pakiet 125mb na próbę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jollyE
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 mar 2013, o 12:20

Re: pakiet 125mb na próbę

Post autor: jollyE »

Joanna_Plus pisze:jollyE,

nie. Po wykorzystaniu pakietu, stawka za korzystanie z Internetu wynosi: 15gr za 1MB.
a jeśli złożę reklamację w biurze obsługi to będzie możliwość rezygnacji z pakietu?
podczas podpisywania umowy otrzymałam informację,że jest to pakiet non stop i nie będę ponosić dodatkowych kosztów
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: pakiet 125mb na próbę

Post autor: Joanna_Plus »

jollyE,

na to pytanie nie znam odpowiedzi. To są decyzje Departamentu Reklamacji. A takie informacje, są zawarte też na umowie, którą podpisujesz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Isiaa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2013, o 14:44

Dezaktywacja pakietu internetowego 125 MB

Post autor: Isiaa »

Witam !
Po podpisaniu umowy z plusem włączyły mi się nie wiem czemu dwa pakiety internetowe 125 MB ... nie jestem zadowolona z tych pakietów i chciałabym je dezaktywować, więc wpisywałam kod: *121*00*04#, ale w odpowiedzi dostaje sms o treści
"Usługa niedostępna. Sprawdź:1) czy masz wymagane środki 2)czy usługa nie wyklucza się z inną usługą 3)czy spełnione są inne warunki w celu jej aktywacji.
Bardzo proszę o szybką pomoc ! : )
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2013, o 11:27 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Gabi
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Dezaktywacja pakietu internetowego 125 MB

Post autor: ekdar »

wlaczyly sie dlatego ze tak masz w umowie...
a kod na deaktyzacje jest rozny w zaleznosci od tego na ile doladowan i jaka kwota masz to robic...
ale widze ze masz s3 mini wiec pewnie 30x30 to bedzie *136*01*11# ;-)
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Dezaktywacja pakietu internetowego 125 MB

Post autor: krzyss79 »

zapomniałaś opcji szujaj, dajesz nowy temat a odp. jest pare postów niżej. Umowe też warto czytać.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: pakiet 125mb na próbę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Isiaa,

prośba przed założeniem kolejnego wątku o upewnienie się czy podobny już nie istnieje ;-). Kod który podał ekdar zadziałał?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
madridsta123
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2014, o 20:32

Re: pakiet 125mb na próbę

Post autor: madridsta123 »

Witam, wykupilem pare dni temu pakiet internetowy 125 mb nie wiem czy na próbę czy nie ale juz go wykorzystałem i wpisalem jakis tam kod dezaktywacyjny i niby zostala wylaczona ale teraz chcialem wykupic pakiet internetowy non stop za 15 zł ale po wpisaniu wszystkiego wyskakuje operacja nie moze zostac zrealizowana, co mam zrobic bo juz od 2 dni probuje wszystkich sposobów, mam mix na karte 36 miesiecy doladowan po 40 zł miesięcznie, musze dzis dostac odpowiedz pomocna bo wyjezdzam dzis wieczorem za granicę.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: pakiet 125mb na próbę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj madridsta123,
madridsta123 pisze:chcialem wykupic pakiet internetowy non stop za 15 zł ale po wpisaniu wszystkiego wyskakuje operacja nie moze zostac zrealizowana
Podaj proszę jaka taryfa widnieje pod kodem *147#. Potrzebuję też informacji o aktywnych promocjach i pakietach (*136# i *121#).
madridsta123 pisze:musze dzis dostac odpowiedz pomocna bo wyjezdzam dzis wieczorem za granicę.
Pakiety dostępne w roamingu znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ