Starter czy doładowanie?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
asiek9o
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 cze 2009, o 11:08

Starter czy doładowanie?

Post autor: asiek9o »

Witam:)
nie wiem czy w dobory miejscu pisze ale mam pytanie... Chodzi o to z czego najpierw pobierają pieniądze z doładowania kartą czy ze startera? np: jesli wysle sie sms to odejmują to z doladowania czy startera?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Starter czy doładowanie?

Post autor: mariusz9a »

Ja chyba nie rozumiem... Jak to ze startera? Chodzi Ci o ta kwotę początkową co się dostaje przy kupnie startera? Jeśli tak to nie ma podziału na kwotę startową czy z doładowania. Kasa się sumuje i jest jednakowo ważna.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
asiek9o
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 cze 2009, o 11:08

Re: Starter czy doładowanie?

Post autor: asiek9o »

tak dokładnie o to mi chodzi. Czyli nawet jesli bym wziała karte za 5 zł ważna na dwa dni i starter to by to było ważne i tak miesiac? ( bo ten starter jest wazny miesiac)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Starter czy doładowanie?

Post autor: mariusz9a »

Ważność konta jest przejmowana z karty doładowującej. Czyli jak doładujesz za 5zł to konto będzie ważne tyle ile po doładowaniu za 5zł.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
asiek9o
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 cze 2009, o 11:08

Re: Starter czy doładowanie?

Post autor: asiek9o »

aha dzieki. jeszcze jedna sprawa można przesłać kase z jednego numeru na drugi?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Starter czy doładowanie?

Post autor: mariusz9a »

asiek9o pisze:aha dzieki. jeszcze jedna sprawa można przesłać kase z jednego numeru na drugi?
Promocja "Teleprzelew" została zlikwidowana w październiku zeszłego roku, czyli już się nie da.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
BUCiu
PlusManiak
Posty: 119
Rejestracja: 16 lis 2008, o 19:18
Lokalizacja: Tuchów

Re: Starter czy doładowanie?

Post autor: BUCiu »

mariusz9a pisze:Ważność konta jest przejmowana z karty doładowującej. Czyli jak doładujesz za 5zł to konto będzie ważne tyle ile po doładowaniu za 5zł.
No tu akurat będzie inaczej. Kupuję starter, który po aktywacji wych. ma na 30 dni. Jak zasilę od razu po aktywacji za 5 PLN to wych. nie "skrócą" się do 2 dni przecież tylko dalej będzie 30 dni. Czyli w tym wypadku ważność konta NIE jest przejmowana z karty doładowującej.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Starter czy doładowanie?

Post autor: tomek »

data ważności konta jest wybierana w taki sposób, aby była najkorzystniejsza dla użytkownika.
ODPOWIEDZ