Kazam 5.5

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
WojtekZet
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 mar 2014, o 14:27

Kazam 5.5

Post autor: WojtekZet »

Witam.
Mam problem odnośnie telefonu Kazam 5.5. Parę dni temu ściągnęła mi się automatycznie aktualizacja więc ją zainstalowałem. Po tym wszystkim wyświetlacz zaczął dziwnie migać/błyskać tzn. co jakiś czas pojawiają się takie przebłyski. Wróciłem do ustawień fabrycznych, ale nic nie pomogło. Ustawiałem wyświetlacz na różne stopnie jasności, ale również nie pomogło. Powiem szczerze, że jest to trochę irytujące. Próbowałem wgrać sterowniki z ,,Mobogemnie", ale tylko na kompie nabawiłem się wirusa i jak było tak jest. Pisałem do Plusa w tej sprawie i odesłali mnie na to forum. Mam nadzieje, że mi ktoś pomoże, bo nie chcę oddawać go na gwarancję i czekać miesiąc.
Czekam na jakieś sugestie.
Pozdrawiam Wojtek
qdzawa
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2014, o 18:23

Re: Kazam 5.5

Post autor: qdzawa »

Witam
Moja dziewczyna od wczoraj posiada Kazam 5.5. Ladowala go 7 godzin tak jak nalezalo ale podczas ladowania zaczal jej sie sam wylaczac dzieje sie tak do teraz. Przed chwila zroblem jej aktualizacje i nadal jest to samo. Na poczatku miala dwie karty plusa i play i jak jej dzisaj sie wylaczyl to nei ccial sie uruchomic z obydwiema kartami a jak wyjalem karte plusa to zaczal dzialac ale i tak sie wylacza. Telefon zostal kupiony wczoraj w salonie Plusa w Kaliszu.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
McRap
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 18 lut 2014, o 13:56
Lokalizacja: WWL

Re: Kazam 5.5

Post autor: McRap »

WojtekZet Na Twoim miejscu jednak bym się pofatygował do serwisu.

qdzawa Jeśli w środku jest karta pamięci to ją wyjmij i zobacz jak będzie się telefon zachowywać bez niej.
qdzawa
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2014, o 18:23

Re: Kazam 5.5

Post autor: qdzawa »

w srodku wlasnie nie ma kart pamieci. ;/ i jak odlboowuje ekran to jest podobne miganie ekranu co wspomnial koleha wyzej.
Awatar użytkownika
McRap
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 18 lut 2014, o 13:56
Lokalizacja: WWL

Re: Kazam 5.5

Post autor: McRap »

To chyba wygląda na problem sprzętowy. Może czujnik oświetlenia wariuje? Trudno zaocznie stwierdzić. Myślę, że bez serwisu jednak się nie obejdzie.
niebieski96XD
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 1 lis 2013, o 12:32

Re: Kazam 5.5

Post autor: niebieski96XD »

Witam, moj Kazam X5.5 wcale nie wyszukuje zadnej aktualizacji, nazwa oprogramowania zaczyna sie od SW08, a niektorzy maja SW13, gdy wyszukuje aktualizacje to takowej nie znajduje .
kamil030994
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 15:10

Re: Kazam 5.5

Post autor: kamil030994 »

Mi jakoś po aktualizacji do SW13 też zaczął się ten problem, jak miałem SW11 to nic takiego się nie działo. Mam plik update.zip, którym można zrobić aktualizację do SW13 przez recovery albo adb, ale wygląda na to, że ta wersja ma wady i trzeba czekać chyba na jakąś aktualizację, bo pliku update pewnie nikt nie ma żeby powrócić do poprzedniej wersji.
Paulinapoznań
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 6 sty 2013, o 08:26

Re: Odp: Kazam 5.5

Post autor: Paulinapoznań »

Ja tez tak mam jak WojtekZet, to wina tej aktualizacji chyba, mam pytanie do Wojtka, zrobiłeś coś z tym? Ja jak na razie mam ten telefon od tygodnia, to miganie jest denerwujące okropnie, nie wiem czy oddać na gwarancje.

Wysyłane z mojego Trooper_X55 za pomocą Tapatalk 2
Karol Z
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2015, o 16:01

Re: Kazam 5.5

Post autor: Karol Z »

Jest aktualizacja SW14 i dalej to miganie występuje ...
Psimgoth
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2014, o 18:24

Kazam 5.5 - słownik T9

Post autor: Psimgoth »

Posiadam telefon KAZAM Trooper x5.5 i nie mogę włączyć T9. Czy w ogóle istnieje T9?
ODPOWIEDZ