LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Tomasz84 »

Pakiet za 89 (płace połowę w ramach "drugi za połówkę, trzeci za zł"), podpisałem 12 lipca. Ci dwaj wymienieni znajomi też mają za 89, podpisali końcem czerwca.

edycja:
powiem wam jedno: dziwię się bardzo, że nikt się nie zamię sprawą ludzi, którzy tu piszą. Znam to z autopsji niejako, mój ojciec prowadzi firmę budowlaną, staruszek dawno zrozumiał, że poniżej pewnej pensji to pracownik ma wszystko w dupie i jeśli leży łopata gdzieś przewrócona to nie podniesie, jeśli nie ma tego przykazane.

Bo przecież to jest tak: gdy ja chciałem kupić Power Lte to co zrobiłem? Zarejestrowałem się na forum i czytałem opinię innych. Tak się po prostu robi, świadomy konsument tak czyni (opinie z infolinii czy salonu sa o kant rozbić).
A co przeczyta potencjalny klient , jeśli tu wejdzie? Zobaczy kilku oszukanych użytkowników (jest ich tylko kilu, ale oni piszą Najwięcej i nic dziwnego), zobaczy, ze nikt z firmy palcem nie kiwnie i co zrobią tacy ludzie?

Dadzą się oszukać Playowi :lol:
Mszczuj
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 7 lip 2014, o 23:41

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Mszczuj »

W sumie od aktywacji 1 sierpnia pobrałem około 200 gb i lejka nie dostałem.
Obecnie podstawowy pakiet odnowił się po nowym okresie rozliczeniowym.
Dla zainteresowanych, moje prędkości mierzone od 5.08 na różnych serwerach, 2 km od nadajnika, bez anteny:
http://www.speedtest.net/pl/results.php ... 621d&ria=0
Narazie jestem zadowolony.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5658
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: habish »

Tomasz84 pisze:Gdy ja chciałem kupić Power Lte to co zrobiłem? Zarejestrowałem się na forum i czytałem opinię innych. Tak się po prostu robi, świadomy konsument tak czyni (opinie z infolinii czy salonu sa o kant rozbić).

Dużo racji w tym co piszesz, ale należy także pamiętać że na forum głównie ludzie piszą gdy mają z czymś problem, chcą na coś ponarzekać. Opinii z forum też nie można brać do końca do siebie.

Kupujesz nowy telefon / telewizor / samochód, to nie logujesz się na forum producenta, gdy wszystko ci w nim pasuje, nie nabijasz postów jaki on ma, np. świetny zasięg / świetną jakość obrazu / doskonałą jakość wykończenia.

Ale gdy już ten zasięg zaczyna gubić / obraz zaczyna śnieżyć / deska rozdzielcza zaczyna tracić kolor, to jak najbardziej zaczynasz szukać pomocy na różnych forach, a jeśli "ten typ tak ma" to po prostu opisujesz swoją sytuację aby ostrzec innych.

Dlatego opinie na forum także nie są do końca miarodajne.
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

1.08. zglosilem problem techniczny wszyscy wiedza jaki. Dzis sms ze zostal rozwiazany. Dzwonie do bok jaka jest odpowiedź. Wybieram kwestie techniczne bo tam chyba sa najbardziej rozgarnieci. Pytam konsultanta o odp. technikow. Jest ona taka: po stronie sieci nie ma problemow. Wszelki komentarz chyba jest zbyteczny.
Oczywiscie caly czas ograniczenie. Dzis 1mbps
camil
PlusManiak
Posty: 99
Rejestracja: 24 lip 2014, o 13:10

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: camil »

Dzis weszlo Ci 1 mb?? JA mialem ostatnio 5-6mb to nawet ok ale dzis kolo 11 weszlo 0,5-1mb.. to juz przesada tez tak miales/masz?


Obrazek
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

Do wczoraj mialem rowno 10 dl i okolo 2 ul. Dzis jak wrocilem z pracy zorientowalem sie ze cos jest nie tak bo strony strasznie wolno chodza.
bartex03
Szalony PlusManiak
Posty: 730
Rejestracja: 14 cze 2014, o 00:04

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: bartex03 »

Obrazek

Nadal brakuje mi tych 7 Mb/s ehhh...

Ping mi się bardzo podoba
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: ziom94 »

Panie Krzysiu czemu koledzy mają pogorszenie prędkości zamiast polepszenia. Przecież usterka miała być usunięta. Przecież to nie może być FUP.
Tomasz84
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 12 lip 2014, o 20:54

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Tomasz84 »

Znacie def szaleństwa wg Ensteina? Szalenstwem jest robic wciąż to samo i oczekiwać innych skutków. Olejcie BOK i idzcie do loklalnych siedzib UOKiK. Nawet nie piszcie tam, a w miare mozliwoaci idzcie.

Bo chyba kazdy z was zrozumiał, ze na BOK wam nie pomogą, stracicie tylko czas i pieniądze. Macie 2 opcje: godzicie sie z tym, albo rzecznik.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Krzysiek_Plus »

Został utworzony nowy wątek związany z antenami: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100&t=15407. Proszę trzymać się tematu wątku.

Posty nie związane z tematem (inny temat niż anteny/zasięg) zostały wykasowane.

Niestety nie otrzymałem żadnych nowych informacji związanych z korektą klas. :-(

Zasady działa FUP opisywałem tutaj: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... 95#p120402
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

Tomasz84 pisze:Znacie def szaleństwa wg Ensteina? Szalenstwem jest robic wciąż to samo i oczekiwać innych skutków. Olejcie BOK i idzcie do loklalnych siedzib UOKiK. Nawet nie piszcie tam, a w miare mozliwoaci idzcie.

Bo chyba kazdy z was zrozumiał, ze na BOK wam nie pomogą, stracicie tylko czas i pieniądze. Macie 2 opcje: godzicie sie z tym, albo rzecznik.
dla zwykłego klienta jest UKE nie UOKiK
ja sprawę przekazałem dalej, ale dopóki to nie wróci do normy, i nie o trzymam tego za co płacę nie dam plusowi spokoju. Na tym forum również. Możecie kasować moje wpisy, również te związane z Power LTE, obsługą klienta itp. panie Krzysiek_Plus, co z resztą już ma miejsce. Jest dla mnie nie do pomyślenia, żeby w tak dużej firmie przez 1,5 miesiąca nie można było wprowadzić korekty do systemu, no chyba że nie jest to żaden błąd.
IDeeJay
Początkujący PlusManiak
Posty: 27
Rejestracja: 11 sie 2014, o 21:14

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: IDeeJay »

Już mnie ch*j strzela z tym netem
Obrazek
Awatar użytkownika
matom
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:22

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: matom »

Niestety i mnie "dopadł" chyba problem klas. Mam Power LTE w wersji max i od 2 dni jest DL równe 10Mb/s
Wysłałem zgłoszenie ciekawe co odpowiedzą.
Umowa od 18 czerwca, okres rozliczeniowy mam od 20 więc pewnie za 2 dni
się przestawi. Przez ten okres było super cały czas DL na poziomie 50 Mb/s.
Internet mam na dwa stacjonarne, laptop i konsolę więc trochę używałem :
2014-08-18_231118.jpg
2014-08-18_231118.jpg (11.71 KiB) Przejrzano 1729 razy
(w większości to yotube, ipla i gry ze steam)
Na szczęście przy tej prędkości da się w miarę normalnie korzystać z internetu.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5658
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: habish »

709GB i lejek 10Mb/s !!!!!!!
Rekord forum pobity!

To nie problem klas. Pobrałeś ponad 700GB, pewnie zaczyna działać FUP.
Ale na twoim miejscu nie masz co narzekać, większość użytkowników forum może tylko pomarzyć o takim wyniku.

Teraz internet będzie Ci zwalniał coraz bardziej, ostatecznie zatrzyma się w okolicach 1Mb/s.

Pochwal się ilością danych na końcu miesiąca.
jarek7714
Szalony PlusManiak
Posty: 399
Rejestracja: 7 lis 2012, o 21:28

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: jarek7714 »

matom pisze: (w większości to yotube, ipla i gry ze steam)
Brawo! :-) Niezły wynik i można powiedzieć bezpieczny (kolega w pracy dostał dziś rachunek z kancelarii prawniczej 650pln za ściągnięcie/wysłanie 1 filmu poprzez torrenty).
ODPOWIEDZ