"Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

Moze to smieszne, ale troszke nie rozumiem...
Czy to chodzi o NIELIMITOWANE SMS-y DO WSZYSTKICH SIECI ZA 5 ZŁ MIESIĘCZNIE? czy jeszcze o jakas inna promocje? bo Pani pisze o kwocie 5,90...
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,jeśli nie prosze mnie wyprowadzic z błedu...
miesięczna opłata za NIELIMITOWANE SMS-y DO WSZYSTKICH SIECI to 5zł.ktora będą mi pobierać z konta +3gr.za każdego wysłanego smsa poza siec i w sieci?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

asiuta82,

już tłumaczę. Jeżeli włączysz te dwie usługi jednocześnie, to:
- za Nielimitowane SMS-y w Plusie, zapłacisz jednorazową opłatę 1.50 zł,
- za SMS-y do wszystkich za 3 gr, będziesz płacić miesięcznie (co 30 dni) 5 zł.
A w rozliczeniu wygląda to tak, że wówczas miesięczny koszt SMS-ów do Plusa to 5.90 zł, bo płacisz za pierwszego SMS-a danego dnia 3 gr + 5 zł za Nielimitowane SMS-y do wszystkich (3gr * 30 dni + 5 zł = 5.90 miesięcznie).
Jeżeli będziesz wysyłać SMS-y do innych sieci, to wówczas koszt za każdą wiadomość -3 gr.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

to kwota tylko przy połaczeniu tych 2 usług? czy mozna je wziasc oddzielnie?
Czy mogłaby mi Pani jeszcze napisac kody jakimi mam to uruchomic?
zmiana taryfy na PLUS NA KARTE to *147*11#
usługa *136*11*03# to starczy? czy jeszcze coś skoro to wspolna usługa za 5,90?
Czy jednoczesnie moge miec włączoną usługę 29gr.za rozmowy w sieci?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

asiuta82,

to 5.90 jest przy połączeniu tych usług. Jeżeli włączysz same Nielimitowane SMS-y do wszystkich, to za każdego SMS-a wysłanego na numer Plusa czy innej sieci, zapłacisz 3 grosze. Jeżeli dodasz tylko Nielimitowane SMS-y w Plusie, to dziennie za wiadomości do Plusa, będziesz płacić 39 groszy. Co daje nam przez 30 dni koszt prawie 12 zł. Czyli drożej. Do innych sieci, będziesz też pisać po 19 groszy/za SMS-a.

Zmiana taryfy kodem: *147*11#. Dodatkowo otrzymasz pakiet internetowy 7 zł Non Stop, do przetestowania na 31 dni bezpłatnie.

Kod na Nielimitowane SMS-y do Plusa: *136*11*02# a na SMS-y do wszystkich: *136*11*03.

Tak, możesz też włączyć Stałą opłatę za rozmowę. Te usługi ze sobą nie kolidują :-D.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

Bardzo bardzo Pani dziekuje, bardzo mi Pani pomogła :) bo to wszystko takie zakręcone jak człowiek nie przywiązuje do tego wagi i korzysta jak jest!
Mam jeszcze tylko ostatnie pytanko i koncze Panią terroryzować pytaniami :)
...jak czytam to pisze ze jednorazowy koszt aktywacji za smsy do Plusa to 3zł.i również jednorazowe 3 zł.za smsy do innych sieci...
czyli do kosztów wyzej przez Panią wspomnianych dojdzie 6zł za aktywacje? +3zł.za zmianę taryfy na PLUS NA KARTE?
+1zł.za aktywacje usługi "29 groszy za całą rozmowę w sieci Plus"?

i czy moge zasilić konto kwotą 50zł.a nie 30-49,99)dla tych darmowych rozmów przez rok z numerem w Plusie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

asiuta82,

właśnie po to tutaj jesteśmy ;-).

Nie, nie. To 3 zł, to jednorazowy koszt zmiany taryfy. Opłaty, takie jak podałam wcześniej.
Stała opłata za rozmowę – 1.50 zł.
W kwestii tego Darmowego Numeru, to jeżeli dysponujesz zasileniem za 50 zł, to ten numer trzeba będzie wprowadzić tym kodem na: Wybrana osoba z dowolnej sieci - *104*13*48numer_telefonu#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

kurcze,bo ja już wprowadziłam ten numer wczoraj, tylko teraz musze doładowac konto...
ten kod co mi Pani podała to jest na takich samych zasadach ? czy jakbym doładowała konto za 49,99 to jego okres waznosci to tylko miesiac na wychodzace?
chciałam doładować przez Wasza strone, ale niestety po zaznaczeniu płatności SGB wyskoczyło że w tej chwili nie obsługujecie tej płatnosci, wiec nie wiem co ona robi na liście tych bankow, a niestety nie mam innej mozliwosci zasilenia konta za 49.99
Ostatnio zmieniony 20 mar 2013, o 14:48 przez asiuta82, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

asiuta82,

tak dla pewności, wczoraj ten kod wpisywałaś: *104*12*48numer_telefonu#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

tak wczoraj wpisywałam *104*12*48 dla numeru z plusa bo myslalam ze nie bedzie problemu z przekroczeniem sumy 49,99, myslałam ze to minimalne minimum :)
Johny
PlusManiak
Posty: 74
Rejestracja: 14 paź 2010, o 13:46

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Johny »

Joanna_Plus pisze:asiuta82,

już tłumaczę. Jeżeli włączysz te dwie usługi jednocześnie, to:
- za Nielimitowane SMS-y w Plusie, zapłacisz jednorazową opłatę 1.50 zł,
- za SMS-y do wszystkich za 3 gr, będziesz płacić miesięcznie (co 30 dni) 5 zł.
A w rozliczeniu wygląda to tak, że wówczas miesięczny koszt SMS-ów do Plusa to 5.90 zł, bo płacisz za pierwszego SMS-a danego dnia 3 gr + 5 zł za Nielimitowane SMS-y do wszystkich (3gr * 30 dni + 5 zł = 5.90 miesięcznie).
Jeżeli będziesz wysyłać SMS-y do innych sieci, to wówczas koszt za każdą wiadomość -3 gr.
Czy to rzeczywiście sprawdzona wersja? Właśnie postąpiłem według instrukcji i nie jestem pewien mojego stanu konta przed tymi operacjami, dlatego poczekam do jutra i sprawdzę rzeczywiście, czy za pierwszego sms w ciągu doby do Plusa skasuje mi tylko 3 grosze, czy 39. Jeżeli 39 groszy to 5 złotych poszło na marne.
W każdym razie brzmi ciekawie :P
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

asiuta82,

jeżeli jest wprowadzony ten numer, tym kodem do Plusa: *104*12*48numer_telefonu#, to teraz uaktywni usługę zasileni (tylko) z przedziału 30-49,99zł. Jeżeli doładujesz konto, tą posiadaną 50-tką to nie zadziała.
Możesz wprowadzić numer, tym kodem co podałam wyżej i będzie działało na tych samych zasadach, tylko, że już nie będziesz mogła dodać żadnych innych numerów do tej usługi.
Więc, albo teraz zasilenie za 30 zł, albo wprowadzenie numeru tym kodem co podałam i doładowanie za 50 zł.

Johny,

sprawdzony ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

ale to wpierw musze dezaktywowac ten numer z plusa co mam tak? zanim jeszcze nie doładowałam konta. a potem ten sam wprowadzić tylko jako numer z dowolnej sieci kodem ktory Pani podała wyzej? i doładowac konto. dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: Joanna_Plus »

asiuta82,

nie trzeba. Możesz dodać teraz numer tym drugim kodem i zasilić konto.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

super, bardzo Pani dziękuję Pani Joanno :) bo bardzo mi Pani pomogła :) zaraz działam :) Pozdrawiam serdecznie. Asia
asiuta82
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 10:13

Re: "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci"

Post autor: asiuta82 »

Działa! Wszystko działa! Jeszcze raz bardzo dziękuje :)
Więc Johny możesz spokojnie wprowadzać :)
Powiem szczerze, że już przez chwilkę zwątpiłam, kiedy po aktywacji usług wpierw dostałam smsa, że moge smsmowac w plusie za 39 gr na dzień (pobrano 1,5 zł) i drugiego kiedy mogę smsowac poza siecią za 3 gr (pobrali 5 zł), ale tak jak Pani napisała, po połączeniu tych 2 promocji nielimitowanych smsow do sieci i poza sieć wyszło 3 gr za pierwszego, a reszta za darmo/na dzień, a do innych sieci za 3grosze!

Mam jednak jeszcze jedno pytanko...-jesli juz powinno sie znajdowac w innym temacie to prosze o przeniesienie :)

Jak do tego mojego powyższego zestawu chciałabym teraz dołozyc 29 groszy za całą rozmowę w sieci Plus i Tanio do wszystkich dużych sieci to jest taka możliwosc zeby miec obie te taryfy (do plusa i poza siec) ???
Przeglądałam wątki na ten temat i powiem szczerze ze troche pokrecone były, dlatego wolę sama zapytać jak to jest, i jakie kody mam zastosowac i ewentualnie jakie opłaty poniose? i czy połączone te 2 taryfy na 29gr. dają moze tez wspolnie jakies promocje jak połączenie nielimitowanych smsow do sieci i poza?
ODPOWIEDZ