FIRMOWE MINUTY

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
amoniak
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 maja 2009, o 12:20

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: amoniak »

Ale ten twój plan to oferta na abo dla osób fizycznych a abo dla firm z pakietami minut to trochę inna sprawa. Nie che mi się wierzyć że w ofertach biznesowych trzeba aktywować jakieś pakiety. Za poważne to są oferty żeby mogli bawić się w jakieś aktywacje smsami czy kodami.
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

Czyli nie wierzysz w istnienie pakietów które istnieją dokładnie u wszystkich operatorów w ofercie biznesowej. To się nazywa zaklinanie rzeczywistości :lol:
amoniak
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 5 maja 2009, o 12:20

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: amoniak »

Wierzę w istnienie pakietów u wszystkich operatorów, to jest normalna sprawa.. ale nie chce mi się wierzyć że są one aktywowane jakimiś kodami, smsami czy czymkolwiek innym. Oferta biznesowa to nie jakiś tam pre-paid tylko już poważna akcja. Nie wiem jak jest u wszystkich ale wiem o Orange że w ich pakiecie minut są automatycznie pobierane.
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

Kto oprócz ciebie napisał cokolwiek o aktywowaniu smsami?
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: greggis »

amoniak pisze:Wierzę w istnienie pakietów u wszystkich operatorów, to jest normalna sprawa.. ale nie chce mi się wierzyć że są one aktywowane jakimiś kodami, smsami czy czymkolwiek innym. Oferta biznesowa to nie jakiś tam pre-paid tylko już poważna akcja. Nie wiem jak jest u wszystkich ale wiem o Orange że w ich pakiecie minut są automatycznie pobierane.
Ale ja nie musialem robic nic smsem. Musiałem uaktywnic usluge na orange online. Co do reszty to zadnych pakietów w plusie nie trzeba uruvchamiac sms. Niektóre co najwyżej można (np. strefa) jesli klient już bardzo chce sam.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
amoniak
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 5 maja 2009, o 12:20

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: amoniak »

I o to mi właśnie chodzi, rozumiem że jest jakaś jednorazowa aktywacja na stronce ale nie ma jakiś smsków, kodów i innych pierdół. Bierze się abo w Orange, wchodzi na stronkę, aktywuje i działa. Prosto i przyjemnie bez kombinowania. Tak powinno być wszędzie.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: mariusz9a »

amoniak pisze:Tak powinno być wszędzie.
A nie ma? Orange tu niczym sie nie wyróżnia. Tak na marginesie to chyba najmniej dodatkowych usług trzeba aktywować w Play (bo i najmniej usług dodatkowych jest).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: yeti »

amoniak pisze:I o to mi właśnie chodzi, rozumiem że jest jakaś jednorazowa aktywacja na stronce ale nie ma jakiś smsków, kodów i innych pierdół. Bierze się abo w Orange, wchodzi na stronkę, aktywuje i działa. Prosto i przyjemnie bez kombinowania. Tak powinno być wszędzie.
Chłopie nie wiem o co ci chodzi więc napisze jeszcze raz - minut firmowych nie aktywuje się kodem. A strefa plus to nie pakiet tylko usługa - taka sama jak na przykład roaming który włącza się na 100 sposobów również SMSem u każdego operatora. Kontaktujesz w końcu?
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: greggis »

mariusz9a pisze:
amoniak pisze:Tak powinno być wszędzie.
A nie ma? Orange tu niczym sie nie wyróżnia. Tak na marginesie to chyba najmniej dodatkowych usług trzeba aktywować w Play (bo i najmniej usług dodatkowych jest).
haha..trafiłeś w 10!

A zkolegą amoniak chyba coś nie tak. 5 osób tłumaczy na 5 sposobów a Ty swoje. Niue trzeba nic aktywować kodami czy sms-ami. Każdą usługę można uaktywnić przez internet, w salonie lub prosząc o to opiekuna. Niektóre dodatkowo można (jesli ktos chce) uaktywnić sms-em. Najlepiej strefe bo wtedy jej działanie jest bardziej pewne.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
martinesco
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 6 lut 2009, o 21:12

Re: FIRMOWE MINUTY

Post autor: martinesco »

Dokładnie tak.

A co do strefy, to nawet lepiej włączyć sms'em, bo z doświadczenia wiem, (potwierdzone na kilku simach) że działa wtedy na większym obszarze, niż gdy sie ją włączy np w punkcie.
A skąd ta różnica? może dlatego że w systemie uaktywniając strefe trzeba wpisać adres......
ODPOWIEDZ