Kto został i co w zamian dostał?

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
miliard
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 gru 2008, o 23:15
Lokalizacja: SGL => KNURÓW

Kto został i co w zamian dostał?

Post autor: miliard »

Pytanie jak w temacie. Kto złożył wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu i jakie warunki dostał od Plusa, że zdecydował się zostać?

Ja dostałem do Elastycznej 50 dodatkowo 35 zł przez 12 m-cy, co daje stawkę bazową 0,29 zł/min. Dodatkowo odeszło mi 10 zł za pakiet z promocji "Na lata", którego dotąd nie wykorzystywałem. A najciekawsze jest to, że karencja tylko na 12 m-cy, co znaczy, że już w maju mogę skorzystać z nowego PWA. Czyli po 15 miesiącach, a nie 22 jak dotąd.
Dodatkowo przyspieszona wymiana modemu i+.

Mogłem jeszcze dostać podobne warunki na innych numerach na koncie, ale dla użytkowników to nie miało znaczenia więc nie chciałem robić "skarbonek".
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Kto został i co w zamian dostał?

Post autor: matchojs85 »

Mi pozwolono zostawic korzystniejsza taryfe Kubali (przelicznik SMSów na minuty 5 do 1 a nie jak teraz 3:1) co mnie cieszy najbardziej :)
Wiadomo, ze jeszcze sporo minut dostałem do tego..
lwilczek
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2009, o 12:31

Re: Kto został i co w zamian dostał?

Post autor: lwilczek »

Witam, Ja dopiero czekam na jakąś sensowną oferte, ale moze ktos podpowie mi o co walczyc..:

Potrzebuje

1. 2 numery po ok 100-120 min do wszystkich i 300 sms - oferta moze byc zarówno indywidulana jak i biznesowa(choc z uwagi na smsy chyba z biznesowych ciezko bedzie cos fajnego znaleźć)

Najlepiej gdyby wszystko zmiesciło sie w kwocie ok 50 zł, umowa na 12 m-cy

2. dodatkowo 2 numery po ok 800 min, 100 sms - tutaj chyba skłaniam sie do Taryf Taniorozmownych... na 24 m-ce z telefonem, ale moze jest lepsze rozwiązanie.. ?

Bardzo byłbym wdzieczny za podpowiedź..

Pozdr
tanku
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 22 sty 2009, o 20:22

Re: Kto został i co w zamian dostał?

Post autor: tanku »

Plus niestety schodzi na psy.

Posiadam taryfę KUBALI 55. We wrześniu 2008 przedłużyłem umowę (nie wybierając nowego telefonu) i otrzymałem pakiet 80 minut do wszystkich sieci. W sumie posiadam 170 min.
Natomiast w tym roku (kilka dni temu) konsultant z BOK oferował mi pakiet 55 minut do wszystkich (również nie wybierając nowego telefonu).

Taka polityka na pewno nie zatrzyma klientów...
ODPOWIEDZ