doładowania

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
panna_wanna
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 gru 2016, o 19:00

Doładowanie problem...

Post autor: panna_wanna »

Mam problem z doładowaniem, taryfa plush na kartę. Doładowałam konto dziś dwukrotnie za 30 zł mamie, myślałam, że dzięki temu ważność przedłuży się o 2 miesiące i na tym nam zależało z powodu wyjazdu mamy. Po pierwszym doładowaniu, ważność konta do 2.01, po drugim tak samo. Czy nie powinno się przesunąć o dwa miesiące? Byłam w salonie plusa, pani powiedziała tylko ''powinno przesunąć dwa miesiące'' i tyle... Mama niedługo wyjeżdża i zależy nam, żeby to jak najszybciej rozwiązać.
Ostatnio zmieniony 5 gru 2016, o 10:54 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Doładowanie problem...

Post autor: habish »

Termin ważności zasilenia się nie sumuje.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doładowanie problem...

Post autor: sl@w_es »

Kolejne doładowania kwotą 30 zł nie rozwiążą Twojego "problemu", ponieważ wydłużenie ważności konta po doładowaniu w ofercie na kartę liczy się od daty zasilenia, mówiąc inaczej zasilenia nie sumują się.
Chcąc wydłużyć ważność konta należy zasilić konto odpowiednią kwotą np. 50 zł, które nada ważność + 90 dni od daty zasilenia.
Więcej informacji odnośnie zasileń w Plush na stronie http://www.plushbezlimitu.pl/doladuj
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
panna_wanna
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 gru 2016, o 19:00

Re: Doładowanie problem...

Post autor: panna_wanna »

Dzięki za odpowiedź!
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Jak doładować kodem inny numer ?

Post autor: Remislanc »

Witam.
Chcę zrobić prezent i doładować innej osobie konto kodem. Jak to zrobić ?
Ostatnio zmieniony 22 gru 2016, o 11:05 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Gżegżółka
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 08:32

Re: Jak doładować kodem inny numer ?

Post autor: Gżegżółka »

jeśli dobrze pamiętam to kod:

*123*TELEKOD*NR TELEFONU# i klawisz połączenia

gdzie "NRTELEFONU" w podanej kombinacji to numer osoby, której chcesz doładować konto.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jak doładować kodem inny numer ?

Post autor: sl@w_es »

@ Gżegżółka,

oczywiście, że dobrze pamiętasz...

@ Remislanc,

czytając na FORUM opisy problemów występujące przy zasileniach kodami nie polecam tego sposobu tym bardziej jeśli to ma być prezent. Osobiście preferuję i polecam zasilenie innego numeru poprzez stronę banku o ile posiadasz konto bankowe dostępne przez internet, a Twój bank udostępnia tę opcję.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Jak doładować kodem inny numer ?

Post autor: Remislanc »

Dziekuję za rady. Ale czy przy zasileniach bankowych są gratisy 100+15 oraz 150+30 ?
Dodatkowo kod np. 150+30 można kupić na all za 130-135 :mrgreen:
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Remislanc,
Remislanc pisze:Ale czy przy zasileniach bankowych są gratisy 100+15 oraz 150+30 ?
Tak, powyższe bonusy są dodawane w przypadku numerów w ofercie Plus na Kartę/Plus Internet na Kartę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ali1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2016, o 18:39

faktura za zasilenie

Post autor: Ali1 »

Witam,

mam jeszcze niezarejestrowany telefon w taryfie Simplus. Od pewnego czasu korzystam z faktur za zasilenie (zasilenia.Liberty.eu/faktura - w tej chwili strona nie działa, więc nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania ;) )- faktury nie są na mnie osobiście, a na inny podmiot- organizację (dodam, ze nie należę do zarządu/osób decyzyjnych, choć to ja aktywowałam fakturowanie). Teraz chciałabym korzystać z telefonu wyłącznie osobiście i zarejestrować na swoje imię i nazwisko.
Czy potrzebuję wyrejestrować się z tych faktur zanim się zarejestruję jako właścicielka telefonu (pamiętam, że wyrejestrowanie wymagało formy pisemnej ze strony organizacji). Prawdopodobnie i tak przejdę na abonament- co w tym przypadku? Nie będzie zasileń karty więc po prostu nie będzie faktur i nie muszę dokonywać ww. formalności?
Ostatnio zmieniony 27 gru 2016, o 11:33 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Ali1,

wszelki pytania odnośnie rejestracji numeru na tej stronie https://zasilenia.liberty.eu/faktura, kieruj proszę do firmy Liberty Poland S.A.: http://pp.liberty.eu/CustomerPanel/Home/Help.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karwan33
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2017, o 17:49

Za mała kwota doładowania.

Post autor: karwan33 »

Witam. Nie dawno przedłużyłem umowę w Mix w waszym salonie, zmieniajac warunki, tj. zamiast 30 zł doładowania zdecydowałem się na 40 z lepszymi warunkami. Dzisiaj doładowałem konto lecz zapomniałem że musze doładować kwota 40 zl i doładowałem 30 zł. Co teraz ? Czy jest możliwość cofnięcia tego doładowanie i jeszcze raz załadować za 40 lub doładowania za 10 żeby wyszło 40 ? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2017, o 18:29 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj karwan33,
karwan33 pisze:Co teraz ? Czy jest możliwość cofnięcia tego doładowanie i jeszcze raz załadować za 40 lub doładowania za 10 żeby wyszło 40 ?
Niestety nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karwan33
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2017, o 17:49

Re: doładowania

Post autor: karwan33 »

Czyli mam rozumieć że te pieniądze "przepadły"?
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: doładowania

Post autor: zif »

Nie przepadły - trafiły na twoje konto i możesz je wykorzystać w dowolny sposób - ale nie przedłużyły ważności konta i nie zmniejszyły liczby doładowań do końca umowy.
ODPOWIEDZ