Mix VI pakiet internetowy na próbę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
panix
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 sty 2013, o 21:47

Mix VI pakiet internetowy na próbę

Post autor: panix »

Witam wszystkich. Przedłużyłem sobie umowę w ramach promocji Wymiana telefonu z pakietem internetowym na próbę. Czytałem w tej umowie że wraz z pierwszym zasileniem aktywuje się pakiet 125 mb, potem po wykorzystaniu tego limitu będzie ciągnęło mi kase z konta tak? Chciałem się zapytać bo czytałem że w tej taryfie(MIX VI) jest pakiet internetowy 100 MB za 7 zł, ale po przekroczeniu tego limitu nie pobiera mi kasy z konta tylko obniża się transfer - nie ma podobno żadnych dodatkowych kosztów. Mam pytanie - czy po pierwszym dwukrotnym doładowaniu konta mogę dezaktywować pakiet 125 mb i aktywować pakiet 100 mb za 7 zł? Jeśli tak można to proszę o porade jak to zrobić bo nie chce tracić niepotrzebnie kasy z konta przez moją nieuwage.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix VI pakiet internetowy na próbę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj panix,

jeżeli to pakiet na próbę, to przy pierwszym doładowaniu 125 MB zostanie dodane bezpłatnie. Później przy zasileniu, będzie pobierana opłata 6 zł. Tak jak piszesz, po wykorzystaniu jednostek, rozliczenia są dokonywane ze środków na koncie.

Możesz włączyć któryś z pakietów typu Non Stop. Ten na próbę można wyłączyć już teraz (wszystko zależy od Ciebie). Kod na wyłączenie znajdziesz np. w umowie (uzależniony od liczby i kwoty doładowań).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
panix
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2013, o 21:47

Re: Mix VI pakiet internetowy na próbę

Post autor: panix »

O taką właśnie odpowiedź mi chodziło. Dziękuje ;-) Czyli w sumie najpierw mogę tymczasowo korzystać z tego 125 Mb a gdy ten pakiet będzie się kończyć to go deaktywować i aktywować inny np Pakiet Non Stop 100 Mb za 7 zł . I wtedy ten pakiet za 7 zł po przekroczeniu limitu nie będzie pobierał środków pieniężnych z konta? Pozdrawiam ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix VI pakiet internetowy na próbę

Post autor: Joanna_Plus »

panix,

dokładnie. Tylko kontroluj stan tych 125 MB, bo tak jak pisałam, po jego wykorzystaniu, wszystkie połączenia rozliczy zgodnie z cennikiem z salda głównego. Będzie to 0,49 zł za każde 100 kB odebranych i wysyłanych danych naliczane oddzielnie.

W przypadku pakietu Non Stop, po jego wykorzystaniu, połączenia będą nadal w pakiecie, tylko spowolni prędkość.
Rodzaje pakietów znajdziesz tutaj: http://internet.plus.pl/indywidualni/in ... w-plus-mix.

A kod na wyłączenie 125 MB udało się odnaleźć?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
panix
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2013, o 21:47

Re: Mix VI pakiet internetowy na próbę

Post autor: panix »

Tak, tak. Umowa na 48 doładowań po 30 zł a kod dezaktywujacy to *136*01*14#. Zgadza się ? ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Mix VI pakiet internetowy na próbę

Post autor: Joanna_Plus »

panix,

dokładnie tak. Potwierdzam poprawność kodu ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
panix
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2013, o 21:47

Re: Mix VI pakiet internetowy na próbę

Post autor: panix »

Dziękuje bardzo za odpowiedź ;-) temat do zamknięcia
ODPOWIEDZ