OdNowa - wybór telefonu

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Awatar użytkownika
spec
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 lip 2009, o 00:46

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: spec »

W takiej cenie że bardziej opłaca się kupić na allegro ;) Jeśli chodzi o telefony które się jako-tako opłacają to zapewne będzie to 6210Navi, 6303, Przy nieco wyższych taryfach na chwilę obecną jak dla mnie nie ma lepszej opcji niż e66, e75. I to chyba najlepsze aparaty w Plusie na chwilę obecną pod względem awaryjności biją na głowę serię N. Poza tym biorąc Omnię pod lupę...cieniutko. Htc-k naszym bohaterem jest :mrgreen:
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: mariusz9a »

spec pisze:Poza tym biorąc Omnię pod lupę...cieniutko.
Pod jakim względem cieniutko?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: vod »

spec pisze:W takiej cenie że bardziej opłaca się kupić na allegro ;) Jeśli chodzi o telefony które się jako-tako opłacają to zapewne będzie to 6210Navi, 6303, Przy nieco wyższych taryfach na chwilę obecną jak dla mnie nie ma lepszej opcji niż e66, e75. I to chyba najlepsze aparaty w Plusie na chwilę obecną pod względem awaryjności biją na głowę serię N. Poza tym biorąc Omnię pod lupę...cieniutko. Htc-k naszym bohaterem jest :mrgreen:
Sprawdź ceny u innych operatorów tzn.telefony które wymieniasz ;-)
Nie jest cieniutko tylko takie są realia cen aparatów na chwilę obecną.
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
Awatar użytkownika
spec
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2009, o 00:46

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: spec »

Jeśli chodzi o Omnię telefon blado wypada na tle innych urządzeń z systemem Windows Mobile, przyrównując go dajmy na to do Xperii. Telefonów w Plusie nie jest za dużo, więc jeśli chodzi o modele moim zdaniem the best of the best e66, e75.

Vod, nie chodzi mi o ceny aparatów w Plusie pod względem innych sieci bo doskonale znam rynek telekomunikacyjny ale biorąc pod uwagę przeciętnego użytkownika moim zdaniem bardziej opłaca się kupić aparat na wolnym rynku. Poza tym najbardziej opłacalne aparaty wymieniłem w poście wyżej :mrgreen:
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: mariusz9a »

spec pisze:Jeśli chodzi o Omnię telefon blado wypada na tle innych urządzeń z systemem Windows Mobile, przyrównując go dajmy na to do Xperii.
Chyba mylisz Omnie z innym telefonem ;-) Co ma niby takiego lepszego Xperia od Omni oprócz rozdzielczości ekranu? – mniejsza wbudowana pamięć, słabszy procesor, HSDPA tylko 3,6 Mb/s, itd itp :-) Omnia to najlepszy telefon w swoim przedziale cenowym. No chyba że dla Ciebie telefon bez wysuwanej klawiatury QWERTY jest skreślony (Omnia nie ma klawiatury).
Na tle konkurencji Omnia wypada bardzo dobrze, choć ma już rok.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: yeti »

Omnia to zabaweczka - na tym nawet kontakty się wybiera kiepska o pisaniu maili czy smsowaniu nie wspomne. Ale to przypadłość dotykalskich telefonów.

btw: experia ma przynajmniej klawiaturę.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: mariusz9a »

yeti pisze:Omnia to zabaweczka - na tym nawet kontakty się wybiera kiepska o pisaniu maili czy smsowaniu nie wspomne. Ale to przypadłość dotykalskich telefonów.

btw: experia ma przynajmniej klawiaturę.
Używałeś tego telefonu dłużej niż przez chwilę dla zabawy? Kontakty to sie wybiera kiepsko przy standardowej Windowsowej książce telefonicznej, Samsung wgrał swoją odmianę książki telefonicznej którą dotykiem steruje sie ok (jest ona udoskonalana w każdej nowej wersji ROMu, w obecnej steruje się nią bardzo banalnie kciukiem). Co do klawiatury to jest ich tyle odmian że każdy coś dla siebie znajdzie - rozpoznawanie tekstu - piszemy rysikiem po ekranie a telefon przerabia to na tekst, QWERTY - trzeba obrócić na bok telefon i pisze się świetnie :-) zwykła klawiatura telefoniczna (3 literki na przycisku), klawiatura komputerowa – świetna do obsługi rysikiem, itd. Ja pisałem swego czasu na Omni ok 150 SMS dziennie także wiem o czym mówię ;-) Kwesta przyzwyczajenia do dotyku i podstawa to kalibracja ekranu.
Tylko mi nie mów że Xperia czy inne HTC to juz nie takie "zabaweczki" :-D W każdym razie sprzętowo Omnia stoi bardzo wysoko.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
matchojs85
Szalony PlusManiak
Posty: 348
Rejestracja: 2 lip 2009, o 23:02
Lokalizacja: Lublin

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: matchojs85 »

Akurat Omnia to najlepszy telefon biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.. (patrząc tylko na Windows Mobile)
yeti
Starszy Plusmaniak
Posty: 168
Rejestracja: 31 gru 2008, o 18:35

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: yeti »

Tak znam ten telefon sprzedałem go grubo ponad setkę czyli więcej niż niejeden cały POS - z tego co się orientuję to 70% poszło do komisu gdzie dzieci go kupują i dlatego trzyma niezłą cenę 900-1000zł. Ze znajomych używa go jedna osoba i w biurze mamy ubaw patrząc jak cuduje i klnie pod nosem. Generalnie fun-gadżet dla nawigacji i szpanu ale biznes trzyma się od niego z daleka.
Awatar użytkownika
spec
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2009, o 00:46

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: spec »

Może w omni nieco lepszy pokład ale na pewno mniej stabilny. Zresztą Xperia to produkt HTC, więc używanie tego aparatu to czysta przyjemność, a nad czym Samsung musi jeszcze popracować. HD, Touch Dual, czy nawet Pharos moim zdaniem bardziej przyjazny. Ale o gustach się nie dyskutuje :-P
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: mariusz9a »

Nie ma najmniejszego problemu z wgraniem Touch Flo do Omni :-) Miałem swego czasu, ale wróciłem do menu Samsunga ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: OdNowa - wybór telefonu

Post autor: kosa1127 »

Co do xperii, bawiłem się nią ostatnio... nie zachwyciła mnie
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re:

Post autor: kosa1127 »

Marciano pisze:marcingrz, noo u mnie Garmin już czeka, w czym wziąłeś ??? Rodzina Plusa, czy za gotówkę ???
Ja zakupiłem sobie e66 za gotówkę i już. Dziś mija jak mam ją 2 miesiące
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
ODPOWIEDZ