doładowania

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
karolina2585
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 lis 2014, o 18:03

Re: doładowania

Post autor: karolina2585 »

Dostałam maila z liberty potwierdzającego wpłynięcie do was zasilenia
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

karolina2585,
karolina2585 pisze:Dostałam maila z liberty potwierdzającego wpłynięcie do was zasilenia
I w potwierdzeniu zasilenia numer telefonu rozumiem, że się zgadza?
Aktualnie posiadasz na tym numerze jakiś pakiet internetowy z dostępnymi jednostkami?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karolina2585
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 23 lis 2014, o 18:03

Re: doładowania

Post autor: karolina2585 »

Tak, numer się zgadza. Posiadamy pakiet 800mb, który wczoraj po doładowaniu został odnowiony
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

karolina2585,

zatem pozostaje kontakt mailowy bądź telefoniczny z naszym BOK.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Doładowania ważne do końca 2017r, czy przepadną...!?

Post autor: bestmen »

Witam, posiadam kilkanaście kart doładowujących o nominale 50pln ważne koniec 2017r, czy te karty z dniem 01.01.2018 przestaną być ważne!?
Proszę o informację na ten temat, czy można je jakoś przedłużyć...!? Jeśli stracą ważność, to jak je najlepiej wykorzystać aby "odzyskać" zainwestowane pieniądze...?
Czy w MIX po doładowaniu całą ilością zobowiązania umowa zostanie wykonana...? Może zainwestować w nowy nr. tel. i wziąć jakiś fajny tel. na doładowania i od razu doładować wszystkie karty które posiadam... czy to zostanie zaliczone?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2017, o 13:23 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj bestmen,
bestmen pisze:posiadam kilkanaście kart doładowujących o nominale 50pln ważne koniec 2017r
Skontaktuj się w tej sprawie z naszym BOK. Tam pracownik zweryfikuje terminy ważności dla tych zasileń.
bestmen pisze:Czy w MIX po doładowaniu całą ilością zobowiązania umowa zostanie wykonana...?
Z chwilą wykonania wszystkich doładowań, na które opiewał kontrakt, umowa ulega zakończeniu.
bestmen pisze:Może zainwestować w nowy nr. tel. i wziąć jakiś fajny tel. na doładowania i od razu doładować wszystkie karty które posiadam... czy to zostanie zaliczone?
Jeżeli masz na myśli przedłużeniu umowy wraz z wymianą telefonu, to taka opcja jest dostępna w placówkach stacjonarnych zazwyczaj przy 6 zasileniach pozostałych do końca aktualnego kontraktu. Wprowadzenie warunków nowej umowy, odbywa się maksymalnie do 7 dni roboczych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: doładowania

Post autor: bestmen »

Joanna_Plus pisze:Witaj bestmen,
bestmen pisze:posiadam kilkanaście kart doładowujących o nominale 50pln ważne koniec 2017r
Skontaktuj się w tej sprawie z naszym BOK. Tam pracownik zweryfikuje terminy ważności dla tych zasileń.

Czy mam rozumieć, że jeśli na karcie doładowującej, jest napisane, karta ważna do końca 2017r, to można to zweryfikować, czy na pewno tylko do końca roku będą one aktywne...?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

bestmen,
bestmen pisze:Czy mam rozumieć, że jeśli na karcie doładowującej, jest napisane, karta ważna do końca 2017r, to można to zweryfikować, czy na pewno tylko do końca roku będą one aktywne...?
Tak, dlatego też zasugerowałam kontakt z naszym BOK w celu sprawdzenia terminu ważności tych telekodów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sale25
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 13:29

Re: doładowania

Post autor: sale25 »

Witam,

Czy pierwsze doładowanie w plusie na kartę nadal jest premiowane? Na stronie jest informacja, że obowiązuje do 30.12.2017r, promocja została/zostanie przedłużona?

https://www.plus.pl/promocje/pierwsze-doladowanie
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sale25,

promocja została zakończona. Jeżeli pojawią się jakieś nowości w tej kwestii, to będziemy o nich informować w naszym Biurze Prasowym oraz tutaj na forum.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Piko
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 21 mar 2013, o 21:36

Re: doładowania

Post autor: Piko »

Witam,
Wczoraj dokonałem doładowania przez stronę plusa i do teraz nie dotarło, a nigdy z tymi nie było problemów.
W banku mam potwierdzenie, że pieniądze "wyszły" i na mailu było potwierdzenie transakcji i nie wiem co jest grane :-/
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Piko,

w powyższej sytuacji proszę skontaktuj się z firmą Liberty Poland S.A:
e-mail: reklamacje.zasilenia@liberty.eu lub telefonicznie pod nr 32 3970 127 w dni powszednie w godzinach 8:30 - 16:30.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mimi100
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2018, o 20:06

Doladowanie i dziwny sms z Plusa

Post autor: Mimi100 »

witam

Dołądowalam konto za 40 zl tak jak musze w terminie . Potem zepsul mi sie telefon . Kupilam nowy tel i wymienilam tez karte sim. Duplikat. Ten sam numer i wszystko.Dostalam od razu smsa niby od plusa z grozba ze juz wyslali mi oswiadczenie o rozwiazaniu umowy i o karze ale ciekawa jest druga czesc smsu link do doladowania i przekierowuje na Was oraz no ze jak doladuje zapomna o sprawie..Doladowalam kodem karta..
Pytam sie z jakiego tytulu ?
Na doladowanie mam miesiac a nie minal ten okres czasu.
Jak mozna z wyprzedzeniem niby wysylac takie rzeczy i straszyc. Wrózki tam pracuja ?
Niby ta nowa karta jest doladowanie aktywna do 20tego czyli do dzis doladowalam zdazylam wiec nie wiem po choolere ten sms?
Karta dziala i niby nastepne ładowanie mam miec normalnie czyli 5 marca.
Dajcie mi tez moje pakiety bo niby sa ale nie ma ...sama juz nie wiem
Z Tej kwoty jest 30 zl .
Dzis na odwal sie doladowalam jeszcze raz i myslalam ze przedluzy mi nastepne ladowanie do kwietnia i to 19 tego a jest dalej marzec.
mam sie bac ? Trafilam na oszustow ?
Kobiecina od was zresetowala mi karte choc miala ją tylko aktywowac ? Wogole czekalam godzine! Dobrze ze darmo :)
Mozecie to wyjasnic i dac mi spokoj ?
A dodzownic sie do was i zalatwic cos to juz masakra...pisalam tez maile ale zobaczymy..
Pomoze ktos ??
Dziekuje :)
Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, o 11:04 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Doladowanie i dziwny sms z Plusa

Post autor: krzyss79 »

Informacji niby dużo a ciężko zrozumieć o co chodzi, dostając duplikat karty SIM nie będzie tam danych ze starej karty (kontakty, SMS).
Zapodaj jakieś rzuty ekranu tych wiadomości
Można złożyć reklamacje tu link
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Mimi100,

w ostatnim czasie na tym numerze umowa była przedłużana (jeżeli tak, to napisz proszę kiedy nowe warunki weszły w życie)?
Mimi100 pisze:pisalam tez maile ale zobaczymy..
Podaj mi proszę numer tego zagadnienia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ