Zabiera mi pieniadze z konta.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

alicja393939,
alicja393939 pisze:tak pisze w zwrotnej
Że usługa wyłączona, tak?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
alicja393939
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:59

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: alicja393939 »

Bardzo dziękuje za pomoc w tej sprawie myślę, że już będę mieć spokój ponieważ dostałam smsa od INFO 60568, że subskrypcja serwisu OK została zakończona jak myślicie
alicja393939
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:59

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: alicja393939 »

myślicie ,że już nie będą zabierać pieniądze z telefonu?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

alicja393939,

jak dotarła taka wiadomość, to znaczy, że udało się ją wyłączyć :-).

W dowolnym momencie, przez komendę o treści LISTA (numer 8888), możemy sprawdzić aktywne serwisy.
Blokada wszystkich serwisów MT odbywa się też przez SMS-a o treści START BLOKADA na 8888.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
legoras
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2013, o 18:48

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: legoras »

Podepnę się pod temat i opisze mą zacną historię!

A więc, pewnego zimnego dnia tego miesiąca (dokładniej to kilka dni temu), Orange nawaliło i coś w centrali się im zwaliło! (dokładniej to modem). Tym że sposobem, pozbawiono mnie "stacjonarnego" internetu!
Pomyślałem... ha! nic strasznego! mam w końcu telefon! momentalnie postanowiłem włączyć jeden z pakietów internetowych który zapewniacie! wklepałem dzielnie numer *110 i zacząłem szukać w dziale obsługi aktywacji dostępu do świata! I wuala, znalazłem! Poza tradycyjnymi pakietem internetowym "non stop" wyświetliła się opcja zacnie zwana "Pakiet internetowy 25MB"! Pomyślałem, to coś dla mnie! jutro Orange wymieni modem, będzie net, a wejść muszę tylko na kilka (dokładnie to 4 fora) strony! Postanowiłem aktywować usługę, widząc komfort jaki zapewnia!

I się przeliczyłem! Dostałem SMS iż pobrano mi 5zł z konta na okres 31 dni... stwierdziłem ale idiotyczna usługa! Przecież Plus oferuje 100mb za 2zł, jednodniowo ale jednak! Doszedłem do wniosku "kij z tym", ważne że jest! Wszedłem na te 4 fora, poczytałem posty, wyłączyłem cudo zwane "transmisja danych" i poszedłem smacznie nyny.

Nastał nowy dzień historii! Około godziny 8:40 otwarłem oczka, przetarłem, i odpaliłem kompa sprawdzając czy już jest net! Niestety Orange nadal leciało w kulki... Ale "kij z nimi"! Jest w końcu internet dzięki PLUS-owi! Ha!
Galaxy S2 aktywacja! Transmisja danych aktywacja! Opera mobile aktywacja! Mija 10 minut (tak, 10..)! I nagle strony nie chcą się ładować! Myślę.. dziwne.. nagle przychodzi SMS ...
"NISKIE SALDO! na koncie pozostało 39 groszy. Wykonaj doładowanie!" po chwili przychodzi kolejny SMS iż pakiet 25mb został wyczerpany!
Po chwilowym szoku, stwierdzam WTF (żeby nie pisać po polsku). Myślę, to jakieś jaja są! Wklepuje momentalnie magiczny kod *100 i dostaje info iż na koncie zostało -10 groszy(MINUS 10 groszy). Mija kilka chwil, i stwierdzam iż czas zmienić operatora. Koniec historii.

Dodam tylko iż przed aktywacją tego "szitowego" 25mb pakietu internetowego, miałem na koncie dokładnie <<27,3 zł>>. Po aktywacji pakietu, pobrało 5 zł, co nikogo nie powinno dziwić. Powinno na koncie zostać 22,3 zł. A jest -10 groszy.
Nie dostałem ŻADNEGO poinformowanie iż ta "szitowa" usługa mnie OKRADA z minuty na minutę. Gdyby miał na koncie powiedzmy 100zł, to też by zeżarło całe 100 zł bez jakiejkolwiek informacji. o kolejnym pobieraniu funduszy. Ba! co jest jeszcze bardziej idiotyczne? Po wyłączeniu usługi miałem 39 groszy (PLUS 39 groszy), 10 sekund później, po wklepaniu kodu *100 już było -10 groszy (MINUS).
Żenada.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: pepcia2 »

Żenadą jest to, że się nie sprawdza (np. w regulaminie) co się aktywuje. ;-)
http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... ity=&p_li=
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

legoras,

jeżeli chodzi o pakiet 25 MB, to po wykorzystaniu aktywowanych jednostek, rozliczenia następują zgodnie z cennikiem podstawowym dla danej taryfy.
Po wykorzystaniu liczby MB w ramach uruchomionego Pakietu opłaty za transmisję danych naliczane są zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci Plus właściwym dla taryfy/promocyjnego planu cenowego, z którego korzysta Abonent , chyba, że Abonent korzysta z innego pakietu danych. W tym przypadku w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane jednostki z tego pakietu
Tylko w przypadku pakietów typu Non Stop, po wykorzystaniu limitu, spowalniana jest prędkość, a połączenia pozostają w ramach aktywowanej promocji.

Przy pakietowej transmisji danych, czas transmisji nie ma znaczenia, ponieważ taryfikacja odbywa się za pobierane i odbierane dane, rozdzielnie dla danych wysyłanych i odbieranych, zgodnie z jednostką taryfikacyjną określoną w posiadanej taryfie czy promocyjnym planie cenowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mycha828
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2013, o 23:18

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: mycha828 »

witam. mam podobny problem. w piątek załadowałam konto za 30 zł. po paru godzinach dostałam sms że na koncie mam niski stan konta. i po chwili ze połaczenia zostały zablokowane. doładowałam jeszcze 3 razy po 10 zł, ale tak samo mi się dzieje . nie wiem co się dzieję. pakiety mam na sms i internet non stop wykupione. Pomocy!!!
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: pepcia2 »

Jaką masz taryfę? Jakie pakiety *121# *136# ?
Transmisja, dane w tle wyłączone?
mycha828
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2013, o 23:18

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: mycha828 »

mix plus. telefon samsung galaxy mini 2
pakiety:600 sms ww plusie. internet non stop i nieelimitowane smsy w plusie.
nie moge znaleźć tych danych w tle jak się wyłącza?
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: pepcia2 »

ustawienia - komunikacja - sieci tel.kom. - transmisja danych ( wyłącz )
ustawienia - konta i synchronizacja - dane w tle ( wyłącz )

Kiedy podpisywałaś umowę?
Czy wiesz, że jak masz doładowywać 30zł, a doładujesz 3*10zł to nie zaliczy Ci doładowania?
mycha828
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2013, o 23:18

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: mycha828 »

w lipcu przedłużałam umowę. tak wiem o tym ale nie wiedziałam czy mi wezmie kase czy nie. dlatego.
zrobiłam to. mam doładowac konto znowu teraz by sprawdzić czy mi kase wezmie? bo jakaś godzine temu mi napisali że mam niski stan konta i doładowac mam konto...
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: pepcia2 »

Skoro masz niski stan konta to możesz doładować.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, o 09:45 przez pepcia2, łącznie zmieniany 2 razy.
mycha828
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 maja 2013, o 23:18

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: mycha828 »

a mogę go jakoś wyłączyć? nigdy mi tak się nie robiło
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: pepcia2 »

Sorki te minuty były od kwietnia, Ty ich nie masz.
Tobie pobiera za internet, nielimit.sms 5zł + 3gr za sms-a, sms 600 za 6zł
Powinno już być dobrze jeśli powyłączałaś sobie transmisje ;-)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, o 09:49 przez pepcia2, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ