Laptop??

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Laptop??

Post autor: Marcin34 »

Dlatego podsumowując rozmowę należy zawsze pytać szczegółowo o to co się dostaje.
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Laptop??

Post autor: tilla »

Tajemniczy30 pisze:Umowa zawarta pod wpływem błędu jest niewazna,wprowadzają w błąd więc trzeba odsyłac i zwracać.
tak naprawdę nie do końca... bo obowiązuje Cię to co podpisałeś...
nie ważne co Ci ktoś przez telefon naopowiadał... poświadczasz własnym podpisem, że PRZECZYTAŁEŚ to co podpisujesz,....
dlatego mimo wszystko zawsze trzeba czytać to co się podpisuje, a jak czas naprawdę supernagli - to przynajmniej przejrzec i zwrócić uwagę na najważniejsze rzeczy...
greggis pisze:Nie koniecznie. Jeśli nie wprowadzono klienta w błąd celowo. Nawijki konsultantów są tak zbudowane żeby można było w razie w udowodnić że powiedział całą prawdę. Bo nie chodzi o to co mówi tylko jak mówi
no, dokładnie... tzn one jak najbardziej celowo tak są budowane niestety.... zeby klient był przekonany, że decyduje się na superhiper korzystną ofertę.... a co gorsza - oni rzeczywiście mówią prawdę.... tylko w taki sposób, że wydaje się zupełnie co innego :/
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Laptop??

Post autor: Amix »

Przy umowie zawieranej na odległość można bez podawania przyczyny odstąpić od niej w czasie do 10 dni. To samo dotyczy Allegro.
Qrde, że do mnie nikt nie chce zadzwonić. Chętnie bym pogadał ;-)

BTW: Znajdę paragraf to podam, gdzieś w kompie mam, tylko w tej chwili krucho z czasem.
Na ten moment takie coś znalazłem
Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie [...] (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni roboczych od wydania towaru. Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży.
ODPOWIEDZ