Teraz jest 29 cze 2017, o 15:07

Zostaw Kontakt

Cesja umowy między osobami prywatnymi

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymasz odpowiedź.
  • Autor
  • Wiadomość

Basia_Plus

Specjalista Plusa

• Podziękował : 3 razy
    Otrzymał podziękowań: 160 razy

Re: Cesja umowy między osobami prywatnymi

Post7 paź 2016, o 10:30

a52017

Witaj makowa,

zgodnie z tym co napisał Ron. Po zrealizowaniu kontraktu możesz przejść do Plus na Kartę i zmienić użytkownika telefonu. Więcej informacji o przerejestrowaniu tutaj: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ

Aleksandra467

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: Plus Mix
  • Model telefonu: Huawei Y635

Przeniesienie numeru telefonu na inną osobę

Post13 cze 2017, o 08:23

Witam.
Obecnie jestem w taryfie Mix6. Właścicielem numeru telefonu jest mój wujek, ja jestem użytkownikiem. Umowa kończy się z dniem 03/08/2017. Chciałabym przenieść numer telefonu na swoją osobę, żebym ja była prawnym właścicielem oraz od razu przedłużyć umowę.
Jeśli nie jest możliwe przeniesienie numeru na inną osobę w Mix Plusie czy po zakończeniu umowy jest możliwa dezaktywacja numer i zawarcia nowej umowy z nowym numerem telefonu?

Sprawa jest dla mnie bardzo istotna. Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam ;-)
Ostatnio edytowano 13 cze 2017, o 09:21 przez Joanna_Plus, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.

Joanna_Plus

Specjalista Plusa

• Podziękował : 42 razy
    Otrzymał podziękowań: 1443 razy

Re: Cesja umowy między osobami prywatnymi

Post13 cze 2017, o 09:35

Witaj Aleksandra467,
Aleksandra467 napisał(a):Chciałabym przenieść numer telefonu na swoją osobę, żebym ja była prawnym właścicielem oraz od razu przedłużyć umowę.

W ofercie typu Mix nie ma takiej usługi jak cesja.
Aleksandra467 napisał(a):Jeśli nie jest możliwe przeniesienie numeru na inną osobę w Mix Plusie czy po zakończeniu umowy jest możliwa dezaktywacja numer i zawarcia nowej umowy z nowym numerem telefonu?

Jeżeli na danym numerze wszystkie zasilenia zostały już zrealizowane, to wówczas możesz przenieść ten numer do oferty Plus na Kartę, gdzie można dokonać przerejestrowania konta. Zasady migracji do Plus na Kartę znajdziesz w tym wątku: viewtopic.php?f=99&t=16144&p=212140&hilit=2699#p212140. Tutaj zaś informacje na temat przerejestrowania.

Po wywiązaniu się z dotychczasowego kontraktu, właściciel może również złożyć pisemną rezygnację z danego numeru (jeżeli chce aby konto zostało zablokowane). Można tego dokonać w naszych placówkach stacjonarnych lub listownie kierując wniosek na adres Polkomtel Sp, z o.o. ul. Konstruktorska 4, 02-673 Warszawa. Dezaktywacja nastąpi w terminie 30 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Poprzednia strona

Powrót do Plus Mix/Plus na Kartę - Oficjalny dział Plusa