LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: ziom94 »

Kurczę niech ktoś się z plusa konkretnie wypowie bo tu post za postem tworzy więcej pytań aniżeli odpowiedzi. Patrzę teraz to największe zamieszanie jest przez CP. Ciekawe jakby to było jakby plus sam przygotował tą ofertę
Ostatnio zmieniony 2 lip 2014, o 13:37 przez ziom94, łącznie zmieniany 2 razy.
robertnik
PlusManiak
Posty: 84
Rejestracja: 12 cze 2014, o 15:05

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: robertnik »

grzk pisze:Problem tutaj stanowi przesył od stacji bazowej do klienta końcowego. A operator pasma od tak nie może sobie zwiększyć.
Tylko powiedz dlaczego klient ma się tym przejmować skoro kupił usługę bez limitów, którą sprzedał mu operator?
Swoją drogą jest już sprawdzone rozwiązanie problemu nadmiernie obciążonych łącz internetu bez limitu na pobrane dane. Captcha co godzinę. Zgodne z prawem...
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

Po raz kolejny proszę o zakończenie off topa.

Przypominam, że temat tyczy się usługi Plus Internet Power LTE, w sprawie problemów z usługami CP należy kontaktować się z BOK Cyfrowego Polsatu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Humano
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 21 cze 2014, o 20:39

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Humano »

No ale ludzie sie boją bo to ten sam właściciel i ta sama infrastruktura de facto, wiec moze spodziewają sie podobnej reakcji od Plusa w niedalekiej przyszłosci

ps formularz wypełnie w pt lub sobote, nie zapomniałem
grzk
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 26 cze 2014, o 21:21

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: grzk »

robertnik pisze:
grzk pisze:Problem tutaj stanowi przesył od stacji bazowej do klienta końcowego. A operator pasma od tak nie może sobie zwiększyć.
Tylko powiedz dlaczego klient ma się tym przejmować skoro kupił usługę bez limitów, którą sprzedał mu operator?
Swoją drogą jest już sprawdzone rozwiązanie problemu nadmiernie obciążonych łącz internetu bez limitu na pobrane dane. Captcha co godzinę. Zgodne z prawem...
Oferta bez limitu jest tylko w nazwie. Wystarczy przeczytać regulamin.
Ściągając duże ilości danych, ograniczasz pasmo innym użytkownikom. Trafi się kilku użytkowników przy jednym nadajniku ściągających 24h na dobę i całe pasmo zapchane.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2014, o 13:40 przez grzk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

Humano, zasady działania w przypadków problemów, zostały już opisane w tym wątku wielokrotnie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: ziom94 »

myk6414 pisze:Mi się wydaje że specjalnie zakładają ten lejek dla osób które dużo zasysają właśnie po to aby nie wzięli tego netu po 7 dniach testowania. tak jak napisałem wcześniej - mi on starcza. Zawsze jakieś większe ssanie można ustawić na 2-3 ostatnie dni okresu rozliczeniowego :)
Masz rację bo na razie nie widzę aby ktoś ze stałych klientów narzekał. Tylko testowcy narzekają. To jest jakby takie ostrzeżenie że to oferta nie dla nich bo za dużo pobierają.
robertnik
PlusManiak
Posty: 84
Rejestracja: 12 cze 2014, o 15:05

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: robertnik »

Ciekawe co powiesz za pół roku jak będą nakładać lejek zaraz po przekroczeniu limitów. A dla czego mogą? Bo jest taki nie jasny punkt w regulaminie? "Normalny użytkowniku"...
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

robertnik, nie będzie takiej sytuacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

Podsumowując Power LTE bez limitu (tzn z limitem dla niepokornych użytkowników)

Plus nadal nie ma zamiaru doprecyzować ile wynosi limit w ofercie bez limitu. Ja się nie dziwię bo wtedy konkurencja zrobi nowe promocje z limitem większym o 100 GB.

Jednym słowem oszukańcza taryfa, która segreguje konsumentów na lepszych i gorszych.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5658
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: habish »

I znowu zaczyna się jazda... Bartex i Robertnik już aktywni, brakuje tylko lidera - Humano...
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

patryk7588 pisze:I znowu zaczyna się jazda... Bartex i Robertnik już aktywni, brakuje tylko lidera - Humano...
Podsumowując Power LTE bez limitu (tzn z limitem dla niepokornych użytkowników)

Plus nadal nie ma zamiaru doprecyzować ile wynosi limit w ofercie bez limitu. Ja się nie dziwię bo wtedy konkurencja zrobi nowe promocje z limitem większym o 100 GB.

Jednym słowem oszukańcza taryfa, która segreguje konsumentów na lepszych i gorszych.
Czy to co napisałem mija się choć odrobinę ze stanem faktycznym ?

patryk7588 ciesze się że czuwasz.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2014, o 14:11 przez bartex03, łącznie zmieniany 2 razy.
Humano
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 21 cze 2014, o 20:39

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Humano »

Krzysiek_Plus pisze:robertnik, nie będzie takiej sytuacji.
A kto to gwarantuje?

Chłopaki dobrze prawią. Chyba dlatego, ze są...dorosli, sami pracują na pieniądze i nie jest im wszystko jedno, bo im na power lte nie dała mama (która zostanie z rachunkiem na 2lata, gdy synek wróci do neostrady)
robertnik
PlusManiak
Posty: 84
Rejestracja: 12 cze 2014, o 15:05

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: robertnik »

Nie jazda tylko ja osobiście jestem bardzo zainteresowany ofertą i martwią mnie "błędy" z lejkami w Plusie. Rozumiem że wierzysz w operatora, masz prawo i nic mi do tego. Natomiast ja chciałbym wyeliminowania z regulaminu uznaniowości nakładania ograniczeń według znanych i dostępnych tylko Plusowi kryteriów. To bardzo ważne dla klientów, którzy chcą bazować tylko na tej ofercie. Oferty można przygotowywać na tysiące sposobów. Tu jest taka i znany problem, przez który klienci ponoszą dodatkowe koszty(telefony do BOK, alternatywna karta SIM w modemie na czas niedostępności usługi), ale przede wszystkim zostają bez internetu na nie wiadomo jak długo.

@Krzysiek_Plus
Ja wierzę Panu, ale wybiegamy pół roku do przodu. Ma Pan doświadczenie w wróżbiarstwie? ;) Nie może Pan tego wiedzieć, ale podobnie jak ja Panu, Pan może wierzyć Pracodawcy.
Musi Pan przyznać że to oferta dla wierzących. :)
muchakk
Szalony PlusManiak
Posty: 256
Rejestracja: 7 mar 2012, o 13:11

Re: Odp: LTE bez limitu pytanie

Post autor: muchakk »

robertnik pisze:
@Krzysiek_Plus
Ja wierzę Panu, ale wybiegamy pół roku do przodu. Ma Pan doświadczenie w wróżbiarstwie? ;) Nie może Pan tego wiedzieć, ale podobnie jak ja Panu, Pan może wierzyć Pracodawcy.
Musi Pan przyznać że to oferta dla wierzących. :)
A Ty masz kule? Pierwszy zapytales co jak plus zacznie nakładać lekki za pół roku. .. nc
ODPOWIEDZ