Problem z internetem LTE Router HUAWEI E5776

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
lucy1994
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 sie 2013, o 11:33

Problem z internetem LTE Router HUAWEI E5776

Post autor: lucy1994 »

Witam. Mój chłopak ma problem z internetem od wczoraj, więc pisze w jego imieniu. Router HUAWEI E5776 posiada od jakiegoś miesiąca. Zainstalował go i połączenie z internetem się pojawiło. Wszystko chodziło dobrze przez miesiąc aż do wczoraj. Od wczoraj od około godziny 11.30 nie ma internetu, który jest mu pilnie potrzebny. Router HUAWEI E5776 jest podłączony, nic nie wskazuje na brak internetu. Jednakże nie otwiera się żadna strona, nie działa komunikator internetowy skype ani gadu. Po prostu nie łączy się z siecią. Ani komputer, ani telefon. Były sprawdzane wszystkie kable, resetowaliśmy Router i komputer, jednakże nic to nie dało. Nagle przestał działać. Opłata za internet była wczoraj do południa dokonana, tak jak zawsze(wcześniej posiadał on mały modem Plusa USB) zanim jeszcze internet przestał działać. Potrzebuję pomocy. Bo internet to jedyny sposób przez który możemy się teraz porozumiewać, a on też potrzebuje internetu do paru ważnych spraw do załatwienia. Proszę o pomoc. Jakieś rady. Może ktoś już zetknął się z taką sytuacją? :(
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z internetem LTE Router HUAWEI E5776

Post autor: Krzysiek_Plus »

lucy1994, proszę prześlij przez formularz, numer tel. usługi Plus Internet oraz dokładny adres w którym występuje problem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lucy1994
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2013, o 11:33

Re: Problem z internetem LTE Router HUAWEI E5776

Post autor: lucy1994 »

Jaki to formularz? Gdzie mogę go znaleźć? Adres to Świdnica, Dolnośląskie ul. Westerplatte 30/1
Jeśli chodzi o numer to niestety narazie nie wiem. Obecnie jestem w Toruniu i nie mam jak spotkać się z moim chłopakiem, więc nie wiem jak to rozwiązać. Czy jest szansa, że nie ma internetu dlatego, że po prostu przelew nie przyszedł i opłata za internet nie została jeszcze zatwierdzona?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z internetem LTE Router HUAWEI E5776

Post autor: Krzysiek_Plus »

lucy1994 pisze:Świdnica, Dolnośląskie ul. Westerplatte 30/1
Stacja obsługująca tą loklizacje jest od 29/08 modernizowana. Więc jest to tylko problem przejściowy. Do czasu zakończenia prac mogą występować problemy z działaniem sieci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lucy1994
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2013, o 11:33

Re: Problem z internetem LTE Router HUAWEI E5776

Post autor: lucy1994 »

miejmy nadzieje, ze problem ustąpi. Dziękuję za pomoc i informację. Pozdrawiam
hinata23
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 mar 2013, o 19:07

Re: Problem z internetem LTE Router HUAWEI E5776

Post autor: hinata23 »

Witam robię up do tego tematu... Mój router też chodził miesiąc, po czym się nie może połączyć, a raczej łączy się, ale nie można nawet strony otworzyć...
Numer to 669 044 545, adres ul. Piasta, 62-025 Kostrzyn...

Proszę o pilną pomoc!
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Problem z internetem LTE Router HUAWEI E5776

Post autor: Krzysiek_Plus »

hinata23, a czy karta działa prawidłowo na innym urządzeniu? Czy masz możliwość przetestowania?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ