doładowania

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Mimi100
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lut 2018, o 20:06

Oszustwo wykryte

Post autor: Mimi100 »

witam :)

Sprawa wyjasniona...Link i sms okazal sie fejkiem i ktos na wasze konto straszy ludzi i wyludza fajna kase ok kilkadziesiat zlotyh za osobe .
Plus nie pomogl mi oczywiscie tego zweryfikowac. Pomoglam sobie ja moja inteligencja i zimna krew praz organa scigania.
Plus nawet nie raczy podziekowac za pokazanie im tego ze maja slabe zabezpieczenia systemowe a ludzie ktorzy tam pracuja ssa slabo przeszkoleni sa malo uczuleni na takie sprawy nie chca wspolpracowac i sa niemili.
To ja musialam odkryc oszustwo.Dobrze ze na mnie trafilo a co jakby trafilo na osobe starsza ? albo niepelnospraawna ?
Sprawa jest zgloszona a Plus o tym wie i cisza...
Mi ulzlo i nikt juz nie zostanie skrzywdzony
Proponuje przeszkolic ludzi uczulic pracownikow i klientiw oraz zabezpeczyc systemy
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, o 18:14 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat. Proszę o kontynowanie sprawy w jednym wątku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Mimi100,

podaj mi proszę numer zagadnienia, o którym pisałam powyżej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Oszustwo wykryte

Post autor: krzyss79 »

Mimi100 pisze:witam :)

Plus nawet nie raczy podziekowac za pokazanie im tego ze maja slabe zabezpieczenia systemowe
Można rzuty ekranu tego SMSa
szrajbendorf
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 28 lip 2014, o 02:48

Doładowanie z numeru abonamentowego

Post autor: szrajbendorf »

Chciałbym uruchomić doładowanie telefonu na kartę z numeru abonamentowego. Doładowanie takie jest realizowanie w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego czyli co miesiąc. Natomiast taryfa na kartę uruchamia się co 30 dni. Czyli w sytuacji kiedy miesiąc będzie miał 31 dni to osoba korzystająca z numeru na kartę zostanie odcięta od dostępu do usług na 1 dzień? Czy dobrze myślę? Jeśli tak to jak ugryźć ten temat. Oczywiście można doładowywać ręcznie przez jakąkolwiek stronę ale chciałbym to zautomatyzować dla wygody.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2018, o 10:10 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

szrajbendorf,
szrajbendorf pisze:Doładowanie takie jest realizowanie w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego czyli co miesiąc.
Zgadza się, jeżeli chodzi o doładowania cykliczne, to są one realizowane w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego.
szrajbendorf pisze:Jeśli tak to jak ugryźć ten temat. Oczywiście można doładowywać ręcznie przez jakąkolwiek stronę ale chciałbym to zautomatyzować dla wygody.
Można w tym przypadku zasilić konto jedną dodatkową transakcją (zasileniem jednorazowym, albo wspomnianym przez Ciebie doładowaniem online), aby na koncie powstała nadwyżka środków. Stanowiłaby ona wówczas dodatkową pulę pieniędzy, na wypadek gdyby promocja miała się odnowić przed rozpoczęciem nowego cyklu rozliczeniowego na numerze abonamentowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
catalept
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2016, o 10:00

Brak możliwości doładowania telefonu z poziomu EBOK

Post autor: catalept »

Dzień dobry,

Nie mogę doładować numeru na kartę z poziomu ebok, logując się na numer abonamentowy. Opcja Płatności -> Narzędzia i usługi dla płatności -> Doładuj konto bliskiej osobie. Wyświetla się komunikat:
Przepraszamy, chwilowo nie można doładować konta Plus na Kartę znajomemu (błąd ref-1543664). Prosimy spróbować ponownie później.
Czy jest to chwilowy problem techniczny czy awaria tylko na moim koncie (ew. koncie osoby której telefon chce doładować?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24 lip 2018, o 10:35 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brak możliwości doładowania telefonu z poziomu EBOK

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj catalept,
- czy taki komunikat pojawia Ci się od razu po wejściu w opcję "Doładuj konto bliskiej osobie", czy już po wypełnieniu wszystkich pól (nr telefonu, kwoty, typu doładowania) i przejściu dalej?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bincia19
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 paź 2018, o 12:48

Przeniesienie numeru a pozostale doladowania

Post autor: Bincia19 »

Witam. Mam problem. Dnia 30.09.2018 moj numer z plusa przeniosl sie do playa, szczerze mowiac zapomnialam o tym ze to w ten dzien ma nastapic. Problem polega na tym ze w plusie pozostaly mi jeszcze dwa doladowania kwota 50zl, karta jest juz nieaktywna. Co w takim przypadku nalezy zrobic ? Jak splacic pozostale doladowania ?
Ostatnio zmieniony 3 paź 2018, o 13:15 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Bincia19,

jeżeli numer został przeniesiony do innego operatora, a nie wszystkie doładowania wynikające z kontraktu zostały wykonane, to zostanie wystawiona nota obciążeniowa z wyliczoną karą umowną.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
komedanti
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2017, o 12:35

Nie można doładować numeru

Post autor: komedanti »

Witam, mam problem z doładowaniem numeru. Numer był normalnie zarejestrowany ale konto straciło ważność. Co mam zrobić aby go przywrócić i doładować? Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 8 paź 2018, o 15:26 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj komedanti,
komedanti pisze:mam problem z doładowaniem numeru
W jaki sposób to zasilenie było realizowane? Karta SIM posiada zasięg (loguje się do sieci)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
komedanti
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2017, o 12:35

Re: doładowania

Post autor: komedanti »

Joanna_Plus pisze:Witaj komedanti,
komedanti pisze:mam problem z doładowaniem numeru
W jaki sposób to zasilenie było realizowane? Karta SIM posiada zasięg (loguje się do sieci)?
Dziękuję za przeniesienie tematu do odpowiedniego działu oraz szybką odpowiedź, bardzo to szanuję. Co do mojego problemu to może sprecyzuję bardziej o co chodzi. Numer normalnie loguje się do sieci - widoczne są kreski zasięgu. Doładowywałem numer kilka razy przedłużając ważność konta. Jakiś czas temu (około tygodnia) otrzymałem wiadomość, żebym zasilił konto bo przepadną mi środki. Jako, że nie potrzebowałem akurat wtedy numeru zupełnie o tym zapomniałem (nie jest to główny numer). Dzisiaj chciałem doładować konto przez inny numer w abonamencie, nie udało się. Otrzymałem komunikat: "numeru nie można doładować". Spróbowałem przez połączenie z wifi i logowanie w aplikacji plusa i tam "doładuj" i dostałem ten sam komunikat. Bardzo mi zależy aby odzyskać możliwość połączeń. Proszę o jakąś poradę. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

komedanti,

potwierdź mi proszę jeszcze: była próba skorzystania z usługi Zasilam Kartę czyli doładowania z numeru abonamentowego jak i również zasilenia tradycyjnym przelewem z konta bankowego, tak?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
komedanti
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2017, o 12:35

Re: doładowania

Post autor: komedanti »

Joanna_Plus pisze:komedanti,

potwierdź mi proszę jeszcze: była próba skorzystania z usługi Zasilam Kartę czyli doładowania z numeru abonamentowego jak i również zasilenia tradycyjnym przelewem z konta bankowego, tak?
Dokładnie tak. Mogę podać numer w prywatnej wiadomości jeśli to potrzebne.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

komedanti,

to jeszcze jedna kwestia: jak próbujesz zadzwonić z tego numeru, to jaki pojawia się komunikat?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ