Problemy z połaczeniami

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
assia010
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 maja 2013, o 17:24

Re: Problemy z połaczeniami

Post autor: assia010 »

nie tez nie działa. Ani moja ani karta mojego meza nie dziala w 3 telefonach,w jednym najnowszym tylko dzialaja obie.
assia010
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2013, o 17:24

Re: Problemy z połaczeniami

Post autor: assia010 »

Ani moja karta plusa ani męża karta plusa nie działaja w 3 telefonach, w jednym telefonie 4 działa i moja karta i jego.
3 telefony w których obie karty plusa nie działa to: Nokia 6300, Nokia X2, Nokia C3, a jedyny telefon w ktorym dzialaja obie karty to jest Nokia Asha 300.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problemy z połaczeniami

Post autor: Krzysiek_Plus »

assia010 pisze:W ustawieniach nic takiego nie posiadam, sprawdzałam w ustawieniach-ustawieniach polaczeń, ustawieniach telefonu nic tam o trybie pracy sieci niestety nie ma :-(
W aparatach Nokia 6300, Nokia X2, Nokia C3 sprawdź: menu-ustawienia-telefon-sieć-tryb sieci-tylko GSM.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
assia010
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2013, o 17:24

Re: Problemy z połaczeniami

Post autor: assia010 »

nie ma w tych telefonach czegos takiego jak sieć tryb

EDIT1:
jak wejde w ustawienia telefonu to jest tam po kolei: ustawienia jezyka, stan pamieci,autoblokada klawiatury, blokada klawiatury,zapyt. o tryb samolotowy, uaktualnienia telefonu,wybor operatora,aktywacja tekstu pomocy,dźwięk przy wlaczaniu i wylaczaniu. przeszlam caly telefon i nigdzie nie moge znalesc o tym trybie sieci.

EDIT2:
nie wiem czy naprawili wykonałam 4 połączenia pod rząd, smsa żadnego z działu technicznego nie dostałam, tylko nie wiem na jak długo, czy to tylko jakas chwilowa naprawa. Mam nadzieje ze nie. Narazie dziękuje za pomoc, gdyby znowu nie działało na pewno się odezwę.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2013, o 12:49 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Powód: Połączenie postów. Nie pisz post pod postem - korzystaj z możliwości jego edycji.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problemy z połaczeniami

Post autor: Krzysiek_Plus »

assia010 wybacz sprawdziłem specyfikacje tych aparatów: Nokia 6300, Nokia X2, Nokia C3, działają tylko w trybie GSM. Więc rzeczywiście tej opcji w nich nie znajdziesz.

Nokia Asha 300 obsługuje 3G, i najprawdopodobniej z tego powodu działa. (aparat loguje się do 3G).

Prześlij swój numer oraz dokładny adres przez formularz zgłosimy problem z działaniem sieci 2G.

EDIT
ok widzę w poprzednich postach podałaś już numer zgłoszenia: C00000000840671 i GCTR0010319

Musimy teraz tylko poczekać na rozwiązanie problemu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
assia010
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2013, o 17:24

Re: Problemy z połaczeniami

Post autor: assia010 »

Tak dokładnie nokia asha działa w 3G bo obok zasiegu wyswietla sie 3G. Jak narazie działa mi w noki C3, zobaczymy jak długo, bo nie wiem czy to chwilowe, czy problem został solidnie naprawiony, bo smsa z działu technicznego nie dostałam że naprawione. Ale dzięki :-)
Bodek261
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 lut 2017, o 21:33

Podczas połączenia numer zajęty od kilku dni

Post autor: Bodek261 »

Witam wszystkich ,problemem moim jest to że podczas połączenia z jednego numeru na drugi słychać sygnał zajęte ,a gdy dzwonie z innego numeru to połączy bez problemu ,ten problem powstał od kilku dni .Na tym numerze co jest sygnał zajęty wyłączyłem kodem Notkę SMS bo mówiło że abonent jest niedostępny ,proszę co mama zrobić.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Problemy z połaczeniami

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Bodek261,
Bodek261 pisze:podczas połączenia z jednego numeru na drugi słychać sygnał zajęte
Czy na tym numerze aktywna jest poczta głosowa?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ