Usługa "Kto dzwonił"

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj MarcinM,

zgłoszenie to dotyczyło usługi Kto Dzwoni i funkcji zajętości. Mamy informacje, że opcja ta została wyłączona i nie jest już dostępna przy aktywnej poczcie głosowej.

i@maciej,

Twój przypadek jest jeszcze weryfikowany.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
MarcinM
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 17 lut 2013, o 13:03

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: MarcinM »

Czyli teraz powinno działać poprawnie? Włączona poczta głosowa = wyłączona usługa kto dzwonił i odwrotnie?
Nie odpowiadam na PW. Zadaj mi pytanie na Forum.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Krzysiek_Plus »

MarcinM usługa "Kto dzwonił" nie będzie wysyłała wiadomości SMS w przypadku gdy połączenie jest przekierowywane na pocztę głosową.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jagiel
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:21

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Jagiel »

Krzysiek_Plus,

Dlaczego nastąpiła taka zmiana? Dla mnie to nieporozumienie. Mam włączoną pocztę głosową, ale nie wszyscy dzwoniący chcą się nagrywać. Rozłączają się przed "sygnałem nagrywania". Chciałbym wiedzieć, że ktoś próbował się ze mną połączyć niezależnie od tego czy się nagrał czy nie.

Nie będzie już takiej możliwości i funkcjonalności jak kiedyś? To teraz jedynym sposobem na otrzymywanie SMS z informacją, że ktoś próbował się połączyć w trakcie innego połączenia jest wyłączenie poczty głosowej? Ogromna szkoda...
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Krzysiek_Plus »

Jagiel pisze:Nie będzie już takiej możliwości i funkcjonalności jak kiedyś? To teraz jedynym sposobem na otrzymywanie SMS z informacją, że ktoś próbował się połączyć w trakcie innego połączenia jest wyłączenie poczty głosowej? Ogromna szkoda...


Tak, funkcja "Kto Dzwonił" obecnie działa właśnie w ten sposób.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jagiel
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:21

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Jagiel »

Dziękuję za informację. Bez poczty głosowej wszystko działa. Mam jednak cichą nadzieję, że kiedyś powróci opcja "powiadamiaj gdy ktoś zrezygnuje z nagrania się na pocztę".
Awatar użytkownika
MarcinM
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 17 lut 2013, o 13:03

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: MarcinM »

Jagiel pisze:Dziękuję za informację. Bez poczty głosowej wszystko działa. Mam jednak cichą nadzieję, że kiedyś powróci opcja "powiadamiaj gdy ktoś zrezygnuje z nagrania się na pocztę".
Jeśli dobrze pamiętam gdy ktoś dzwoni, połączy się z pocztą i nie zostawiając wiadomości zakończy rozmowę to poczta przysyła komunikat. Tak to chyba działa ale ręki sobie za to nie dam uciac bo nie mam pewności że tak na pewno jest lepiej to sprawdzić.
Nie odpowiadam na PW. Zadaj mi pytanie na Forum.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Joanna_Plus »

MarcinM,

w momencie pozostawienia nowej wiadomości na Poczcie Głosowej, system wyśle powiadomienie SMS-em, z informacją o numerze nadawcy (jeżeli numer zostanie rozpoznany przez system). Po pozostawieniu nagrania, skrytka Poczty Głosowej będzie parokorotnie próbowała oddzwonić z nową wiadomością.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jagiel
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2013, o 18:21

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Jagiel »

MarcinM pisze:Jeśli dobrze pamiętam gdy ktoś dzwoni, połączy się z pocztą i nie zostawiając wiadomości zakończy rozmowę to poczta przysyła komunikat. Tak to chyba działa ale ręki sobie za to nie dam uciac bo nie mam pewności że tak na pewno jest lepiej to sprawdzić.
Niestety, tylko po zostawieniu przez kogoś wiadomości dowiemy się, że dzwonił. Jeśli ktoś rozłączy się przed "sygnałem" to ani poczta, ani "Kto Dzwonił?" nas nie powiadomi. Dlatego musiałem zdecydować się na wyłączenie poczty głosowej. No chyba, że u mnie poczta też źle działała...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Joanna_Plus »

Jagiel,

działała dobrze.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
nexi
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 20:20

powiadomienia sms o połączeniach podczas rozmowy

Post autor: nexi »

Witam,

mam taki problem, otóż pewnego pięknego dnia przestały przychodzić mi powiadomienia smsem, ze ktoś próbuje się ze mną połączyć podczas gdy aktualnie prowadzę rozmowę. Smsy z informacją, że ktoś się do mnie dobijał przychodzą dopiero po skończonej rozmowie, nierzadko nawet po godzinie od jej zakończenia, jak sobie przypomną. Jest to dla mnie strasznie uciążliwe, ponieważ nieraz prowadzę długie rozmowy i nie mam pojęcia, że ktoś pilnie chce się ze mną skontaktować. Skutkiem tego jest potem sms treści: nadawca tego smsa próbował się z tobą połączyć 30 razy... jak z powrotem uruchomić te smsy, aby przychodziły one na bieżąco w momencie gdy ktoś akurat próbuje się do mnie dodzwonić?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2013, o 09:15 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj nexi,

prześlij proszę numer telefonu przez ten formularz. Jeżeli pamiętasz poproszę również o podanie daty, od kiedy taka sytuacja ma miejsce.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Roman
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2013, o 10:05

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Roman »

Witam,
Mam tez problem z usługą "Kto dzwonił" mam ja włączoną, nie mam poczty a nie działa jak prowadzę rozmowy lub nie mam zasięgu za działało raz lub dwa jak miałem całkowicie wyłączony telefon. Czy jesteście w stanie sprawdzić czy wszystko mam włączone prawidłowo lub dojść dlaczego mi nie przychodzą SMS-y z powiadomieniem kto dzwonił?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Roman,

włączona jest opcja dla funkcji „Gdy zajęte”? Jaki pojawia się komunikat zwrotny po wysłaniu bezpłatnej wiadomości SMS o treści ZN pod numer 8023?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Roman
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2013, o 10:05

Re: Usługa "Kto dzwonił" nie działa ("gdy zajęty")

Post autor: Roman »

Witam
Dostałem odpowiedź "opcja Nie Wysyłaj Sms Gdy Zajęty usługi Kto Dzwonił już wyłączona"
ODPOWIEDZ