Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
max120
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lut 2013, o 21:27

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: max120 »

Od piątku tj. 15.03 brak zasięgu sieci 3G (wewnątrz i na zewnątrz) w miejscowości Wiewiórów gm. Dobryszyce pow. radomszczański. Musiałem przestawić telefony na połączenia "tylko GSM". Natomiast internet zasilany anteną kierunkową zewnętrzną działa (3G, HSDPA lub HSPA PLUS).
Awatar użytkownika
Bart K
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:20
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Bart K »

Krzysiek_Plus, wczoraj zupełnie wyleciało mi z głowy. Planujecie może rozbudowę stacji w miejscowości Dusocin o zasięg LTE ? Znam osoby, które chciałyby korzystać z tego internetu ale niestety nie mamy zasięgu w tym zakresie..

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Krzysiek_Plus »

Bart K nie ma takich planów. Obecnie w miejscowości Dusocin jest dostęp do 3G 900 MHz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szagal
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2013, o 19:06

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: szagal »

Mam słaby zasięg w Łasku na ulicy Jesionowej... przed wybudowaniem nowych bloków było wszystko ok, a po wybudowaniu jest bardzo mały zasięg lub całkowicie nie ma... Czy będzie to poprawione?
max120
Prawie PlusManiak
Posty: 35
Rejestracja: 11 lut 2013, o 21:27

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: max120 »

max120 pisze:Od piątku tj. 15.03 brak zasięgu sieci 3G (wewnątrz i na zewnątrz) w miejscowości Wiewiórów gm. Dobryszyce pow. radomszczański. Musiałem przestawić telefony na połączenia "tylko GSM". Natomiast internet zasilany anteną kierunkową zewnętrzną działa (3G, HSDPA lub HSPA PLUS).
Wszystko wróciło do normy, ale co było przyczyną ?
maciej8612

Słaba jakość rozmów i przerywane połączenie

Post autor: maciej8612 »

Bardzo często na początku rozmowy słyszę głos dobrze natomiast po jakimś czasie staje on się nie zrozumiały na chwile a później znów staje się zrozumiały. Często także połączenie potrafi zostać przerwane. Możecie to wkońcu naprawić?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Krzysiek_Plus »

maciej8612 sprawa jest jeszcze w toku. :-(
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tomek.tomek

Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: tomek.tomek »

W mojej miejscowości (Łuszczów Kolonia, gmina Łęczna, woj. lubelskie) jest bardzo słaby zasięg sieci GSM(innych sieci również ale bez niektórych po prostu nie da się żyć). Wszyscy tutaj strasznie się męczymy od wielu lat i nie ma możliwości normalnie porozmawiać przez telefon ponieważ ciągle rwie połączenie :cry:

Zazwyczaj jest to maksymalnie do 2 kresek i ciągle zanikający... :cry:

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakiś sposób, który w odczuwalny sposób może poprawić zasięg w moim miejscu zamieszkania lub przynajmniej w domu w którym mieszkam abym mógł normalnie rozmawiać przez telefon.

W innych sieciach zasięg jest jeszcze gorszy.

Może mogą Państwo zrobić coś w tej sprawie, lub zarekomendować jakiś wzmacniacz sygnału, który naprawdę pomógł by rozwiązać mój problem.

Proszę o pomoc w tej sprawie i pozdrawiam
maciej8612

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: maciej8612 »

Krzysiek_Plus to jest już następny problem. Pierwszy był taki że połączenia nie dochodziły tylko dochodził sms że ktoś dzwonił. Zapomniałem wtedy napisać(ostatnio za bardzo mnie to zdenerwowało) że porostu jakość rozmów jest do dupy czasami i potrafi rozłączać rozmowę. Płacę 39 gr za połączenia nie za dłogość i zamiast zapłacić te 39gr to płacęz 4x39gr ponieważ mnie rozłączy.

Nie wiem czy to się łączy z tamtym czy tro jest osobny problem ??
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Krzysiek_Plus »

maciej8612 pisze:Zapomniałem wtedy napisać(ostatnio za bardzo mnie to zdenerwowało) że porostu jakość rozmów jest do dupy czasami i potrafi rozłączać rozmowę. Płacę 39 gr za połączenia nie za dłogość i zamiast zapłacić te 39gr to płacęz 4x39gr ponieważ mnie rozłączy.
maciej8612 dopisuje informacje do Twojego zgłoszenia.

W zgłoszeniu podałeś, że problem występuje w 3G. Czy sprawdzałeś czy taka sama sytuacja jest na GSM/2G?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
maciej8612

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: maciej8612 »

Już próbowałem wcześniej. Przełączając na GSM nie mam sygnału i "tylko połączenia alarmowe" :-( . Wczoraj pod wieczór chciałem wejść na internet u dziewczyny biorę telefon i wyświetla że brak sygnału. Po chwili już sygnał powrócił chociaż telefonu nawet kawałek z miejsca nie przesunąłem. Nie wiem czemu ale często takie coś mi robi w tamtym miejscu.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: Krzysiek_Plus »

szagal pisze:Mam słaby zasięg w Łasku na ulicy Jesionowej... przed wybudowaniem nowych bloków było wszystko ok, a po wybudowaniu jest bardzo mały zasięg lub całkowicie nie ma... Czy będzie to poprawione?

szagal do końca tego roku planowana jest nowa stacja, poprawi sytuacje w twojej lokalizacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szagal
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2013, o 19:06

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: szagal »

Krzysiek_Plus dzieki za info
Awatar użytkownika
kmis
Starszy Plusmaniak
Posty: 178
Rejestracja: 5 sty 2009, o 14:22
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: kmis »

Witam
Czy planowana jest rozbudowa sieci w m. Mława rejon ulic Warszawska, Szewska,Grzebskiego, słaby lub brak zasięgu w paśmie GSM, w samym centrum miasta również po wejściu do sklepów bardzo słaby zasięg GSM.
iPhone 15 pro MAX, S23 Ultra
tomek.tomek

Re: Słaby lub BRAK zasięgu sieci Plus.

Post autor: tomek.tomek »

Przykre że nikt nie odpowiedział na mojego posta. Wiedziałem że pisanie na tym forum to strata czasu.
ODPOWIEDZ