Zakończenie promocji Esy Darmesy i Na Dzień Gadka Szmatka

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Awatar użytkownika
Virganius
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 maja 2009, o 21:56
Kontakt:

Re: Zakończenie promocji Esy Darmesy i Na Dzień Gadka Szmatka

Post autor: Virganius »

Zauważyłem pewną nieścisłość. Otóż w regulaminie Esów Darmesów jest taki zapis:
21. Polkomtel zastrzega możliwość zmiany Regulaminu lub zakończenia promocji. Zakończenie promocji
nie wpływa na okres ważności przyznanych pakietów. Informacja o zmianie Regulaminu lub zakończeniu
promocji zostanie podana przez Polkomtel do wiadomości na stronie internetowej www.36i6.pl.
oraz:
23. Polkomtel zastrzega sobie prawo do zmian Regulaminu oraz zakończenia promocji w każdym czasie
bez podawania przyczyny. Informacja o zmianie Regulaminu lub zakończeniu promocji zostanie podana przez
Polkomtel do wiadomości na stronie internetowej www.36i6.pl
Tylko jakoś do tej pory nie pojawiła się żadna oficjalna informacja na stronie 36i6. Jedynym komunikatem był ten SMS do jednego z użytkowników forum... ;/
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Re: Zakończenie promocji Esy Darmesy i Na Dzień Gadka Szmatka

Post autor: witan93 »

Jednego dnia otrzymałem trzy smsy o zakończeniu Na Dzień Gadki Szmatki a dzisiaj o zakończeniu Esów Darmesów i ogólnie Gadki Szmatki.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Zakończenie promocji Esy Darmesy i Na Dzień Gadka Szmatka

Post autor: pasqal »

witan93 pisze:Ja obstawiam 29gr do wszystkich, tańsze smsy do wszystkich ok. 10gr, pozostają esy floresy za 3zł i pakiet minut do Plusa. Taka oferta mnie w zupełności zatrzyma. Po wczorajszym doładowaniu zapewniłem jeszcze min. 3 miesiące w 36i6, obym został na dłużej :D
Skoro takie ostre cięcia tutaj dają, myślę że można spodziewać się czegoś mocnego. Jednak nie należy robić sobie zbytniej nadziei, żeby potem nie było wielkiego rozczarowania ;-)
Ciekawe, czy tą ofertą przebiją Simplusa, czy nie :-D jeśli tak, można spodziewać się kolejnego napływu aktywowanych kart SIM w Plusie ;-)
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ