Telewizja

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
sonik79
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Telewizja

Post autor: sonik79 »

Witajcie !

Czy ktos z forumowiczów używa pre-paida i może się pochwalić działającą telewizją ze strony wap.plus.pl ? Jeśli tak to prosiłbym o dokładną konfigurację. Mam Sami Swoi i tel SE K550i. Konfiguracja zdalna "video" ze strony plusa nie działa.

Pozdr.
Awatar użytkownika
Sim+
Szalony PlusManiak
Posty: 459
Rejestracja: 24 mar 2009, o 12:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Telewizja

Post autor: Sim+ »

Ja używam Simplusa na Nokii N73. Musisz ze strony plusa ściągnąć automatyczną konfigurację internetu, wapu, mmsów, video :
http://www.plus.pl/oferta_dla_firm/plus ... ja_zdalna/

potem łącząc sie w telefonie z wap.plus.pl poprzez punkt dostęowy WAP_GPRS (a nie INTERNET_GPRS) wchodzisz w jedną z 3 ikon na górze strony wap.plus.pl (TV) i możesz za darmo ogladać TV Biznes w Simplusie;)
Cały portal wap.plus.pl na punkcie dostepowym WAP_GPRS jest darmowy do odwołania, jedynie chyba wchodząc na pocztę plusnet.pl na tym portalu płaci sie za wejście. Poza tym nie ma opłat.
Prepaid nie jest dla leniwych, tylko dla mądrych...
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Telewizja

Post autor: tomek »

Sim+ pisze:potem łącząc sie w telefonie z wap.plus.pl poprzez punkt dostęowy WAP_GPRS (a nie INTERNET_GPRS)
'
należy łączyć się przez VIDEO_GPRS, inaczej nie połączy się z serwerem multimediów. :-)
PS. Już gdzieś tu na forum pisałem jak należy ustawić telefon w SE. ;-)
sonik79

Re: Telewizja

Post autor: sonik79 »

tomek pisze:należy łączyć się przez VIDEO_GPRS, inaczej nie połączy się z serwerem multimediów. :-)
Sorry Winnetou, ale na profilu video z niczym mi sie nie laczy, dlatego chcialem zeby ktos mi podal swoja konfiguracje. A moze swojaki nie moga, tylko simplusiaki ? Ale to moze sprawdze za dwa miesiace jak mi sie skonczy doladowanie :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Telewizja

Post autor: mariusz9a »

sonik79 pisze:
tomek pisze:należy łączyć się przez VIDEO_GPRS, inaczej nie połączy się z serwerem multimediów. :-)
Sorry Winnetou, ale na profilu video z niczym mi sie nie laczy, dlatego chcialem zeby ktos mi podal swoja konfiguracje. A moze swojaki nie moga, tylko simplusiaki ? Ale to moze sprawdze za dwa miesiace jak mi sie skonczy doladowanie :)
Przy odtwarzaniu TV, Omnia automatycznie włącza mi profil Video. Bez profilu video zapomnij o oglądaniu TV.
W regulaminie jest napisane że darmowe połączenie jest dla APN Internet oraz APN Video. Ustawiając w telefonie na sztywno profil Video, spokojnie wejdziesz na wap.plus.pl i nic za to nie zapłacisz.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ