MixPlus - przedłużenie umowy

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Piero
PlusManiak
Posty: 51
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 mar 2009, o 22:33

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: Piero »

@mariusz9a!
W swojej wypowiedzi napisałeś, że w chwili obecnej (jeżeli mówimy o taryfie MixPlusIV) można aktywować kilka pakietów do Plusa i na stacjonarne (pakiet tanie popołudnia i weekendy) bądź aktywować jeden pakiet po drugim (analogiczne rozwiązanie do tego jakie występuje w taryfie MixPlusIII). Czy sprawdzałeś to włączanie pakietów "na sobie"? Jeżeli tak to:
1. Ile jednocześnie mogę mieć włączonych pakietów Tanie Popołudnia i Weekendy z tanimi połączeniami na stacjonarki i do Plusa?
2. Kiedy Plus odszedł (na szczęście!) od głupiej polityki jednego pakietu na 30 dni?

Pozdrawiam.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: mariusz9a »

Piero, zajrzyj do tego tematu: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=42&t=1008
Jeśli masz szczęście to jeszcze możesz aktywować poprzez E-BOK takie coś: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=42&t=1035
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: korpi »

Piero pisze:@mariusz9a!2. Kiedy Plus odszedł (na szczęście!) od głupiej polityki jednego pakietu na 30 dni?
Był to poniedziałek 9.03.2009r.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: mariusz9a »

korpi pisze:
Piero pisze:@mariusz9a!2. Kiedy Plus odszedł (na szczęście!) od głupiej polityki jednego pakietu na 30 dni?
Był to poniedziałek 9.03.2009r.
Oficjalnie, ponieważ nieoficjalnie działało już wcześniej jak wspominałem np w tym temacie: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=39&t=982 :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pepe67
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 14 kwie 2009, o 08:32

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: pepe67 »

Witam :)

Jutro kończy mi się umowa (Ostatnie Doładowanie) i przeglądając temat wyczytałem, że muszę zaczekać kilka dni, a jak już nie trzeba to informujcie :)

Na stronie plusa są promocje dla nowych i obecnych klientów, trochę się w tym zagubiłem, więc pytam...

Który cennik mnie obowiązuje? Ten na stronie ( TUTAJ ) który pojawia się po wejściu w MixPlus, czy TEN, czy może oferta na stronie dla przedłużających umowę: TUTAJ

Jutro pójdę jeszcze do salonu sie popytać :)
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: MixPlus - przedłużenie umowy

Post autor: daniel85 »

z tego co wiem to trzbe czekac ok 72h nie wiem czy w obecnej chwili dostaniesz fajny tel w rozsadnej cenie (jakies 2 tygodnie) temu jak ja przedluzalem umowe skusilem sie na musicpacka bo telefony byly tam o wiele tansze niz w zwyklym miksie teraz sie to zmienilo iwc miej to na uwadze bo taniej moze cie wyniesz przejscie na simplusa i kupienie tel np. na allegro (nowego) niz kupować w miksie najlepiej zadzwon sobie na 2601 i tam sie dowiedz czy jest juz promocja przygotowana dla "ciebie" i dowiesz sie przy okazji jakie ceny tel ci zaproponuja jesli tak to mozesz smigac do salonu
Daniel
ODPOWIEDZ