Zabiera mi pieniadze z konta.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Jokerx
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 paź 2014, o 19:38

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Jokerx »

Tak , sprawdzałem to odrazu. Kiedys mi dzialal normalnie Internet , to stalo się tak jakby nagle.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Jokerx,
Jokerx pisze:Pakiet internetowy 9 Non Stop (77400.0) 01-11-2014 18:59
Jeżeli posiadasz telefon podany w opisie profilu, to przy aktywnym powyższym pakiecie internetowym, żadne dodatkowe opłaty nie powinny być naliczane.

W powyższej sytuacji proszę skontaktuj się telefonicznie z BOK. Tam konsultant mając wgląd w historię konta, zweryfikuje z tytułu jakich usług nastąpiły te rozliczenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jakubxvx
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2014, o 16:50

Zabrało 30 zł.

Post autor: Jakubxvx »

Witam, zakupiłem dziś startowke z plusha Rozmowy I Smsy Bez limitu i 0.5Gb internetu. Poczym kupiłem doladowanie za 30zł.
Gdy włożyłem starówkę i wlaczylem telefon sprawdzilem ile jest na koncie.. Bylo 1.60zł cos takiego.
Na fejsbuku gadalem z Plushem i udzielał mi informacji co mam robić. Więc doladowałem konto za 30zł. I miał sie aktywowac pakiet na 5 dni z darmowymi minutami smsami i internetem. Coś przyszło. "Nielimitowane do wszystkich" tak było w smsie.
No więc zacząłem smsowac i dzwonić i serfowac. Sprawdzilem stan konta i było 11zł? !??!?! Zadzwonilem i przyszedł sms że na koncie mam 31zł? !? No i smsowalem i dzwonilem i nagle przyszedł sms że mam 22 zł jak? I po chwili kolejny że wykorzystalem darmowe 4zł. Wykonalem telefon po czym uslyszalem ze mam brak środków na koncie i od tej pory nie moge dzwonić, smsowac i serfowac. PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2014, o 17:26 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Jakubxvx,

po zasileniu konta, dotarło potwierdzenie aktywacji promocji?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jakubxvx
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2014, o 16:50

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Jakubxvx »

No niby tak. Przyszło takie coś jak wbilem kod który mi kazał wpisać plush no i wyskoczylo aktywna usługa to plush bez limitu.
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Odp: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: pepcia2 »

Aktywowałeś taryfę. Czy aktywowałeś usługę kodem *136*11*05# o zasiliłeś konto?

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Jakubxvx,
Jakubxvx pisze:jak wbilem kod który mi kazał wpisać plush
Jaki kod został wpisany?
Podaj proszę co pojawia się w informacji zwrotnej po wybraniu *136#. Wyłącz też transmisje danych, odczekaj kilka minut i zweryfikuj saldo konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jakubxvx
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2014, o 16:50

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Jakubxvx »

Nic nie aktywowalem bo plush pow że aktywuje sie automatycznie 5 dniowy darmowy pakiet i przyszło nielimitowane do wszystkich sieci do dd.mm.rr

Edycja:

I jest niby aktywne a kase normalnie zjada. :(

Edycja:

Aktywne promocje: Bonus na start-Bez Limitu do wszystkich 08-11-2014 14:31, Pakiet Facebook i Instagram - promocja 23-11-2014 14:31. PO wpisaniu *136#

Edycja:

I teraz mam na koncie 17zł ...
Ostatnio zmieniony 27 paź 2014, o 11:16 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
kazik99
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2014, o 23:29

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kazik99 »

witam od jakiegos czasu zauwarzylem ze ubywa mi pieniedzy z konta, po karzdej rozmowie koszt przychodzi 2 razy i place podwujnie. co do sms mam pakiet na 600 sms za ktory zapolacilem a i tak za kazdego place i sms-y odliczane sa z pakietu
ta siec zaslyguje na miano zlodziej roku i tylko konczy mi sie umowa i nigdy wiecej do plusa
prawie nie dzwonie a w ciagu tygodnia musze kupic juz trzecie doladowanie
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Jakubxvx,

napisz proszę jakie czynności po kolei były realizowane.
Jakubxvx pisze:Bonus na start-Bez Limitu do wszystkich 08-11-2014 14:31
To jest bonus, który daje Ci możliwość skorzystania z promocji w okresie 15 dni.

Proszę nie pisz post pod postem. Jeżeli chcesz coś dopisać do swojej wcześniejszej wypowiedzi, używaj opcji ZMIEŃ.

Witaj kazik99,

podaj proszę, co dokładnie pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodów *136# i *121#. Nie ma takiej możliwości, aby rozliczenie za rozmowę, zostało naliczone dwa razy.

Popraw proszę w swoim poście błędy ortograficzne.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Krzysztof1916
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 lis 2014, o 10:10

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Krzysztof1916 »

Mam taryfę Plush. Konto aktywne do 14 listopada, saldo dodatnie. Włączony pakiet 2gb oraz rzekomo darmowy Facebook. Wczoraj przez kilka godzin był darmowy, wyświetlał się komunikat: darmowa transmisja danych. Po czym samoistnie zniknął i zaczęło pobierać z pakietu. APN jest plusa. Uprzedzam sugestię, że nie są to dane w tle, czy też aktualizacje tylko ponad 100mb pobrane za samego Facebooka. Wyłączanie i ponowne włączanie promocji nic nie daje.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Krzysztof1916,

sama też korzystam z Plusha i promocji Pakiet Facebook i Instagram i transmisja danych w ramach tych aplikacji jest bezpłatna. Warunek: APN: plus i przeglądarka bez funkcji kompresowania danych.

Każde przekierowanie na inną stronę i transmisja działająca w tle, będą rozliczane w ramach aktywowanego pakietu internetowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Krzysztof1916
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 lis 2014, o 10:10

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Krzysztof1916 »

Joanna_Plus pisze:Krzysztof1916,

sama też korzystam z Plusha i promocji Pakiet Facebook i Instagram i transmisja danych w ramach tych aplikacji jest bezpłatna. Warunek: APN: plus i przeglądarka bez funkcji kompresowania danych.

Każde przekierowanie na inną stronę i transmisja działająca w tle, będą rozliczane w ramach aktywowanego pakietu internetowego.
Doskonale o tym wszystkim wiem i wczoraj tak właśnie było. Korzystam z Facebooka-aplikacji na Android i po wejściu pojawiał się napis darmowa transmisja danych oraz ostrzeżenie przy wejściu w link zewnętrzny o opłatach z pakietu. Niestety samoistnie zniknął ten komunikat przy kolejnym wejściu w Facebooka i od tego czasu pobiera z pakietu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Krzysztof1916,

brak powiadomienia, o którym mowa, nie oznacza, że aplikacja jest płatna. W dniu wczorajszym odbyły się testy takiego komunikatu, co nie miało wpływu na zasady działania usługi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kszytkszyt
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 7 lis 2014, o 10:45

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kszytkszyt »

Dlaczego pomimo włączonej usługi MIX SMSy do wszystkich nadal pobiera mi pieniądze z konta? Jestem w taryfie Plush Mix
ODPOWIEDZ