Korzyści dla abo Cyfrowego Polsatu

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mariuszsc
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2013, o 07:55

Korzyści dla abo Cyfrowego Polsatu

Post autor: mariuszsc »

Witam.
Ponad tydzień temu przedłużyłem umowę w mix i jako abonent CP skorzystałem z oferty Korzyści dla abo Cyfrowego Polsatu (dodatkowej kwoty przy każdym doładowaniu). Ładnie spisano moje dane i dowiedziałem się że nie jest to włączane przy podpisaniu umowy a CP będzie weryfikował dane i od nich dostanę informację. Mam pytanie z kim mam się kontaktować - z BOK-iem Plusa czy CP? Jak długo będzie trwała weryfikacja danych, ponieważ muszę zrobić dwa doładowania w ciągu 30 dni? Nie ukrywam, że chciałbym mieć włączoną tę promocję już przed doładowaniami.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2013, o 14:38 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawa ortografii.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Korzyści dla abo Cyfrowego Polsatu

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj mariuszsc,

Zgodnie z regulaminem, w przypadku zawarcia aneksu, skorzystanie z pierwszego Pakietu Kwotowego będzie możliwe w terminie 45 dni roboczych od dnia wejścia w życie zmian umowy wynikających z aneksu.
Zostaniesz o tym poinformowany wiadomością zwrotną SMS.
Od tego momentu, każdorazowe obowiązkowe zasilenie konta kwotą minimalną lub wyższą, powoduje aktywację powyższego Pakietu Kwotowego.

Doładowania dokonane przed otrzymaniem SMS-a potwierdzającego włączenie promocji, nie będą premiowane pakietem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ