Zabiera mi pieniadze z konta.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kmicic.jacek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 maja 2014, o 22:56

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kmicic.jacek »

Tak zgadza się. Przed tym była ta taryfa o której piszesz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

kmicic.jacek,
kmicic.jacek pisze: Zapomniałem napisać. Jest to plush na karte.
Joanna_Plus pisze: Dobrze rozumiem, że wcześniej na tym numerze była aktywna taryfa Plush na Kartę bez limitu?
kmicic.jacek pisze:Tak zgadza się. Przed tym była ta taryfa o której piszesz.
To wówczas promocja nie zostanie przeniesiona, ponieważ w taryfie Plush na Kartę bez limitu koszt tej promocji to 20 zł, a w taryfie Plush na Kartę - 19 zł. Ponadto jest różnica w wielkości pakietu internetowego w tych dwóch promocjach.

A jak aktualnie wygląda kwestia salda konta?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kmicic.jacek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 5 maja 2014, o 22:56

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kmicic.jacek »

Joanna_Plus pisze:kmicic.jacek,
kmicic.jacek pisze: Zapomniałem napisać. Jest to plush na karte.
Joanna_Plus pisze: Dobrze rozumiem, że wcześniej na tym numerze była aktywna taryfa Plush na Kartę bez limitu?
kmicic.jacek pisze:Tak zgadza się. Przed tym była ta taryfa o której piszesz.
To wówczas promocja nie zostanie przeniesiona, ponieważ w taryfie Plush na Kartę bez limitu koszt tej promocji to 20 zł, a w taryfie Plush na Kartę - 19 zł. Ponadto jest różnica w wielkości pakietu internetowego w tych dwóch promocjach.

A jak aktualnie wygląda kwestia salda konta?
Dzisiaj sprawdzając saldo konta wróciła do mnie cześć kwoty tj. 60 zł, plus minus jakieś grosze.Te 20 zł można uznać że były promocyjne złotówki. Kiedyś plus dawał 50% czy 30% do doładowania. Można sobie darować. Można powiedzieć że jestem zadowolony. Udało się odzyskać większą cześć kwoty. Pytanie tylko czy po Twojej interwencji czy coś namieszało się na koncie? Bo ja oficjalne nie zgłaszałem reklamacji. I kolejne pytanie żeby nie narobić sobie problemów. Obecnie po wpisaniu kodu *136# mam informację że nie mam żadnego aktywnego pakietu. Teraz myślę że wykupie pakiet ten który mnie interesuje czyli za 20 zł. Poczekam na sms potwierdzający włączenie pakietu a dopiero po tym włączę usługi GPRS i LTE. A na końcu włączyć dane pakietowe w telefonie.

Dobrze myśle?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

kmicic.jacek,
kmicic.jacek pisze:Pytanie tylko czy po Twojej interwencji czy coś namieszało się na koncie?
Bez mojej interwencji. Więcej na ten temat pisaliśmy w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... =60#p63524.
kmicic.jacek pisze:Teraz myślę że wykupie pakiet ten który mnie interesuje czyli za 20 zł.
Jeżeli interesuję Cię aktywacja promocji SMS bez limitu, 9 gr/mini Internet, to w przypadku taryfy Plush na Kartę, kosztuje ona 19 zł: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... ternet.pdf.
kmicic.jacek pisze:Poczekam na sms potwierdzający włączenie pakietu a dopiero po tym włączę usługi GPRS i LTE. A na końcu włączyć dane pakietowe w telefonie.

Dobrze myśle?
Tak. Najważniejsze jest to:
11. W przypadku włączenia Promocji podczas trwania sesji (połączenia z internetem), należy najpierw dokonać rozłączenia transmisji danych, a następnie po uruchomieniu Promocji ponownie nawiązać połączenie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kmicic.jacek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 5 maja 2014, o 22:56

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kmicic.jacek »

Obecnie po wczorajszym wyłączeniu transmisji w telefonie jak i przez krótkie kody ( GPRS i LTE) nie włączałem nic. Telefon kompletnie nie ma dostępu do żadnej transmisji. Faktycznie koszt pakietu to 19 Zł a nie 20, mój błąd. Biorę się teraz za włączanie. Zobaczymy.
Edit:

eh.. A teraz mam problem z zalogowaniem się do sieci. To znaczy telefon się loguje do GSM. Ale nie chce się zalogować do 3G, HSPA, LTE. Resetowałem już telefon kilka razy i nic. Punkt dostępowy nie zmieniany. Wszystko powłączane tak jak pisałem wcześniej. Pierwszy pakiet potem włączenie usług GPRS i LTE. Dostałem sms zwrotny że zostały włączone. Po zalogowaniu się na konto faktycznie usługi są aktywne.
Jak rozwiązać ten problem?
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, o 17:07 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie postów.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

kmicic.jacek,

a jak wygląda sytuacja po przelogowaniu telefonu (wył./wł.)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kmicic.jacek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 5 maja 2014, o 22:56

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kmicic.jacek »

Przed chwilą zrestartowałem telefon. Włączyłem i wyłączyłem. Dalej GSM. Jedyną rzeczą jaką zauważyłem to pierwsze logowanie do sieci (wył / wł), po tych wszystkich operacjach, to takie że miał trudności z zalogowaniem. Trwało to dużo dłużej niż teraz. Wyraźnie było widać że ma z tym problem. Teraz nawet ciężko jest dostrzec napis na górnej belce (tylko alarmowe).

Może spróbować wyłączyć i włączyć usługi GPRS / LTE jescze raz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

kmicic.jacek,

sprawa dotyczy numeru, który był kiedyś do nas wysyłany?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kmicic.jacek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 5 maja 2014, o 22:56

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kmicic.jacek »

Tak dokładnie. Mniej więcej też chodziło o transmisję danych.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

kmicic.jacek,
kmicic.jacek pisze:Tak dokładnie.
Zatem numer już mamy ;-).
Gorąca prośba o ponowną weryfikacje działania usługi oraz informację zwrotną.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kmicic.jacek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 5 maja 2014, o 22:56

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: kmicic.jacek »

Witam ponownie. Nie miałem ja napisać ale dzisiaj rano zaczęło wszystko działać. Tak koło godziny 5 rano, Oczywiście po restarcie telefonu. Zauważyłem że tefon dziwnie przełącza sie miedzy trybami. W miejscu w którym miałem stałe LTE "jedna kreska, ale zawsze " teraz przełącza się w kolejności 3G->HSPA->3G->HSPA-> i dopiero LTE. I jak zgubi sieć LTE to potem znowu od początku szukanie. Wiadomość od Ciebie napisana jest o godzinie 9. NIe wiem o której był robiony restart usług. Wtedy tak zrobiliście. Ważne że działa i mam w pełni sprawne usługi. I mogę korzystać normalnie z telefonu.
Aha oczywiście restart telefonu zrobiłem też przed napisaniem tego postu. Czyli jakiś dwie minuty temu. Zaraz po przeczytaniu twojego. I wszystko jest w porządku. Tak więc dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kmicic.jacek,
kmicic.jacek pisze:I wszystko jest w porządku.
Cieszę się bardzo :-) i dziękuję za weryfikację oraz wiadomość zwrotną.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
NatalijkaS
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2011, o 08:32

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: NatalijkaS »

witam, w środe przedłużyłam umowę z PLUS teraz mam mix po 50 zł na 36 mc. Pakiety sms bezlimitu, 500 minut i 6gb internetu. został aktywowany internet i sms natomiast minuty wyłączyłam ( jak ktoś nie myśli ...) Problem polega na tym że pobiera mi kasę z konta Wczoraj miałam na koncie (po pobraniu opłat) ok 5 zł. Dziś rano miałam już tylko 74gr. Fakyt korzystałam wczoraj z internetu ale jeśli pakiet aktywny nie powinno być dodatkowych opłat.
Co z tym zrobić??
Czy może są jakieś aktualizacje w huawei które pobierane są automatycznie??
W tej chwili korzystan ze staregop telefonu bo nie chcę aby dalej pobierało mi pieniądze z konta
Czeka na odpowiedź
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: habish »

Wpisz w telefonie:
*121# oraz *136#
Odpowiedzi jakie dostaniesz wklej tutaj.
NatalijkaS
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2011, o 08:32

Re: Zabiera mi pieniadze z konta.

Post autor: NatalijkaS »

Aktywne pakiety : Pakiet 4000 mms
Aktywne promocje : MIX SMSy bezlimitu do wszystkich do 50 , Ja + Internet 6 GB 15 do 50, Promocja pakiet kwotowy.

Od razu zadam pytanie czy wiecie co to znaczy przy sms do 50 i przy internecie 15 do 50?
Dodam że jeszcze nie doładowywałam konta bo boje się że cała kase mi sciągnie
ODPOWIEDZ