Taryfa OKAZYJNA

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
stins
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 21:02

Taryfa OKAZYJNA

Post autor: stins »

czy ktoś z Was zna szczegóły oferty TARYFA OKAZYJNA?
oferata przesłana przez dział utrzymania - abonament przez pierwsze 3 miesiące tylko 1 zł, kolejne 10 zł.
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Taryfa OKAZYJNA

Post autor: pasqal »

Dziś się sam dowiedziałem, o co w niej dokładnie chodzi. Jest to oferta utrzymaniowa dla tych, co chcą niewiele płacić i również niewiele środków w ramach opłaty abonamentowej otrzymać ;-)
Szczegóły wyglądają następująco: przez pierwsze 3 miesiące abonament wynosi 1 zł, przez kolejne 10 zł. O długości umowy nic konsultant mi nie wspomniał, więc albo jest to 12 miesięcy, albo czas nieokreślony.
W ramach abonamentu użytkownik dostaje 15 minut, o wymienności konsultant nic nie chciał mówić, więc pewnie nie jest ciekawie ;-) I tu właściwie cała oferta się kończy.
Za to mi zaoferowano następujący wariant: do każdego innego abonamentu niż w/w dorzucają przez 10 miesięcy po 100 minut do wszystkich sieci. A ja już się nastawiłem na to, że przerzucę się do 36.6... Jednak abonament mnie zatrzymał (ku zdziwieniu innym). Zaproponowano mi umowę na 12 miesięcy przy abonamencie 12,50 zł (Godziny 25 z rabatem) + wspomniany przeze mnie już pakiet minut. I w ten oto sposób efektowny koszt minuty do wszystkich sieci wyniesie mnie ~0,09 zł. Wprawdzie pakiet rozliczany jest po abonamencie, ale przy takich kosztach to jest nic. No, i fajnie ;-)
And remember: respect is everything…
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Taryfa OKAZYJNA

Post autor: Marciano »

100 min do wszystkich "w sieci" czy "sieci" jak dostaniesz umowę podziej się regulaminem promocji :)
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: Taryfa OKAZYJNA

Post autor: tilla »

Tego nie będzie w regulaminie promocji :D

Dodatkowe pakiety dodawane są przez Dział Utrzymania Klienta i nie ma ich na umowie...
Na umowie będzie tylko taryfa z rabatem...
Ale jeśli to jest ten pakiet 10 miesięcy po 100 minut to z tego co pamiętam jest do wszystkich sieci ;)
tak na 99% :)
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Taryfa OKAZYJNA

Post autor: pasqal »

Ja przytoczę w takim razie wiadomość, którą mi przysłali:
1000 minut do wszystkich sieci! Wystarczy, ze wycofasz rezygnacje - wyslij bezplatnego smsa WYCOFUJE pod 2699. Pozdrawiamy Plus
Jak widzicie, nie ma tam magicznego spójnika "w" ;-) zresztą rozmawiając z konsultantem wybadałem te wszystkie pułapki - na początku myślałem, że ten pakiet przydzielą jednorazowo na liczbę minut 1000 na jeden okres rozliczeniowy. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że zostanie on podzielony na 10 okresów po 100 minut (co mi jak najbardziej odpowiada). Jedynym minusem jest fakt, że jest on rozliczany po minutach abonamentowych, jednak przy opłacie w wysokości 12,50 zł nie stanowi to najmniejszego problemu ;-)

@Marciano: Jeśli dostanę jakieś ciekawe papiery, to się nimi naturalnie z Wami podzielę ;-)

EDIT: Właściwie to żadnych ciekawych dokumentów nie dostałem. Przesłali tylko 2 egzemplarze umowy (jeden dla firmy, drugi dla nas), nowy Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz pisemko od Kierownika Działu Utrzymania Klienta z "podziękowaniami za wybranie usług Plusa" :-P także niestety nie mam raczej czym ciekawym się z Wami dzielić.
And remember: respect is everything…
ODPOWIEDZ