Migracja!

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
kolek768
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 kwie 2009, o 15:46

Migracja!

Post autor: kolek768 »

Skonczylem doladowania w mixie i przeszedlem do simplusa, bo nie widze poki co sensu przedluzac umowy na mixa z obecnymi cenami telefonow.
I tu rodzi sie pytanie... Jakie korzysci sa po migracji z simplusa na mixa? Tu informacje sa znikome http://simplus.pl/v.do?idx=938123#komentarze
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Migracja!

Post autor: pasqal »

Nie wiem, czy w tym wypadku są jakiekolwiek korzyści poza tym, że się skończył obowiązkowy kontrakt w Mixie :-) możesz spokojnie korzystać ze wszystkich dobrodziejstw Simplusa.
Przy okazji: do jakiej taryfy Simplusa przeszedłeś?
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Migracja!

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:Nie wiem, czy w tym wypadku są jakiekolwiek korzyści poza tym, że się skończył obowiązkowy kontrakt w Mixie :-) możesz spokojnie korzystać ze wszystkich dobrodziejstw Simplusa.
Przy okazji: do jakiej taryfy Simplusa przeszedłeś?
Chyba autorowi chodzi o migrację z Simplusa do MixPlusa ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Migracja!

Post autor: tomek »

kolek768 pisze:I tu rodzi sie pytanie... Jakie korzysci sa po migracji z simplusa na mixa?
dostaniesz telefon w promocyjnej cenie*. A korzystność dostępnych pakietów i ogólnego cennika w Simplusie czy MixPlusie zależą tylko od Twojego profilu korzystania z telefonu... :)


*nie w każdym przypadku
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Migracja!

Post autor: pasqal »

mariusz9a pisze:
pasqal pisze:Nie wiem, czy w tym wypadku są jakiekolwiek korzyści poza tym, że się skończył obowiązkowy kontrakt w Mixie :-) możesz spokojnie korzystać ze wszystkich dobrodziejstw Simplusa.
Przy okazji: do jakiej taryfy Simplusa przeszedłeś?
Chyba autorowi chodzi o migrację z Simplusa do MixPlusa ;-)
Hm, masz rację ;-) nie zauważyłem tego nagłego zwrotu relacji w drugiej części wypowiedzi kolka.
W takim razie pozostawiam pole do popisu innym użytkownikom, gdyż nie mam zbytniego doświadczenia z tą procedurą :-)
And remember: respect is everything…
kolek768
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2009, o 15:46

Re: Migracja!

Post autor: kolek768 »

pasqal pisze:Nie wiem, czy w tym wypadku są jakiekolwiek korzyści poza tym, że się skończył obowiązkowy kontrakt w Mixie :-) możesz spokojnie korzystać ze wszystkich dobrodziejstw Simplusa.
Przy okazji: do jakiej taryfy Simplusa przeszedłeś?
Nowy simplus ;) Najbardziej interesuja mnie nizsze ceny za telefon. Jestem ciekaw czy ceny sa tak "atrakcyjne" jak w cenniku mixa i music packa.
ODPOWIEDZ