Przedłużenie umowy MixPlus

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Damsza18
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Przedłużenie umowy MixPlus

Post autor: Damsza18 »

Witam. Mam takie pytanie-może ktoś zna odpowiedź: Na początku lutego tego roku wziąłem sobie dwie umowy na 42 doładowania w MixPlusie. Jeden numer mam doładowany do listopada tego roku, a drugi numer niedługo doładuje do końca czyli skończę umowę. Teraz jeśli bym chciał przedłużyć ten drugi numer na np. kolejne 42 doładowania to kiedy będę musiał płacić kolejne "raty". Bo teraz jak mam np. doładowany do któregoś misiąca 2011 roku to na dobrą sprawę do tego czasu nic bym nie musiał płacić. Teraz jak przedłużę umowę czy ten czas nadal będzie aktywny i będę mógł płacić dopiero po tym czasie jaki już wykupiłem czy od początku będzie mi się liczył czas i ten wykupiony stracę. Proszę o odpowiedź. Z góry dz
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy MixPlus

Post autor: tomek »

niestety nie, termin skróci Ci się do 30 dni od momentu podpisania umowy. :-)
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: Przedłużenie umowy MixPlus

Post autor: 3G_ »

Tak, czas będzie się liczył od początku niestety.
Damsza18

Re: Przedłużenie umowy MixPlus

Post autor: Damsza18 »

Ok. rozumiem. Dz. :(:(;(:(:(:(:(:(
daniel85
Szalony PlusManiak
Posty: 305
Rejestracja: 9 mar 2009, o 11:29
Lokalizacja: Świdnica

Re: Przedłużenie umowy MixPlus

Post autor: daniel85 »

Moim zdaniem powinni jeszcze bardziej zmodernizowac mix, umowe powinno sie podpisywac na okresloną kwotę np 900zł z deklaracja ze splaci sie w ciagu np 30 m-cy, i jakimi kwotami doladujemy to powinna byc nasza sprawa, jesli te 900 zł zrobilismy w ciagu 15m-ce koniec umow, taki mix to bylaby rewelacja.
Daniel
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przedłużenie umowy MixPlus

Post autor: mariusz9a »

daniel85 pisze:Moim zdaniem powinni jeszcze bardziej zmodernizowac mix, umowe powinno sie podpisywac na okresloną kwotę np 900zł z deklaracja ze splaci sie w ciagu np 30 m-cy, i jakimi kwotami doladujemy to powinna byc nasza sprawa, jesli te 900 zł zrobilismy w ciagu 15m-ce koniec umow, taki mix to bylaby rewelacja.
Ale po co? Moim zdaniem lepiej jest na ilość doładowań. Lepiej mi się kojarzy 30*30zł niż 900zł. To tak samo jak z tymi cenami ...,99zł.
Jedyny plus to taki że tu możemy doładowywać dowolnymi kwotami, w Plusie w tym akurat przykładzie, kwotą 30zł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ