Nowa umowa 8 miesięcy przed końcem dotychczasowej

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Nowa umowa 8 miesięcy przed końcem dotychczasowej

Post autor: mariusz9a »

media2.pl pisze:Polkomtel, operator sieci Plus, wprowadził 30 maja 2009 roku możliwość szybszego podpisania nowej umowy wraz z telefonem. Z tej oferty może skorzystać osoba, której miesięczne wydatki przekraczają 150 zł.

Każdy klient, który wydaje miesięcznie ponad 150 zł może podpisać nową umowę z operatorem 8 miesięcy przed jej końcem. Abonent może również wziąć nowy telefon.

PWA ma zahamować falę migracji od operatora do konkurencji, spowodowanej wprowadzeniem nowego regulaminu.

Dodatkowo przez cały czerwiec w salonach komórkowej sieci Plus będzie trwała akcja Wielkie Korzyściobranie. Dzięki temu klienci, którzy odwiedzą punkty sprzedaży mogą otrzymać np. porady jak obniżyć koszty, specjalne rabaty na akcesoria, darmowe testowanie nowych usług oraz informacje o nowych konkursach.
Źródło: http://media2.pl/telekomunikacja/51906- ... sowej.html
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Nowa umowa 8 miesięcy przed końcem dotychczasowej

Post autor: vod »

No muszę przyznać że Polkomtel sprężył się jeżeli chodzi o wcześniejsze oferty utrzymaniowe i jest to faktem.
Przed bumem z nowym regulaminem dzwoniłem do BOK i otrzymałem info że to troszkę za wcześnie na nowe promocje tzn.mam dzwonić najlepiej miesiąc przed końcem kontraktu.
Jestem świeżo po rozmowie z konsultantem a tu co?oferta jak najbardziej jest przygotowana(2,5 miesiąca do końca!!!) ;-)
Czekam na szczegóły przesłane na meila w interesującym mnie przedziale cenowym.
Co jeszcze jest istotne, oprócz wymiany aparatu są i usługi dodatkowe,o co ciężko było gdy w grę wchodził nowy telefon. ;-) zobaczymy jak będą wyglądać szczegóły?
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Nowa umowa 8 miesięcy przed końcem dotychczasowej

Post autor: tilla »

no, standardowo oferta jest na 2 miesiące przed końcem umowy, czasem nawet trochę więcej niż 2.
ale.... czekasz na maila? a kiedy prosiłeś o wysłanie go? bo generalnie maile po zaznaczeniu w systemie konkretnych ofert do wysyłki generowane są automatycznie i prawie od razu wychodzą...
tyle też, że konsultant może na raz wysłać max 5 konkretnych ofert, a niestety niektórzy o tym nie pamiętają i potem się okazuje, że maile nie dochodzą ;)
greggis
Starszy Plusmaniak
Posty: 155
Rejestracja: 6 sty 2009, o 19:04

Re: Nowa umowa 8 miesięcy przed końcem dotychczasowej

Post autor: greggis »

Zwsze jest nowa oferta na 2 miesia ce przed koncem. Natomiast z tą wczesniejszą umową (8m) to jest to raczej watpliwy profit bo telefony zapewne beda kosztowały strasznie dużo. No i pewnie znajdzie sie sporo takich co raz w zyciu, np. w ostatnim miesiącu zaplacili 150 zł i bedą marudzic ze ich oferta nie dotyczy.
Jeszcze nie mam PlayFresh! :))
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowa umowa 8 miesięcy przed końcem dotychczasowej

Post autor: Marcin34 »

Etam, ja nawet 3 miechy wcześniej przedłużałem
ODPOWIEDZ