Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: vod »

Sel pisze:Cóż zgadzam się w 100% tylko widzisz, czasami jednak mam wrażenie że niektórzy pracownicy oraz ich kompetencje w plusie są z przypadku.
Zasmakuj negocjacji w innych sieciach,zobaczysz że Plus to nie wyjątek ;-)
Zawsze takie przypadki mogą się zdarzyć i nie powinny one przekreślać możliwości oraz chęci dogadania się i utrzymania klienta.
"Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma" ;-)
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
Sel
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 17:42

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: Sel »

Nie no tu się z Tobą zgodzę, zwłaszcza że do końca umowy mam jeszcze bodajże ponad miesiąc ;-) Wraz z rozwojem sytuacji będę informować na bieżąco.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: greggis »

Na razie to sobie zaszkodziłeś tym zwlekaniem bo ceny aparatów w twoich taryfach poszly mocno w góre :-/
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: yeti »

Sel pisze:Rozmawiałem z Panią na 2699 która wydawała się dziwnie niegrzeczna ale to szczegół, jakby miała mi za złe że do niej dzwoniłem i prosiłem o kontakt. Nie chciałbym tego aż tak drastycznie rozwiązywać, na zasadzie "nie chcecie to się na was obraże". Chyba że ktoś mnie uświadomi że mam zbyt wygórowane wymagania ? :)

zadzwoń jutro powinni ci zaproponować 69 zł netto bez żadnych dodatków.
Sel
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 17:42

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: Sel »

greggis o umowie sobie przypomniałem jak plus zadzwonił, fakt faktem kończy mi się dopiero 11 czerwca ;-)

Jako ciekawostke dodam że w Playu jako nowy użytkownik dostałbym za 50zł 170minut i Samsunga i550W za 1zł, o na dodatek jest promocja, tzn. za przeniesienie numeru mogę dostać gratis 70min miesięcznie. I gdzie tu Plus może rywalizować z taką ofertą ?
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: yeti »

Sel pisze: Jako ciekawostke dodam że w Playu jako nowy użytkownik dostałbym za 50zł 170minut i Samsunga i550W za 1zł, o na dodatek jest promocja, tzn. za przeniesienie numeru mogę dostać gratis 70min miesięcznie. I gdzie tu Plus może rywalizować z taką ofertą ?
Jeżeli patrzyć na abonamenty minutowe to w plusie w taryfie za 65 zł jest dokładnie 240 minut wszędzie + darmowy numer za 5 zł. Czyli wychodzi podobnie. W play jest mały wybór telefonów ale za to są zwykle w lepszych cenach. Co do reszty czyli przechodzenie abonamentów, bezpłatny numer, pakiety internetowe, brak problemów ze zrywaniem połączeń to wyraźna przewaga w Plusie. Tak więc Plus swobodnie może rywalizować co widać po wynikach sprzedaży.
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: greggis »

Sel pisze:greggis o umowie sobie przypomniałem jak plus zadzwonił, fakt faktem kończy mi się dopiero 11 czerwca ;-)

Jako ciekawostke dodam że w Playu jako nowy użytkownik dostałbym za 50zł 170minut i Samsunga i550W za 1zł, o na dodatek jest promocja, tzn. za przeniesienie numeru mogę dostać gratis 70min miesięcznie. I gdzie tu Plus może rywalizować z taką ofertą ?
No ale jakoś rywalizuje mimo wszystko. Klienci biznesowi też znają ofertę play a mimo to nie ma "hurtowo" składanych rezygnacji z Plusa ;-)

Parę minut wiecej, czy pare złotych mniej za telefon to nie jest rzecz warta ryzyka związanego z przejsciem do Play. A zrywane polaczenie itp to sprawa już znana wielu osobom. Miałem też okazje korzystac z ich internetu i też dziala kiepsko...
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Sel
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 17:42

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: Sel »

Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o zrywaniu połączeń, byłem w Play przez około pół roku po powstaniu i nie doświadczyłem niczego takiego chyba że dużo się zmieniło...
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: yeti »

Sel pisze:Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o zrywaniu połączeń, byłem w Play przez około pół roku po powstaniu i nie doświadczyłem niczego takiego chyba że dużo się zmieniło...
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=31165
Sel
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 17:42

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: Sel »

yeti, ok, może i masz rację, tyle że Play się rozwija czego w przypadku Ery czy Orange nie widać, Plus stara się iść do przodu ale strasznie wolno mu to wychodzi.

Nawet w "drogiej" Erze wychodzi 28zł netto za tą e51 i 115min.
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: yeti »

Sel pisze:yeti, ok, może i masz rację, tyle że Play się rozwija czego w przypadku Ery czy Orange nie widać, Plus stara się iść do przodu ale strasznie wolno mu to wychodzi.

Nawet w "drogiej" Erze wychodzi 28zł netto za tą e51 i 115min.
Nie ma sieci która ma wszystkie telefony z oferty najtaniej. Smutne ale prawdziwe. Masz prawo do zmiany operatora z powodu 30 zł a nawet i bez powodu.
Sel
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 17:42

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: Sel »

O już jest sukces ! ;) Nawet w Elastycznej 50 jest e51 za 1zł ;-) Teraz tylko czekać aż plus zadzwoni i zaproponuje ludzką ofertę.
zaraz wracam
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 5 lut 2009, o 12:20

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: zaraz wracam »

Sel pisze:Jeden telefon był w taryfie Biznesklasa 30, drugi w Biznesklasa 50 jednak rachunki za oba telefony oscylowały w granicach 120zł / miesiąc. Chciałem przedłużyć umowę i co usłyszałem ?

"Możemy zaoferować TanioRozmowne w cenie 65zł netto GRATIS W RAMACH PRZEDŁUŻENIA 60 minut, w abo ma Pan 180 minut więc razem wychodzi 240 minut" - zaczynam się zastanawiać - jakaś parodia czy co ? Oferta jak dla nowego. Pytam się co w zamian za przedłużenie "obniżenie ceny tel.".

No ok, uradowany konwersuje dalej, doszliśmy do porozumienia że wezmę Elastyczną 50 oraz TanioRozmowne 90 i zapytałem się o e51 - cena 169zł, zamurowało mnie, drożej niż w sprzedaży internetowej, na odpowiedź dlaczego tak drogo usłyszałem że w punkcie zapłacę i tak więcej bo 189zł. Pytam się o "tą obniżkę ceny tel." to usłyszałem że generuje za niskie rachunki.

O zgrozo. Nie oczekuje Bóg wie czego ale nie lubię jak ktoś mną chce manipulować i wciska mi jak to gratis daje mi minuty. Jest jakaś szansa na wymierne korzyści z przedłużenia ? Chociażby głupią e51 za kwotę nie większą niż te 50zł.
Witam. Na początku kwietnia podpisywałem nową umowę i przy miesięcznych rachunkach 70pln biznesklasa 50 zniżka na telefon to max 200 złotych. Oczywiście przedtem złożyłem wypowiedzenie a rozmowy zacząłem tydzień przed końcem terminu wypowiedzenia. E51 dostałem za złotówkę + darmowe minuty. Jestem trochę zdziwiony tym co Ci zaoferowali...
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: greggis »

Sel pisze:O już jest sukces ! ;) Nawet w Elastycznej 50 jest e51 za 1zł ;-) Teraz tylko czekać aż plus zadzwoni i zaproponuje ludzką ofertę.
Co masz na myśli? Zaproponowali Ci taką cene?
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Sel
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 17:42

Re: Przedłużenie umowy 2 tel na firmę

Post autor: Sel »

Nie no mam w telefonach za 1zł... dziwne.
ODPOWIEDZ