Zabiera mi pieniadze z konta.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Magda_Plus »

Reemi15 jeśli korzystasz z mobilnego Plus online (MPO) to sprawdź proszę w billingu czy nie masz informacji na dane środki mogły zostać pobrane. Czy jest pewien, że w okresie od momentu wygaśnięcia poprzedniego pakietu do momentu zasilenia konta i próby aktywacji nowego, nie miałeś włączonej transmisji danych?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Reemi15
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2016, o 00:46

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Reemi15 »

Właśnie zalogowałem się do MPO lecz niestety, przejrzałem wszystkie bilingi i tych 20zł nigdzie nie ma. Jestem pewien że w tamtym czasie transmisja danych była wyłączona co potwierdzają bilingi, wczoraj musiałem skorzystać z internetu co kosztowało mnie około 10zł i ta kwota widnieje w bilingu. Może podam Pani wszystkie dane i będzie Pani w stanie zobaczyć coś czego nie widać w aplikacji ?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Magda_Plus »

Reemi15 niestety z poziomu Forum nie ma możliwości udzielenia Ci wyjaśnień. Proponuję Ci przesłanie zapytania na adres bok@plus.pl. W wiadomości podaj, oprócz numeru telefonu, opis problemu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Reemi15
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2016, o 00:46

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Reemi15 »

Rozumiem, dziękuje za poświęcony czas i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Magda_Plus »

Reemi15 mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michelle12680
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2016, o 00:29

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: michelle12680 »

Nie mam włączonej transmisji danych a na telefonie korzystam z wifi (routera) do którego jestem podpięta, dziwne by to było że mam router z plusa i limit internetu który jest na karcie od routera a pieniądze mi dodatkowo podbiera a od kilku miesięcy z niego korzystam (wifi) a kasa dopiero teraz znika, dziwne to chyba trzeba zadzwonić do BOK, jakieś ukryte koszty w plusie macie w związku z tym że się ma włączony rok w plusie czy coś tam? ale za to mi pobrało 10 zł zanim tyle pieniędzy na koncie miałam..
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

michelle12680,

pytałam o to:
Joanna_Plus pisze:Posiadasz kod PUK do tego konta?
ponieważ wówczas możesz weryfikować historię rozliczeń konta, w mobilnej wersji aplikacji Plus online.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Luthera
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2016, o 12:34

Ubywające środki na koncie

Post autor: Luthera »

Witam, mam pewien problem, wczoraj doladowalam konto za kwote 50 zl, łącznie na koncie mialam 50,02, dzisiaj po sprawdzeniu stanu konta okazalo sie ze jest na nim 30,07 zl dodam ze korzystam z pakietu na nielimitowane smsy do wszystkich, z internetu nie korzystam, jedynie z wifi, odkąd wczoraj doladowalam konto nigdzie nie dzwonilam wiec gdzie sie podzialo to 20 zl? W chwili obecnej bo wyłączeniu i włączeniu telefonu okazalo sie ze na koncie zostało 29,31 zl, co sie dzieje? Czemu pobierane są pieniądze z konta jesli nigdzie nie dzwonie, z internetu nie korzystam, a smsy mam z pakietu? Prosze o odpowiedź, dodam ze moja taryfa to plush bez limitu
Ostatnio zmieniony 13 cze 2016, o 11:16 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Luthera,

model posiadanego telefonu, to ten podany w opisie profilu?
Luthera pisze:dodam ze korzystam z pakietu na nielimitowane smsy do wszystkich, z internetu nie korzystam, jedynie z wifi
Rozumiem, że aktualnie na koncie nie ma włączonego żadnego pakietu internetowego?
Posiadasz kod PUK do tego numeru?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
carlosg
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 1 mar 2015, o 14:07

Zabrało pieniądze z konta - aktywowało inną usługę.

Post autor: carlosg »

Witam.
Przed chwilą doładowałem sobie konto za 10zł i chciałem aktywować pakiet nielimitowanych sms'ów do wszystkich sieci za 10zł kodem z oficjalnej strony plusa. Pieniądze zabrało, ale niestety doładowało mi nielimitowane rozmowy w plusie, zamiast sms'ów. Proszę o zwrócenie mi kwoty 10zł z powrotem na konto i podanie właściwego kodu. Mój nr 721xxxxxx
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2016, o 16:25 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat. Ukryto numer telefonu.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabrało pieniądze z konta - aktywowało inną usługę.

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj carlosg,

- sprawdź proszę jaką taryfę posiadasz obecnie za pomocą kodu: *147#.
Jakiego kodu użyłeś do aktywowania pakietu nielimitowanych SMS-ów?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
carlosg
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 1 mar 2015, o 14:07

Re: Zabrało pieniądze z konta - aktywowało inną usługę.

Post autor: carlosg »

Witaj. Sprawdziłem i mam MIX 6.
Znalazłem 2 strony z plusa. Najpierw wysłałem sms-a o treści AKT NSZ na nr 2601, ale nic się nie włączyło.
http://www.plus.pl/uslugi/nielimitowane ... kich-sieci
Spróbowałem więc drugiego kodu: *136*11*01# i wtedy zamiast sms'ów doładowało mi nielimitowane rozmowy w Plusie.
http://www.plus.pl/uslugi/nielimitowane ... wszystkich
Proszę o zwrócenie mi tych 10zł, teraz specjalnie nigdzie nie dzwoniłem, żeby nie wykorzystać tego pakietu w żadnym procencie. Proszę też o podanie mi właściwego kodu do nielimitowanych SMS'ów do wszystkich sieci.

Edycja:


Wciąż czekam :-/
Ostatnio zmieniony 15 cze 2016, o 16:26 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Ewa_Plus »

carlosg pisze:Najpierw wysłałem sms-a o treści AKT NSZ na nr 2601, ale nic się nie włączyło.
http://www.plus.pl/uslugi/nielimitowane ... kich-sieci
- komenda nie zadziałała, ponieważ jest to usługa dla numerów abonamentowych w taryfie LTE.
carlosg pisze:Spróbowałem więc drugiego kodu: *136*11*01# i wtedy zamiast sms'ów doładowało mi nielimitowane rozmowy w Plusie.
http://www.plus.pl/uslugi/nielimitowane ... wszystkich
- zgodnie z informacją na stronie pakiet ten dostępny jest w taryfie Ja+MIX, a Ty masz taryfę Mix6. Tej taryfie dedykowane są inne pakiety i usługi, choć niektóre z nich mają te same kody. W Twojej taryfie kod: *136*11*01# uruchamia "Nielimitowane Rozmowy w Plusie".

Decyzję w sprawie zwrotu 10 zł może podjąć Departament Reklamacji. Informacje, jak złożyć reklamację znajdziesz tutaj.

Pakiety i usługi dedykowane taryfie Mix6 znajdzie np. w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lesiosan
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2016, o 09:30

Gdzie zaginęło 30 zł z konta Plush na kartę ?

Post autor: Lesiosan »

Napiszę krótko-złodziejstwo i brak poszanowania klienta. Używałem Plush na kartę w zeszłym sezonie urlopowym. Teraz po załadowaniu przelewem 30 zł na konto nie dość, że nie uzyskałem w ogóle połączenia z netem to w dodatku okazało się, że na koncie jest....17 groszy. Po przesłaniu reklamacji otrzymałem informację, że pobrano 29 zł za jaką mityczną "usługę GPRS". Kontakt telefoniczny z BOK zerowy. Może tutaj jakiś pracownik pochyli się nad problemem. Nr 691 XXX XXX
Ostatnio zmieniony 30 cze 2016, o 10:46 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat/ukrycie numeru telefonu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Lesiosan,
Lesiosan pisze:Po przesłaniu reklamacji otrzymałem informację, że pobrano 29 zł za jaką mityczną "usługę GPRS".
Czyli kwota została wykorzystana na pakietową transmisje danych. Jeżeli w tym czasie na koncie numeru nie był aktywny żaden pakiet internetowy, to wówczas naliczenia następują zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy:

- Cennik Taryfy PLUSH na Kartę;
- Cennik Taryfy Plush bez limitu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ