Zmienny stan konta

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
rakieta1244
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 lis 2014, o 15:00

Zmienny stan konta

Post autor: rakieta1244 »

W tą sobotę 22.11.14 Doładowałem konto za 30 zł. Wykorzystałem tylko tyle co na sms a mam taryfę 39 gr za cały dzień... Raz konto pokazuje mi po wpisaniu *100#, że mam 2,29, raz że 6,30, raz że mam 1,29 i o co chodzi ? Można jakoś się dowiedzieć i jakoś to naprawić? :evil:
Od niedzieli mi się tak robić zaczynało. ;/
rakieta1244
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2014, o 15:00

Re: Zmienny stan konta

Post autor: rakieta1244 »

Mam tel Lumia 520. Doładowałem w sobotę 22.11.14 i mam na koncie raz tyle, raz tyle czyli np. 2,20, 6,40 itp...
Nie pokazuje mi stanu konta... Mam nr w Mix Plusie, nie wiem co robić. Teraz mam 15 gr i nie mogę wysyłać sms ani nic... Pomoże ktoś?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zmienny stan konta

Post autor: mariusz9a »

Masz włączony internet przez sieć komórkową na telefonie?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
rakieta1244
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2014, o 15:00

Re: Zmienny stan konta

Post autor: rakieta1244 »

Nieee. Transmisja danych była zablokowana
anulka85
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 gru 2014, o 21:40

Re: Zmienny stan konta

Post autor: anulka85 »

Ja mam ten sam problem. Co zabawne jak wyłącze tel i włącze z powrotem to stan jest normalny. Wejdę tylko na WhatsApp i Messenger i stan konta znowu świruje
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmienny stan konta

Post autor: sl@w_es »

Podobny temat był już wielokrotnie poruszany na FORUM. Można do niego dotrzeć używając funkcji: Szukaj.

Odpowiedź w poście:
http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... =60#p63524
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
mieszko234
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2015, o 00:39

Skaczący stan konta

Post autor: mieszko234 »

Stan konta na telefonie skacze od 5 zł do 12 zł . To nie pierwszy raz kiedy borykam się z tym problemem ;) Szukałem wielu tematów , 0 odpowiedzi . Pozdrawiam i oczekuję rozwiązania ;)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Skaczący stan konta

Post autor: sl@w_es »

mieszko234 pisze:(...) Szukałem wielu tematów , 0 odpowiedzi . Pozdrawiam i oczekuję rozwiązania ;)
Słabo szukałeś; link do odpowiedzi we wcześniejszym poście.
Jeśli ta odpowiedź Ci nie wystarczy proponuję kontakt z DOK.
PlusForum pomaga, ale nie rozwiązuje takich problemów.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
sundance
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2014, o 14:53

Naliczanie internetu w roamingu

Post autor: sundance »

Dzień dobry.

Czy posiadacze prepaidów w Plusie mogą się podzielić doświadczeniami czy od jesieni zeszłego roku Plus poprawił naliczanie internetu w roamingu?

Problem polegał na tym, że saldo konta "pływało" wg niezrozumiałego algorytmu, tj. np mając na koncie 9 zł i po wejściu na Internet saldo spadało np. do 4 zł (przy skonsumowniu transmisji za 1 zł) i po jakimś czasie wracało na właściwe 8 zł.

Pisałem o tym zjawisku pod koniec września 2014 (potwierdzając również czyjeś doświadczenia w tej kwestii), ale widzę, że moje posty usunięto, więc może Plus uporał się z tym problemem?

Pozdrawiam, P.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Naliczanie internetu w roamingu

Post autor: sl@w_es »

@ „sundance”,

Regulamin PlusForum pkt: 1, 11, 16.

Wyjaśnienia we wcześniejszych postach tego wątku jak również pod adresem:

http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=16351
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
maniek019
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2013, o 22:19

Zmienna wartość konta w Mixie

Post autor: maniek019 »

Witam od pewnego czasu mam problem ze srodkami na koncie.
Np teraz przedwczoraj doladowalem konto kwota 60 zl dodalo mi pakiet kwotowy 10 zl co sie dzieje dopiero od 3 doladowan nie wiem skad sie to wzielo bo nigdy tak nie mialem ale mniejsza z tym. Doladowalem 60 zl z czego wykupilem pakiet 300 minut za 15 i smsy za 10. Powinno zostac mi 35 zl plus 4 ktore pozostaly mi wczesniej wiec 39. Dzis rano sprawdzam konto na ktorym jest 12 zl pozniej 17 pozniej 35 i tak siadlem i co 10 minut sprawdzajac stan konta podaje mi inna wartosc... Kiedys mialem tak ze po doladowaniu nie moglem dzwonic ani pisac bo podawalo mi przez dluzszy czas ze mam 15 gr na koncie a po dodatkowym doladowaniu za 10 wtedy pokazalo mi ze mam 4 zl a po kilku godzinach mialem 64 zl na koncie...
Jakiej jaja i zarty sie dzieja a tak naprawde nigdy nie wiem ile mam na koncie kasy. Mam zainstalowana aplikacje plus online gdzie co najsmieszniejsze podaje jeszcze calkiem inne wartosci niz po wstukaniu*100#
Czy ktos moze mi to wytlumaczyc?

EDIT:
No nie ma co... Dzieki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmienna wartość konta w Mixie

Post autor: sl@w_es »

@ maniek019,

nie pisz post pod postem, korzystaj z opcji edycji posta (przycisk ZMIEŃ) i rozwiń wcześniejszą wypowiedź.
Nie doczekałeś się odpowiedzi, cierpliwości, FORUM to nie BOK, nie ma gwarancji, że taką odpowiedź otrzymasz i w jakim czasie.
Poza tym proszę stosować się do Regulaminu Plus Forum pkt: 1, 10, 11, 12.


Zagadnienie o które pytasz było już poruszane na FORUM wielokrotnie, więc wystarczy tylko zastosować się do Regulaminu PF, a nie czekać, aż "pieczone gołąbki same wpadną do gąbki".
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
maniek019
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2013, o 22:19

Re: Zmienna wartość konta w Mixie

Post autor: maniek019 »

Sory ale jakos nic nie potrafie znalezc... Wpisuje stan konta...wartosc konta...zmienna wartosc konta i jakos nie ma takich przypadkow jak moj...nie widze nic podobnego w tym temacie
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmienna wartość konta w Mixie

Post autor: sl@w_es »

Z uwagi na funkcję jaką pełnię na FORUM powstrzymam się od skomentowania Twojego ostatniego posta...

Zmieniający się stan pakietu/konta

Temat odświeżony 7 września, ostatni wpis z dnia dzisiejszego, więc można znaleźć bez użycia wyszukiwarki.
Tylko proszę, nie pisz, że nie masz czasu na przejrzenie 8 stron wątku, bo stracę cierpliwość.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ