeżeli na Twoim koncie pozostały jeszcze 23 doładowania, to niestety na chwilę obecną takiej możliwości nie będzie :-( .
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
roots
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 sty 2013, o 16:06

Re: nowy telefon

Post autor: roots »

dziękuję za odpowiedź :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: nowy telefon

Post autor: Joanna_Plus »

:-) ja również pozdrawiam!
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
binn
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 7 sty 2013, o 17:47

Re: nowy telefon

Post autor: binn »

Ja wymieniłam telefon na nowy, gdy miałam 7 doładowań ze starej umowy :) Znajomi też tak robili i z tego co wiem te 7 doładowań to jakis wymóg. :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: nowy telefon

Post autor: Joanna_Plus »

binn, może zdarzyć się tak, że oferta faktycznie będzie przygotowana wcześniej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: nowy telefon

Post autor: Jrv »

Proponuję przykleić w WASZEJ oficjalnej części forum tematy najczęściej poruszane - tego, o tym kiedy oferta są tony na forum.

Gwarancją przedłużenia umowy jest wykonanie WSZYSTKICH obowiązkowych zasileń. Wtedy maksymalnie 72h od ostatniego zakontraktowanego zasilenia MUSI zostać wygenerowana oferta.
Często jednak jest możliwość wcześniejszego przedłużenia umowy i oferty średnio zaczynają pojawiać się przy 6 zasileniach do końca kontraktu - nie ma jednak żadnej zasady i nikt nie przyspieszy wcześniejszego wygenerowania oferty. Taki stan rzeczy niestety trzeba zaakceptować.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ