Przejście z Ery do Plusa

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
robert
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 23:57

Przejście z Ery do Plusa

Post autor: robert »

Witam,
Zastanawiam się nad zmianą operatora. Obecnie kończy mi się umowa w Erze, mam abonament biznesowy 145zł. Chciałbym wiedzieć czy zmiana na Plusa będzie korzystna? Jakie warunki moge dostać w Plusie w podobnej cenie abonamentu. Nie ukrywam że zależy mi również na dobrym telefonie (np. Nokia N96, Samsung Omnia). W jakich cenach mogę dostać takie telefony (lub inne) przy tej kwocie abonamentu?
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przejście z Ery do Plusa

Post autor: greggis »

Napisz coś o tym jak użytkujesz telefon. Czy wysyłasz dużo sms, czy łączysz się z siecią... roaming może?
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
robert
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 23:57

Re: Przejście z Ery do Plusa

Post autor: robert »

W obecnym abonamencie mam 120zł do wykorzystania na rozmowy i smsy. Większość tej kwoty przeznaczam na rozmowy, smsy wysyłam około 2-4 dziennie, czasami też łącze się z siecią, z roamingu nie korzystam.
Przeglądałem ofertę plusa i zainteresowała mnie taryfa ważna 150. Myśłałem też o iPlusie w telefonie bo wybierając tą taryfę dostaję 50% znżki.
Czy w tej taryfie 150zł to jest z Vatem czy trzeba doliczyć do tej kwoty Vat?
Czy przechodząc do plusa mogę liczyć na jakieś zniżki na telefony? jeśli tak to jakie?
Chciałbym aby nowy telefon posiadał wifi.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przejście z Ery do Plusa

Post autor: greggis »

Taryfa Ważna 150 to 150zł. z VAT. Faktycznie powinna Ci ta taryfa odpowiedać. iPlus za połowę ceny i 400 minut do wszystkich. Zniżkę na telefon myśle że dałoby się wywalczyć.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
robert
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 23:57

Re: Przejście z Ery do Plusa

Post autor: robert »

Gdzie najlepiej negocjować warunki nowej umowy i zniżkę na telefon? zadzwonić do biura obsługi czy udać się do punktu sprzedaży?
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przejście z Ery do Plusa

Post autor: yeti »

za wiele nie ponegocjujesz w POSach - jeżeli telefon ma być na firmę to możesz ewentualnie spróbować tak:

http://www.plus.pl/kontakt/doradcy_hand ... biznesowi/
ODPOWIEDZ